Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza ustawka to "Mistrzostwo Świata"..!! Sporo  Kingpinów wbite... (po czwartym- przestałam liczyć)...  Poker - to nie był detal ale hurt..! (że o złocie w małym Coopie- nie wspomnę..)

Powtórzę po raz kolejny: Dobry organizator i dyscyplina- to podstawa..!  Nie będę nikogo chwalić po nicku, bo znów mi się po łapach dostanie... ale jedno powiem: przy takiej organizacji jak wczoraj, niejednego matołka  można przez ucho igielne przeprowadzić.. :thumbsup:

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na wczorajszej ustawce.Tak jak pisze Bogda, wszystko poszło zgodnie z planem,(każdy zdobył takie trofki jakich potrzebował) i jestem z tego dumny, bo to pierwsza ustawka którą sam zorganizowałem :laugh:.Mokotow zwerbował kilka osób, na zapas za co też bardzo dziękuję, bo im więcej osób tym lepiej.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 

Ja niestety nawaliłem... Bogdan do mnie pisał ale nie miałem sił na ustawkę poza tym i tak nie mam DLC. Natomiast kiedy zamierzacie się spotykać jeszcze bo chętnie nabiłbym Posse Up ! :)

Ja z multi mam już wszystko więc ustawki już nieorganizuję.Napisz jakich trofeów ci brakuje, i zbierz odpowiednią ilość osób.Jakby co to mnie też wpisz na listę, z chęcią pomogę.

Edytowane przez Kamilos105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra no to nowe zapisy na posse up

 

1. MakosPL

2. BloodyArczaj

 

Dopisujcie się do listy. Dam informacje na innej stronie jeszcze więc będę dopisywał na bieżąco w nowym poście. Dodajcie mnie do znajomych. Chodzi o jedno szybkie trophy jakim jest posse up więc jeżeli go macie i chcecie pomóc byłoby ekstra :) I jakbyście mi podali aktualnie nalepszy sposób na wbijanie 50lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra no to nowe zapisy na posse up

 

1. MakosPL

2. BloodyArczaj

 

Dopisujcie się do listy. Dam informacje na innej stronie jeszcze więc będę dopisywał na bieżąco w nowym poście. Dodajcie mnie do znajomych. Chodzi o jedno szybkie trophy jakim jest posse up więc jeżeli go macie i chcecie pomóc byłoby ekstra :) I jakbyście mi podali aktualnie nalepszy sposób na wbijanie 50lvl :)

Najlepszy sposub jaki znam to ciągłe powtażanie kryjówki w Pike's Basin, bo tam dostaje się najwięcej punktów xp.

 

1. MakosPL

2. BloodyArczaj

3. Kamilos105 (z chęcią pomogę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra no to nowe zapisy na posse up

 

1. MakosPL

2. BloodyArczaj

 

Dopisujcie się do listy. Dam informacje na innej stronie jeszcze więc będę dopisywał na bieżąco w nowym poście. Dodajcie mnie do znajomych. Chodzi o jedno szybkie trophy jakim jest posse up więc jeżeli go macie i chcecie pomóc byłoby ekstra :) I jakbyście mi podali aktualnie nalepszy sposób na wbijanie 50lvl :)

 

Ten trofik to na 15-20minut do zrobienia samemu z randomami. Zresztą wystarczy pograć i wchodzi naturalnie. Ten czas, który poświęcacie na ustawianie się to już dawno byście go wbili. Szybka metoda: zapraszasz do Posse wszystkich w sesji, kilku się dołączy, robisz 1 czy 2 kryjówki (bo jak zaczniesz się od razu przenosić to ludzie Cię oleją i będą się odłączać, bo będą widzieli, że wali Cie granie, a tylko chcesz trofika, albo jesteś po prostu nieogarem i skaczesz po sesjach) po czym się przenosisz, na tej innej sesji znowu wysyłasz wszystkim zaproszenia, robisz kryjówki i znowu przenosiny (jako, że jesteś liderem to przenosi na inny serv całe posse) itd. Mi to swego czasu wpadło po drugich przenosinach po kilkunastu minutach gry (w sumie zależy kto jak dobrze ogarnia kryjówki).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko widocznie miałeś szczęście ja próbuję go wbić od paru dni identycznym sposobem jaki opisujesz koło 5-6 ludzi zawsze robi się problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko widocznie miałeś szczęście ja próbuję go wbić od paru dni identycznym sposobem jaki opisujesz koło 5-6 ludzi zawsze robi się problem 

 

Potwierdzam to co napisał Vucan.

Wbicie tego trofika to żaden problem. Zrobiłem to dwa razy - na koncie swoim i Córki.

Ale jak wolicie ustawkę - nic mi do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Vucan.

Wbicie tego trofika to żaden problem. Zrobiłem to dwa razy - na koncie swoim i Córki.

Ale jak wolicie ustawkę - nic mi do tego :biggrin:

Dla jednych ten trofek to łatwizna dla drugich koszmar.Ja też miałem problem z posse up,i pomogła mi ustawka na Kingpina, bo było tyle osób że posse up niestanowiło problemu.Ewentualnie można zrobić tak że zwerbuje się jeszcze jedną osobę, tak by były 4 osoby, pozostałe 4 można zaprosić wysyłając zaproszenia do posse, na pierwszym lepszym zapełnionym serweże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych ten trofek to łatwizna dla drugich koszmar.Ja też miałem problem z posse up,i pomogła mi ustawka na Kingpina, bo było tyle osób że posse up niestanowiło problemu.Ewentualnie można zrobić tak że zwerbuje się jeszcze jedną osobę, tak by były 4 osoby, pozostałe 4 można zaprosić wysyłając zaproszenia do posse, na pierwszym lepszym zapełnionym serweże.

 

Koszmarem może być Vetka w CoD WaW albo w CoD Classic, albo przejście LBP bez straty życia, albo Kingpin bez ustawki :)  Ale uwierzcie, że Posse Up jest naprawdę banalnie prosty. Jest tu pełno osób, które zawsze chętnie pomagają i nie ma żadnego problemu, by przy okazji Kingpina zrobić np: Posse Up, ale żeby robić ustawkę tylko pod Posse Up no to nie dziwcie się, że macie takie komentarze  ;) To naprawdę nie jest kwestia szczęścia! 

Polecam:

1. Wyszukać serwer, gdzie jest więcej graczy nie powiązanych w posse.

2. Być aktywnym leaderem posse, poprzez zaznaczanie na mapie kryjówek i ich objeżdżanie razem z gangiem.

3. Z braku laku przenieść graczy do innej sesji.

4. Sesji szukacie tylko na Friendly Roam.

5. Zaproszenia zawsze można ponawiać do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały do wbicia 3 trofki w tym.

 

Rzecz w tym, że potrzebuję trzech ludzi, którzy mają te trofea wbite i są ogarnięci w tym trybie gry. Złote medale nie są łatwe do zdobycia, a co dopiero w trybie advanced.

 

You Rule!

The mother lode

Smoke that Skinwagon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wie ktoś co się stało z RDR? Przed świętami online łądnie śmigał, a teraz nawet z freeroamem ciężko się połączyć. Albo łączy, a potem nie widać mojej broni. Już nie mówię o deathmatchach bo od 2 tygodni chyba ani razu nie udało mi się dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się właśnie popsuło, w coopie nie ma przeciwników, nie widać graczy. Jeden plus jest taki, że można w ciągu kilkunastu minut wbić maksymalną rangę. Metoda jest taka jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=DHPifVZ7Jac ale żeby było efektywniej wystarczy ukończyć pike's basin - około 50.000 xp w ciągu 6-7 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozjaśnisz jak to zrobić? Tylko tego do platyny mi brakuje a nie chce mi się grindować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie jak to się zaczyna, ale na ziemi w MacFarlane's Ranch muszą leżeć ludzie (oni nie są zabici, tylko jakoś tak lezą :D) jak na filmiku - najlepiej znaleźć free roam gdzie już ten glicz jest. Przejeżdżasz ich koniem albo strzelasz. Dalej jest tak jak na filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ogarniam ale spróbuję :D


Lol, działa, kopnąłem ciało, ekran się rozmazał, szumi i levele lecą. Super bo przez grind tylko zepsuł bym sobie zdanie o tej wspaniałej grze. To dla mnie singlowa przygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytałem że już od 24 grudnia tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam działa.Wbiłem sobie właśnie trofka. Jak ktoś chce to niech się śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trofeum mi wpadło to mogą banować.

Raczej trofka nie da się cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zabili na dwudziestym którymś poziomie i loading leciał w nieskończoność to olałem gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naliczało mi po 1exp.Pojawił się drugi typek i wszystko przerwało.


Kurna PS3 zwiększyło obroty od tego...

Trochę się zaczynam obawiać.


Potrzebuje ekipy do

  Posse Up!
Create a posse and get the maximum number of members.

Uda się to zrobić dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie, czy  w RDR można tworzyć ekipy, coś na wzór tych  z GTA 5 ? ( chodzi mi o te na social club )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie, czy  w RDR można tworzyć ekipy, coś na wzór tych  z GTA 5 ? ( chodzi mi o te na social club )

 

Social Club jest wspólny dla wszystkich gier Rockstara, więc jak chcesz możesz sobie założyć jakieś CREW pod RDR ala Gang Marstona, Dutcha czy coś w ten deseń  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×