Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

No problemo.

Ta pierwsza liga to jakiś koszmar. Jakbym walił głową w mur. Dziś przegrałem 7 meczy i 1 zremisowałem. Losuje mi rywali, którzy mają ponad 600 pkt. Bramkarze typu Buffon bronią strzały niemożliwe do obronienia. Jeżeli nawet prowadzę, to kwestią czau się kiedy przegram. Jednym słowem masakraaaaaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w meczu turnieju D2 grałem z kolesiem, który przez cały mecz starał się ze wszystkich sił dopomóc mi w strzeleniu bramki. Wybijał ciągle na auty, albo nawet na rzuty rożne, w sytuacjach, kiedy mógł ruszyć z kontrą. Kiedy wbiegałem w pole karne odsuwał się. Rozbroiło mnie to, bo przed meczem zerknąłem na jego wyniki i wyszło na to, że miał 600 wygranych, 200 zremisowanych i około 300 przegranych meczów. Pytanie brzmi, po kiego grzyba tak robił? To był chyba jakiś przekręt, bo na koniec dostałem za wygrany mecz jedynie 70 tysięcy funtów (zazwyczaj jest powyżej 100 tysięcy).

Spotkaliście się kiedyś z przeciwnikiem, który miał czerwone kółeczko (obramowanie ikonki piłki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do turniejow to wbrew pozorom najlatwiej jest w D1!! Tam mozna awansowac do 1/8 majac 1W i 2D:)) Zdarzylo mi sie to dwa razy, wiec wiem co mowie:P Teraz jestem w D2, bo w D1 zeby sie utrzymac musialem miec 504 pkt, wiec spoooro:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ evi

Daj znać kiedyś jak będziesz miał podobny błąd do mojego ;)

Skoro i tak nie zdobędę trofeum, w którym trzeba być z drużyną 10 lat, to sobie wgram dziś Ekstraklasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy niemoge sie zalogowac na PS3 do playstions Network i niemoge grac w Online...czemu taki problem mam? wczoraj nie było problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ evi

Daj znać kiedyś jak będziesz miał podobny błąd do mojego ;)

Skoro i tak nie zdobędę trofeum, w którym trzeba być z drużyną 10 lat, to sobie wgram dziś Ekstraklasę :D

znasz moze jakis dobry patch z ekstraklasa i bundesliga do naszej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy niemoge sie zalogowac na PS3 do playstions Network i niemoge grac w Online...czemu taki problem mam? wczoraj nie było problemu..

Prawdopodobnie trwają jakieś konserwacje lub robią aktualizację - SONY. Nie panikuj :thumbsup:

@ evi

Z Bundesligą mam lekki problem, ale jak będę chciał znaleźć to na pewno znajdę. Co do ekstraklasy, właśnie godzinę temu wgrałem i jak na razie wszystko wygląda znakomicie. Ogólnie ten patch zawiera dużo poprawek strojów dla drużyn narodowych, Ekstraklase i 1 ligę polską, no i oczywiście poprawki typu ligi angielskiej itd.

Linka do patch'a Ci nie podam, bo ściągałem go dawno temu, ale mogę podać nazwę : agPHANTOM Option File PS3 (Bles01020)

Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tego OF'a, chyba jest dość popularny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trwają jakieś konserwacje lub robią aktualizację - SONY. Nie panikuj :thumbsup:

@ evi

Z Bundesligą mam lekki problem, ale jak będę chciał znaleźć to na pewno znajdę. Co do ekstraklasy, właśnie godzinę temu wgrałem i jak na razie wszystko wygląda znakomicie. Ogólnie ten patch zawiera dużo poprawek strojów dla drużyn narodowych, Ekstraklase i 1 ligę polską, no i oczywiście poprawki typu ligi angielskiej itd.

Linka do patch'a Ci nie podam, bo ściągałem go dawno temu, ale mogę podać nazwę : agPHANTOM Option File PS3 (Bles01020)

Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tego OF'a, chyba jest dość popularny.

ok dzieki . a mam pytanie. jesli bede teraz chcial wgrac tego patcha to tego co wgrywalem wczesniej musze usunac tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mi ktos wstanie odpowiedziec jak mozna awansowac z D5 ? czy trzeba wygrac caly turniej ? czy cos z tymi punkatmi ? prosiblym o dokladnie wytlumaczenie jak te punkty dzialaja

Jak wchodzisz do MLO masz napisane ile musisz mieć pkt ratingu w momencie promocji. Promocja i relegacja odbywa się raz w tygodniu w nocy z poniedziałku na wtorek. Aby awansować do ligii wyższej musisz właśnie wtedy mieć wymaganą ilość pkt. Ta ilość w poszczególnych tygodniach nieznacznie się różni, ale zawiera się mniej więcej w przedziale 480-490 pkt.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki . a mam pytanie. jesli bede teraz chcial wgrac tego patcha to tego co wgrywalem wczesniej musze usunac tak?

Chyba nie, nie jestem pewien, ale ja chyba ligi ang. nie kopiowałem, i tylko dokopiowałem ten nowy patch - nic nie usuwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku w profilu PES Golden League możecie zobaczyć zdjęcia oraz nagrany finał turnieju :) Jeżeli was to interesuje to ruszyły także zapisy do turnieju we Wrocławiu, o Mistrzostwo Dolnego Śląska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze jakos demko sciagnac? PRzeszukalem polskie(europejskie?) psstore i nie moge znalezc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy da się jakoś odtworzyć powtórki strzelonych goli na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw kiedy odzyskamy dostep do sieci w ps3 ... lupie w singa ktory jest swietny ale przez te klopoty spadne do drugiej dywizji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw kiedy odzyskamy dostep do sieci w ps3 ... lupie w singa ktory jest swietny ale przez te klopoty spadne do drugiej dywizji ;/

To fakt, dość długo pozbawili nas od internetu.

BTW evi wgrałeś może OF'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, dość długo pozbawili nas od internetu.

BTW evi wgrałeś może OF'a?

jutro bede wgrywal... btw mam prosbe. moglbys mi znalezc jakis patch z bundesliga? szukalem ale nie jestem pewny co i jak a ty sie znasz na tym o wiele lepiej ode mnie ;p oczywiscie jesli bedziesz mial chec.

PS; wgralem jeden z bundesliga niby do naszej wersji ale mi nie dzialal ...;/

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje poszperać i dam Ci znać.

Edit : Wgrywałeś patch pod nazwą ADISS PATCH? Wg tego co mam na dysku to ten patch powinien mieć ligę niemiecką, nawet jest logo na obrazku.

Edit2 : na pewno ma - poszperałem w plikach i są loga herbów z Bundesligi, ale pewnie trofea nie chodzą na tym patch'u.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje poszperać i dam Ci znać.

dzieki ;) jak cos to pisz na pw albo tutaj , jak wolisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw kiedy odzyskamy dostep do sieci w ps3 ... lupie w singa ktory jest swietny ale przez te klopoty spadne do drugiej dywizji ;/

A ja do D3... Na szczęście zdołałem uzbierać kasę na zakup Berbatova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, dość długo pozbawili nas od internetu.

BTW evi wgrałeś może OF'a?

wgralem tego OF'a z ekstraklasa ale niestety nie jest on kompatybilny versja 1.02 ;/ nazwiska w np w legii , lechu wogole z kosmosu ... tragedia ;) szkoda ze to chyba jedyny patch z esktraklasa do pesa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa tobie? To dość dziwne, mi śmiga i to elegancko.

Kurde, sorry za problem - bo pewnie teraz masz... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa tobie? To dość dziwne, mi śmiga i to elegancko.

Kurde, sorry za problem - bo pewnie teraz masz... :confused:

dzieki za ten co mi na pw dales;d juz go zrobilem ;d jedyny jego minus to taki ze stracilem swoj zapis profilu i musze od nowa zaczynac wszystko no. ale trudno sie mowi ;d co do samego patcha bardzo mi sie podoba. wiele stadionow dorobionych , troche nowych druzyn itp ;d takzie dzieki za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ten co mi na pw dales;d juz go zrobilem ;d jedyny jego minus to taki ze stracilem swoj zapis profilu i musze od nowa zaczynac wszystko no. ale trudno sie mowi ;d co do samego patcha bardzo mi sie podoba. wiele stadionow dorobionych , troche nowych druzyn itp ;d takzie dzieki za pomoc;)

Nie ma za co - cieszę się, że mogłem pomóc. Ale dalej mnie dziwi, że ekstraklasa Ci nie chodzi. :teehee:

BTW wiadomo kiedy będzie można zalogować się do PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co - cieszę się, że mogłem pomóc. Ale dalej mnie dziwi, że ekstraklasa Ci nie chodzi. :teehee:

BTW wiadomo kiedy będzie można zalogować się do PSN?

no wlasnie to juz zalezy od sony. cholera, musze sciagnac sklady do pesa a nie ma sieci ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×