Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

eVI>>> To nie graj tak ostro. ;)

znajdziesz czas jutro na Meczykow pare? :) tak przed liga mistrzow?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Możemy zagrać. O 19?

owszem 19 pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie ustawie z kims na meczyk najlepiej w weekend NIE gram realem milanem hiszpania i interem.wskazane raczej slabsze druzyny :D typu sparta praga szahtar ect. mecze o wiele bardziej emocjonujace :)

moj nick dabartosz rating smiga w granicach 550 - 600

Edytowane przez djmediator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem 19 pasuje :)

OK. To jesteśmy umówieni.

Wracając do MLO, cholera mnie strzela jak gram z ludźmi, którzy cały czas usiłują strzelać bramki po identycznych akcjach. Jak nie rajd wzdłuż linii autowej i prostopadłe podanie po ziemi, to próba przelobowania całej obrony, która zazwyczaj się kompletnie gubi. Nie po to się gra z człowiekiem, żeby oglądać w kółko to samo. To już komputer jest bardziej wszechstronny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. To jesteśmy umówieni.

Wracając do MLO, cholera mnie strzela jak gram z ludźmi, którzy cały czas usiłują strzelać bramki po identycznych akcjach. Jak nie rajd wzdłuż linii autowej i prostopadłe podanie po ziemi, to próba przelobowania całej obrony, która zazwyczaj się kompletnie gubi. Nie po to się gra z człowiekiem, żeby oglądać w kółko to samo. To już komputer jest bardziej wszechstronny...

Tak , ludzie ciagle graja tymi samymi schematami. inaczej nie potrafia konstruowac akcji co jest naprawde wkurzajace. ja np lubie grac kombinacyjnie , czesto stosuje dosrodkowania a prostopadlych gornych pilek wcale nie uzywam ;) mozesz jedynie zaczac grac singla i zrezygnowac z online ale to chyba nie wchodzi w gre ;d

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi. Ja nie lubię grać online, chyba, że z kimś znajomym. Najsensowniej gra się we dwóch na jednej konsoli. Wychodzi jednak na to, że będę grał w BAL i ML, a w sieci tylko ustawki ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi. Ja nie lubię grać online, chyba, że z kimś znajomym. Najsensowniej gra się we dwóch na jednej konsoli. Wychodzi jednak na to, że będę grał w BAL i ML, a w sieci tylko ustawki ze znajomymi.

jak to nie lubisz jak ciagle grasz w MLO:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak długo. ;)

BTW może spróbujemy sklecić jakąś ligę?

no ja jestem za :) tak z 10 osob przynajmniej zeby uzbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak długo. ;)

BTW może spróbujemy sklecić jakąś ligę?

A w jakich dniach i o ktorej godzinie by była ta liga? ja chetnie bym zagrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakiś czas temu przejadły kopanki, ale chyba znowu wrócę do pesa, o fifie 11 nawet nie ma mowy.

A jeszcze mam takie pytanie czemu fani fify piszą, że byli fanami pesa? Ja w sumie lubię obie serie, każda miała u mnie swój okres, ale pes 2011 jest po prostu lepszy od fify 11, więc dziwie się wielkim fanom pesa, że porzucili go w tym roku. Rozumiem przy edycji 2008 lub 2010, ale teraz?

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakiś czas temu przejadły kopanki, ale chyba znowu wrócę do pesa, o fifie 11 nawet nie ma mowy.

A jeszcze mam takie pytanie czemu fani fify piszą, że byli fanami pesa? Ja w sumie lubię obie serie, każda miała u mnie swój okres, ale pes 2011 jest po prostu lepszy od fify 11, więc dziwie się wielkim fanom pesa, że porzucili go w tym roku. Rozumiem przy edycji 2008 lub 2010, ale teraz?

Bo to sa zdrajcy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka powiedzcie jak kupie oryginał to nie będe miał oryginalnego Arsenalu i innych drużyn angielksiej Premier League??

Jak przeczytałem, że w sieci się składa drużyny i można miec Robbena i Ronaldo w jednym zesole to super sprawa na pewno sieciówka wygląda ciekawiej niż w FIFIE.

Grałem w sumie w PESA2011 tylko na kompie, a w FIFE na PS3 i nieco lepsza FIFA jednak strzały z dystansu to wchodzą bardziej soczysto w Pro i za to go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka powiedzcie jak kupie oryginał to nie będe miał oryginalnego Arsenalu i innych drużyn angielksiej Premier League??

Jak przeczytałem, że w sieci się składa drużyny i można miec Robbena i Ronaldo w jednym zesole to super sprawa na pewno sieciówka wygląda ciekawiej niż w FIFIE.

Grałem w sumie w PESA2011 tylko na kompie, a w FIFE na PS3 i nieco lepsza FIFA jednak strzały z dystansu to wchodzą bardziej soczysto w Pro i za to go lubię.

wystarczy ze wgrasz patcha i bedziesz mial wszystkie stroje nazwy herby itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MLO jest super pod tym wzgledem, ze druzyne budujesz od podstaw:) Mozesz wszystko zmieniac, kupowac innych pilkarzy, sprzedawac. To mnie trzyma przy tym trybie. Mam jeszcze problem z polaczeniem. W sumie to czesto mnie wywala, ostatnio zdarzylo mi sie to 2 razy w trakcie 1 turnieju! Nie wiem czemu to zawdzieczam, bo mam 25 mb/s z UPC. Polaczenie mam bezprzewodowe. Myslicie, ze to moze byc problem??:) A jaki pilkarz do tej pory najbardziej Wam sie spodobal?? Ja bardzo lubie swojego Higuaina:P Strzela czasami 'dziwne' ale wazne bramy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego patcha to jak go zaistalowac na tym ps3? normalnie z neta tego patcha ze strony pesa mam nadzieję, żet to jest łatwo zrobic i nie trzeba sie meczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego patcha to jak go zaistalowac na tym ps3? normalnie z neta tego patcha ze strony pesa mam nadzieję, żet to jest łatwo zrobic i nie trzeba sie meczyc.

wystarczy ze pobierzesz odpowiedni patch do pesa na ps3 oczywiscie. i musi byc zgodny z wersja gry jaka masz. np BLES 01020 . potem wrzucasz na pendrive i kopiujesz jakies 30-40 min na konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki mam jeszcze pytanko jak są aktualizacje składu to overall piłkarzy ulega zmianie ile ma taki Bale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki mam jeszcze pytanko jak są aktualizacje składu to overall piłkarzy ulega zmianie ile ma taki Bale?

wiem ze paru pilkarzom chyba sie zmienilo ale nie wiem doklanie ile ma bale;/

PS. u niektorych zawodnikow zauwazylem jakies kosmiczne statystyki. Dlaczego taki dudek w realu ma overall 89 to ja nie rozumiem. ma juz swoje lata po za tym nie gra prawie wcale , powinien miec w granicach 70-80 a tu dowalili 89 .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest zawodnikiem Realu. :D

Ale dziś bęcki od Ciebie dostałem. :P Odbiję to sobie następnym razem. :P

Ligę trzeba byłoby odpowiednio zorganizować. Nie mam doświadczenia, więc byłoby miło, żeby zajął się tym ktoś zorientowany w temacie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest zawodnikiem Realu. :D

Ale dziś bęcki od Ciebie dostałem. :P Odbiję to sobie następnym razem. :P

Ligę trzeba byłoby odpowiednio zorganizować. Nie mam doświadczenia, więc byłoby miło, żeby zajął się tym ktoś zorientowany w temacie. ;)

ooo tak ;) Przypomnij sobie co wyprawial Benayoun i Palacios !! dawno tak nie gralem . ale gol palaciosa to piekny poprostu :)

mam nadzieje ze sobie odbijesz hehe;d choc tak ladne gole co dzis padaly bedzie ciezko mi powtorzyc,

PS: istnieje jakies community dla graczy z forum? jesli nie to trzeba by takie utworzyc zeby przeprowadzic lige ,

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie .przezucilem sie ostatnio na ML (pes2011) i czy jest tam mozliwosc wypozyczenia zawodnika albo tak jak bylo w pes2008 kasa plus zawodnik w rozliczeniu za innego zawodnika????

Jestem w D1 ^^ Cos czuje, ze do konca tygodnia:D

ile mozna zarobic na turnieju w d1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×