Skocz do zawartości
UroborosPL

Spider-Man Shattered Dimensions

Rekomendowane odpowiedzi

Spidey musi być przerysowany taki jego urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że nowy Spiderman idzie w tym kierunku co Batman: AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, jeszcze ta komiksowa grafika. Wątpię aby ta gra była jakimkolwiek konkurentem dla Batmana: AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle - 8 do 9 h

Jeśli to prawda ... zaczekam aż będzie kosztować 100 zł.Zbyt krótka aby tyle dać kasy.

Tutaj jest gameplay z tvgry.pl -> Spider-Man

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś napisał, że ta gra ma konkurować z B:AA, ale to był chyba zart. Do AA to nawet startu nie ma. Konkurowac to, to cos sobie moze z quantum theory czy innym badziewiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę gierka zbiera całkiem przyzwoite recenzje. Może poziom będzie bliższy Batmana AA a nie np. Ironmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gosciu na gieldzie w weekend nie wyskoczy z kosmiczna cena za wymianke za Bayonette to w weekenda juz zagram w Spiderka ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, gram i muszę przyznać że jeśli ktoś jest fanem przygód pajączka to będzie w niebo wzięty. Każdy z wymiarów ma swój klimat oraz inną otoczkę graficzną co czyni tę grę wyjątkową, przynajmniej dla mnie.

Muszę przyznać że zawsze byłem zwolennikiem serii Ultimate, ale teraz zmieniłem zdanie i Noir wymiata na maxa, zamiata wszystkie inne uniwersa.

Na koniec dodam że prócz świetnych walk z bossami jest też wiele do zrobienia, np challenge których jest aż 180 i niektóre z nich dają dużą satysfakcje. Dobra to ja spadam grać ;) Do wszystkich fanów człowieka pająka, ta gra to must heave, nie zawiedziecie się. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mi ten pająk chodzi po głowie chyba jednak się złamię i zamiast Heavy Rain w pajączka zainwestuję.

Tak chwalicie że aż trudno wytrzymać...chyba że jesteście pracownikami Activision i wam za to Bobby płaci , przyznać się :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, gram i muszę przyznać że jeśli ktoś jest fanem przygód pajączka to będzie w niebo wzięty. Każdy z wymiarów ma swój klimat oraz inną otoczkę graficzną co czyni tę grę wyjątkową, przynajmniej dla mnie.

Muszę przyznać że zawsze byłem zwolennikiem serii Ultimate, ale teraz zmieniłem zdanie i Noir wymiata na maxa, zamiata wszystkie inne uniwersa.

Na koniec dodam że prócz świetnych walk z bossami jest też wiele do zrobienia, np challenge których jest aż 180 i niektóre z nich dają dużą satysfakcje. Dobra to ja spadam grać ;) Do wszystkich fanów człowieka pająka, ta gra to must heave, nie zawiedziecie się. Pozdro ;)

Jeśli przejdziesz to daj znać ile ci to zajęło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejdziesz to daj znać ile ci to zajęło :thumbsup:

Gram na hard i ogólnie staram się zbierać wszystko i badać wszystkie miejscówki. Przejście każdego jak dotychczas poziomu zajmuje mi coś około 1h (jest to czas liczony z porażkami, a trochę się ich już miało) Więc myślę że jest to gra na coś ponad 10h, ale nie o to tu chodzi. Jako fan bawię się znakomicie (pomimo swojego wieku lol :P) Walki z bossami prezentują się genialnie (mogę niektóre z nich porównać do tych z GOW3) Grafa jak już pisałem wcześniej znakomita choć nie na nią zwracam uwagę w grach, liczy się gameplay. A pajączek dostarcza mi go i to w świetnym stylu. Rozumiem sytuację polskich graczy i dlatego polecam ją tylko i wyłącznie fanom przygód Spider-Mana, reszta niech poczeka aż gra stanieje lub na reckę Zeratula (ciekaw jestem co on o niej sądzi :P) Raz jeszcze, gra nie jest gniotem i można powiedzieć że w końcu gry o super bohaterach przechodzą ewolucję. Producenci Batmana pokazali jak to się robi i widać że Activision też może wydać grę o superbohaterze w którą nie tylko zagrają dzieci ;)

P.S Wspominając ich starsze próby, martwiłem się o tę produkcję, ale po zagraniu wszelkie obawy odeszły ;)

Edytowane przez Marek21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra ukończona :) Oczywiście platynki jeszcze nie ma ale zaliczenie gry zajęło mi 14h. Jak dla mnie gra jest bardzo dobra, najlepsza część z przygód pająka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą dopiero pierwszy akt z trzech, ale już mogę się wypowiedzieć na temat gry :)

Jest to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem!

Super style graficzne, różnorodność rozgrywki - mocne 8+/10.

Na plus zaliczam też trudne trofea - już widzę, że platynka zajmie dużo czasu, zwłaszcza trofea za: 180 wyzwań, ukryte pająki, maksymalnie zupgradowane kombosy i maksymalnie zupgradowane/-ych bohatera/bohaterów :)

Zdecydowanie POLECAM ZAKUP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą dopiero pierwszy akt z trzech, ale już mogę się wypowiedzieć na temat gry :)

Jest to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem!

Super style graficzne, różnorodność rozgrywki - mocne 8+/10.

Na plus zaliczam też trudne trofea - już widzę, że platynka zajmie dużo czasu, zwłaszcza trofea za: 180 wyzwań, ukryte pająki, maksymalnie zupgradowane kombosy i maksymalnie zupgradowane/-ych bohatera/bohaterów :)

Zdecydowanie POLECAM ZAKUP

Platynka wpadła po 25h grania. Co do tych 180 wyzwań to raczej nie miałem problemów. Gorzej było z ukończeniem planszy na platynowy medal w każdej kategorii a zwłaszcza za combo rating. Dopiero po jakimś czasie załapałem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się przejdzie gre to mozna bez przypalu po calym swiecie chodzic czy tylko po wybranych planszach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×