Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Dobik, wrócę z pracy to odezwę się do Ciebie na PSN.

To czekam , mi zostala tylko w coopie do zaliczenia misja the river. Nie wiem czemu jak gram w te misje to zawsze trafiam na jakis uposledzonych graczy co pra do przodu szybko i pod koniec misji pchaja sie tam gdzie najwiecej przeciwnikow. No i chcialbym zobaczyc sronghold i zombie outrun , bo pustki w tych trybach sa. Chetnie zagram jutro , moze nawet dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętny jestem do grania ;D id w podpisie ;D więc zapraszam do zapraszania ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie wiem o co chodzi mam osobno red dead redemtion na ktorym sciagnolem 3 osobno patche ktore sa za free. Mam tez undead nightmare osobno i tutaj zachodzi problem. Chcialbym zrobyc tomahawk trofeum na undedzie moge uzywac tych toporkow a na zwyklym rdr nie mam wogule a przeciez mam 2 gry 3 patche a na undedzie sa przeciez te plate patche prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc w trofeach RDR mianowicie The Quick and Everyone Else..., Go Team!, Posse UP! i Slow on the Draw. Z resztą sobie poradzę mam headset więc nie będzie większych problemów. Jak by co piszcie tu lub na moje PSN: ice240994. Ja mogę pomóc w BF3, również w RDR, AC:B. Mam czas po nowym roku czyli popołudnie 1.01.2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem wspólnie z kumplem RDR. Chcieliśmy razem pograć, ale wyskakuje jakiś błąd z połączeniem. Chcę się upewnić, czy to wina tego - jak się domyślam - że we dwóch gramy w grę kupioną przez jedną osobę, czy może to jakiś inny problem techniczny do rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem wspólnie z kumplem RDR. Chcieliśmy razem pograć, ale wyskakuje jakiś błąd z połączeniem. Chcę się upewnić, czy to wina tego - jak się domyślam - że we dwóch gramy w grę kupioną przez jedną osobę, czy może to jakiś inny problem techniczny do rozwiązania?

Przeczytaleś co napisałeś ? :D

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Chce pograć z bratem w multiplayer ale ani ja nie moge do niego dołaczyc ani on do mnie. Poza tym co jakis czas gra przenosi mnie do innego free roam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otoż RDR kupiłem juz niespełna 2 miesiące temu ale dopiero wczoraj pierwszy raz włączyłem tryb multi. Od razu pojawiło mi się okienko że mam jakiś typ połączenia NAT3 czy coś w tym stylu i że cięzko będzie znaleźć osoby do grania. Wchodze do free roomu i podczas mojego ponad półgodzinnego pobytu widziałem tam jedną osobę. Odwiedziłem też inne tryby i nikogo... Czy to normalne? CZy w multri RDR już nikt nie gra czy tylko ja mam jakiś taki dziwny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też wszedłem na rdr na multi i 2 osoby tylko , szybko mi się to znudziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otoż RDR kupiłem juz niespełna 2 miesiące temu ale dopiero wczoraj pierwszy raz włączyłem tryb multi. Od razu pojawiło mi się okienko że mam jakiś typ połączenia NAT3 czy coś w tym stylu i że cięzko będzie znaleźć osoby do grania. Wchodze do free roomu i podczas mojego ponad półgodzinnego pobytu widziałem tam jedną osobę. Odwiedziłem też inne tryby i nikogo... Czy to normalne? CZy w multri RDR już nikt nie gra czy tylko ja mam jakiś taki dziwny problem ??

Gra zapewne więcej osób ale masz problemy z natem , także mam takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak zmienić ten NAT3? Dodam że mieszkam w akademiku i nie mam dostępu do routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie multiplayr dziala normalnie we freeroam mam ze 13 osob nieliczac mnie.Jakby ktos byl chetny do gry albo porobienia trofeow to pisac tutaj albo na PSN.

Moj psn id. taki sam jak na forum pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WITAM!

Czy do red dead redemption potrzebny jest online pass?Bo nie wiem czy nie kupić czasem używanej gry.

Acha i czy internet 2mb wystarczy na swobodne granie?

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass niema wiec smialo mozesz brac uzywke a net 2mb styknie

Dzięki za odp już zamówiłem używkę.

Gra jest tylko w wersji angielskiej.A mój angielski to poziom podstawówki.Czy ktoś przechodził tą grę nie znając zbytnio angielskiego :) ?

Mam nadzieje że nie sprawi to jakieś wielkiej trudności,ale niestety fabuła będzie nie zrozumiała,ale mimo to mam nadzieje że grę odbiorę pozytywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp już zamówiłem używkę.

Gra jest tylko w wersji angielskiej.A mój angielski to poziom podstawówki.Czy ktoś przechodził tą grę nie znając zbytnio angielskiego :) ?

Mam nadzieje że nie sprawi to jakieś wielkiej trudności,ale niestety fabuła będzie nie zrozumiała,ale mimo to mam nadzieje że grę odbiorę pozytywnie :)

dasz rade przejść, jak czegoś nie będziesz wiedział to wpiszesz na youtube daną misje i będziesz wiedział co i jak. Gra jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Dzisiaj odpaliłem red dead redemption i po kilku minutach wchodzę na multi na free room a tam tylko ja i nikt inny.Czy już w to nie gra?Mam internet który wacha sie łączem 1-2mb.Jak cos to chętnie pogram na multi będe w ten weekend.Mój nick w psn to Yamakasi512

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mój nick to cpt_scp . Z chęcią pomogę we wbijaniu trofeów, sam aktualnie potrzebuje tylko "Slow on the Draw". HS niestety nie mam, ale jeśli zgadamy się przed grą, to doskonale wiem co w każdym przypadku robić:). Mogę grać w sumie od teraz zasadniczo codziennie to końca przyszłego tygodnia.

Oprócz tego szukałbym osób chętnych do "posse up" bo metoda ciągłego zapraszania i przenoszenia się na inne serwer niestety w moim przypadku nie zadziałała:(

Edytowane przez scp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś jak zagrać na mulit ze wszystkimi?Coś trzeba ustawić czy wystarczy wejść normalnie od razu na free room?Bo ja wchodzę tam to nikogo nie ma.To znaczy jest taka tabelka i jestem w niej tylko ja.Nikt już w to nie gra czy coś ja źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś jak zagrać na mulit ze wszystkimi?Coś trzeba ustawić czy wystarczy wejść normalnie od razu na free room?Bo ja wchodzę tam to nikogo nie ma.To znaczy jest taka tabelka i jestem w niej tylko ja.Nikt już w to nie gra czy coś ja źle robię?

Jak ja wchodze to som inne osoby przynajmniej 3 czasem wiecej.Puzniej sie do ciebie odezwe na psn to pogramy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowie mi ktoś jak zagrać na mulit ze wszystkimi?Coś trzeba ustawić czy wystarczy wejść normalnie od razu na free room?Bo ja wchodzę tam to nikogo nie ma.To znaczy jest taka tabelka i jestem w niej tylko ja.Nikt już w to nie gra czy coś ja źle robię?

wejdz na free roam, wciśnij select i wybierz jakiś tryb (np. gang matches) ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×