Skocz do zawartości
kyron

Kultura Puka W Dno Od Spodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taką wiadomość można gdzies Sony podesłać,no jakby napisał "ty głupi noobie "ale to może zdrażnić:

6bb1b69d6552a619m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się jakimś niewychowanym bachorem, który gówno o tobie wie. A zresztą co sony może na to poradzić? Jeśli by dawali bany za takie coś to 1/10 posiadaczy PS3 by dostała bana (w szczególności dzieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się jakimś niewychowanym bachorem, który gówno  o  tobie wie. A zresztą co sony  może na to poradzić? Jeśli by dawali bany  za takie coś to 1/10 posiadaczy PS3 by dostała bana (w szczególności dzieci).

Dzwoń na infolinie podaj jego PSNID oraz treść - nie daj się zbyć poprzez dodadnie do ignorowanych, niech sprawę pociągną dalej nie ma co się użalać nad jakmiś cieciamu 0801 230 000 i tyle 

Pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A zresztą co sony może na to poradzić? Jeśli by dawali bany za takie coś to 1/10 posiadaczy PS3 by dostała bana (w szczególności dzieci).

A właśnie że SONY reaguje ... i uwierz mi dają BANY (terminowe - kilka dni, tydzień, miesiąc itd). Niestety użytkownicy mają niski poziom świadomości, a także mało się słyszy o tym bo większość ma podobne podejście do Twojego, nic nie robie bo to nic nie da :(

Nigdzie nie dzwoń tylko wypełnij formularz na stronie >>> https://secure.eu.playstation.com/psn/support/grief-reporting/

Podaj nick użytkownika, a także opisz sytuację. Uwierz że podejmą działania

Sam zaraportowałem jednego Anglika (zwyzywał mnie od "polish bitch") i spory czas gościu był Offline (BAN) :laugh:

P.S. Na stronie można zgłaszać też SPAM'erów - jeżeli wkurzają Was łańcuszki szcześcia to również można je tam zaraportować ... :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy taką wiadomość można gdzies Sony podesłać,no jakby napisał "ty głupi noobie "ale to może zdrażnić:

6bb1b69d6552a619m.jpg

Osobiście dawno temu jeden koleś z GTA IV napisał do mnie coś takiego, "gay" "satanism" itp itd Wtedy ja mu na odpowiedź wysłałem to : Ave God! i jakieś tam emotikonki :P

Lepiej nie raportuj, tylko usuń użytkownika (jeżeli masz na liście), i najzwyczajniej nie odpisuj, olej go i tyle :) Lepiej nie raportować, bo jeszcze się okaże że np. bo miesięcznym banie tamten użytkownik napisze raport o Tobie i może dostaniesz bana :P Najlepiej olać gościa i tyle ;)

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) że np. bo miesięcznym banie tamten użytkownik napisze raport o Tobie i może dostaniesz bana :P Najlepiej olać gościa i tyle ;)

Ubawiłeś mnie :D kłania się tu biblijny cytat: "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień"

Rozmawiałem kiedyś na ten temat z infolinią i każdy raport jest sprawdzany, jak? Już mi nie powiedzieli ale zapewne mają możliwość zweryfikowanie przepuszczonej przez PSN korespondencji. Zakładając że kolega ma czyste sumienie i np: nie odpisał mu nic głupiego to nie ma powodów do obaw.

Akcja nie zawsze oznacza reakcję ... jeżeli jednak sytuacja przedstawia się tak jak napisano to swobodnie bym taki raport puścił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację co do tych banów. Ale danie bana i tak nie zmieni czyjegoś zachowania. Kyron jeśli bardzo Cię to uraziło to wyślij. Bardzo dobrze Cię rozumiem bo nie raz dostałem też taką wiadomość od słabszych graczy. tongue.gif Ale ja porostu to ignoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie będzie reagował to co chwilę będziesz otrzymywał obraźliwe treści - jak będą ograły twoje dzieci i ktoś ich wyzwie od ... to powiesz nie przejmuj się on jest zły może Cię wyzywać a w imię czego

odpowiedziałbym napisz w imię zasad ....

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację co do tych banów. Ale danie bana i tak nie zmieni czyjegoś zachowania. Kyron jeśli bardzo Cię to uraziło to wyślij. Bardzo dobrze Cię rozumiem bo nie raz dostałem też taką wiadomość od słabszych graczy. tongue.gif Ale ja porostu to ignoruje.

może i nie zmieni zachowania, ale straci konsole (w tym sensie, że BANA dostanie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taką wiadomość można gdzies Sony podesłać,no jakby napisał "ty głupi noobie "ale to może zdrażnić:

6bb1b69d6552a619m.jpg

Olej gościa i tyle. Nie takie rzeczy się widziało :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedzi ,muszę się zastanowić bo po robocie trochę zajechany jestem i nie chce się teraz myśleć.A sytuacja była taka : zagrałem z nim w Tekkena 6 i przegrałem 1 :3 a odpisałem na tyle ile mój angielski pozwala " I love yuo too".Mam w profilu ustawiony język polski (tylko) i to chama zdrażniło na 99% (no chyba nie 1 wygrana runda przecież).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy chce ci sie z nim bawic ;) ja bym takiemu odpuścił bo szkoda czasu no ale zawsze mozna spróbowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sądu ,do sądu, lepszy ban na miesiąc - zgłoszone. Nie będzie Angol pluł nam w twarz ,wystarczy że gen. Sikorskiego zabili i w Jałcie nas sprzedali biggrin.gif

ta zniewaga krwi wymaga,heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×