Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem też chętny na trofiki w RDR.Mój PSN: pNq92 i mam HS.Odpowiada mi każdy dzień,każda godzina(byle po 13).Pisać na PSN!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki! 1 Sierpnia mogę wbić z jedną osobą kilka trofeów,ponieważ wiem jak je zrobić na 2 osoby.A przydało by się więcej osób na trofeum "Posse Up!" bo na te trofeum trzeba mieć 7 osób a ja bym był ósmą osobą i trofi by wpadło.Te trofi jest jedne z najtrudniejszych do wbicia bo trzeba mieć szczęście by je zdobyć a w tej grze to mało możliwe.

Jeżeli będziemy mieli 7 osób to piszcie wtedy się zgramy i każdy zrobi sobie te trofeum ok?a jeżeli nie no to cóż ale trzeba będzie czekać albo samemu robić,mój brat ma te trofeum jakoś udało mu się zrobić na los szczęścia i wbić platyne ale ja nie będę czekać.

Edytowane przez psn-fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co to mogę pomóc :)

Jednak jest sposób by Posse UP wbić bez ustawki.

Zapraszasz ludzi do Posse i jak przyjmą zaproszenie zmieniasz Free Roam na nowy tam zapraszasz nastepnych i w końcu uda się zebrać wszystkich :D

Czasem jest tak że ktoś sie wścieknie że zmieniasz FR i się odłączy - to zapraszasz dalej :)

Mnie się tak udało to wbić :)

Aha - jak są chętni na trofiki z pudełkowej Undead Nightmare to zapraszam na wspólne granie :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest taki sposób,ale jak ja mam kilka osób i przenoszę ich na nowy free rom to znajdujemy dużo ludzi np:7 osób a 7 osoba nie jest wyświetlona na kolor tylko jest bez koloru,mija może z 10 sekund i wywala mnie z tego serweru i wyskakuje mi że nie udało się połączyć z jednym z graczy (WTF?)Więc ja tym twoim sposobem nie zrobię tego trofeum.Jeżeli chcesz mi pomóc to cię dodam do friend i zrobimy trofea te których ja nie mam a jeżeli nie chcesz grać to napisz :-)

klonislaw123.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych do zdobycia 2 trofeów z Red Dead Redemption ( Go Team; The Quick and Everyone Else). Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ są to ostatnie 2 trofea potrzebne mi do splatynowania RDR-a

PS: Posiadam headset ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do wbijania trofków online

PSNid: lechuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie do trofeów, gdyż grę mam od dzisiaj, ale jeżeli ktoś chciałby pograć w multi, czy to free roam, czy jakiś deathmach, wysyłajcie zaproszenia.

PSN ID: Czlowienieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych do zdobycia 2 trofeów z Red Dead Redemption ( Go Team; The Quick and Everyone Else). Byłbym bardzo wdzięczny ponieważ są to ostatnie 2 trofea potrzebne mi do splatynowania RDR-a

PS: Posiadam headset ;-)

Zajrzyj tu tam organizuję ustawkę dzisiaj o 20 ;)

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego w dniu jutrzejszym możesz liczyć na mnie od 9.00 do 13.00 a tymczasem idę do pracy.ID: FiodorKing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jak napewno juz wszyscy wiecie jest aktywne Weekend'owe TRIPPLE XP w RDR

jest ktos chetny na 17:00 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś dzisiaj czas i ochotę pograć od godziny +/- 19 w Gang Matches (Legends and Killers) to zapraszam:)

Rzadko trafia mi się grać z kimś z PL sami Hiszpanie, Niemcy i Francuzi;)

Mój ID: tight-sweater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema siema szukam do pomocy 1 komboja zeby zdobyc 1 trofeum go team :D nik psn id pietrzu1910 pzdr :D :D a po drugie primo ultimo szukam gangu klanu polskiego moge grac zawsze po 15:30 do 20 a w wekkendy kiedy mozna lub info dostane na tela gg odrazu wbijam piszcie na psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zagram z rodakami w RDR : )

Oczywiście mam headset

psnid: gumeko

^^

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie pogram z kimś kto ma ochotę powbijać trofiki, HS nie posiadam, ale to nie problem jak wiadomo o co chodzi.

PSN id: Osyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie zagram w rdr ...

Oczywiście mam headset

psnid: diukee08

^^

mozesz zagrać z mna , moj psn ID : diukee08

napisz mi jakaś wiad na ps3

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnego grania

Psn: so0owa HS tak

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem RDR - GOTY i baaardzo chętnie pogram multi/coop.

HS posiadam, wolny czas i chęci również.

Zapraszam!

psn id: rotherr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie zagram w multi. Najlepiej bym wyprobowal tryb ZOMBIE OUTRUN , bo jakos w ogole nie ma chetnych ludzi na to do gry. Chetnie tez pogram w co-opie .

PSNid to Dobik

Gram w rozne godziny najczesciej w weekendy po poludniu (ok. 12) i czasem na tygodniu wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×