Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest ktoś chętny do gry online i powbijania trofeów, czy to z multi, czy z coopa, to zapraszać ;) psn: AdRiaN__x Pozdro

 

Grywam regularnie z grupą znajomych (For Fun) ale jeśli chcesz to podbij do nas - możemy pomóc Ci coś wbić.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w trzech trofeach - slow on the draw, the quick and everyone else i go team. Ktoś ma czas, żeby pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tobie pasuje, to jutro albo w weekend można pomyśleć, bo mam w sumie czas. Mi dzisiaj wpadło posse up, bo akurat trafiłem na sesje, gdzie było ok 12 osób i większość przyjęła. Tak pod wieczór troche ludzi jest i można zdobyć to trofeum z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli da się we dwie osoby wbić te puchary(3x zajęcie pierwszego miejsca i 4x wygrana zespołu) to chętnie zagram, bo też bym je wbił ;)

Edytowane przez Adrian69PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x zajęcie pierwszego miejsca można wbić we 2, ostatnio w sumie sam to zrobiłem korzystając z małej ilości ludzi na serwerach i niskich umiejętności przeciwników.

mogę pomóc z posse up, a sam proszę o pomoc przy moim ostatnim związanym z 10 asystami

Edytowane przez Fuczak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......a sam proszę o pomoc przy moim ostatnim związanym z 10 asystami

 

Jak będziesz chciał zagrać to daj tylko znac :)

Mozna to zrobić na koniach lub krowach w Pike Bansin :) - najprościej :D 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, wysłałem odpowiedź na priv :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i wyszukałem na innych forach, że czasami pomaga usunięcie save'a z multi. Lepiej go sobie wcześniej zgrać. U mnie po usunięciu zaczęła chodzić troche lepiej (częściej się łączyło, ale problemy dalej się pojawiały), ale jednak to dalej wina serwerów, więc nic nie można zrobić. Serwery i tak zamkną w maju, to pewnie już nie mają ochoty zajmować się tymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Serwery i tak zamkną w maju, to pewnie już nie mają ochoty zajmować się tymi problemami.

 

Jakie źródło tej informacji ? 

Działą Wam multi?

Mam cały czas ekran ładowania :/

Próbowałem też przez singla włączyć i to samo :/

 

Mnie działa multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox, nic nie słyszałeś że GameSpy zamyka działalność? Zamykają serwery kilkuset gier w tym RDR na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło tej informacji ? 

Źródło tej informacji jest w pierwszym temacie (zamknięte serwery do gier) tego działu na drugiej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Rockstar raczej uruchomią swój serwer, mam nadzieję :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak twierdze. Biorąc pod uwagę, że na horyzoncie Red Dead Rebelion, nie chce mi się wierzyć, ze znikną serwery jednej z najbardziej dochodowych gier na PS3. To by było irracjonalne z punku widzenia marketingu (patrząc do przodu), a co by nie mówić w R* raczej idioci nie pracują. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Rebelion? Błagam cię...

 

Hesus ! ... Następny.

Albo nie ... nie chce mi się. Ide się napić porannej kawy.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś może wbić trofeum Pa-Pa-Pa-Poker Ace ? Podobno za miesiąc zamykają serwery i chciałem wbić to trofeum jednak brakuje mi do tego 3os. (Jest nas już 3)

nick : Legenda_Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś może wbić trofeum Pa-Pa-Pa-Poker Ace ? Podobno za miesiąc zamykają serwery i chciałem wbić to trofeum jednak brakuje mi do tego 3os. (Jest nas już 3)

nick : Legenda_Pl

A kiedy ten poker.. i czy wciąż ktoś potrzebny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda,że serwery RDR są już zamknięte? własnie po raz kolejny chcialem wrócić do tego wspaniałego "multika" i zakupić grę ale nie bardzo wiem czy jest jeszcze sens..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zamknięciem serwerów RDR to faktycznie ciekawa sprawa. Dziś w Saturnie widziałem wystawione gry, i otrzymałem info, ze dystrybutor nie wycofuje gier z obiegu. Czyli co ? będą sprzedawali grę bez działającego trybu multi ? W Niemczech jest identyczna sytuacja. Być może serwery przeniosą a nie zamkną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr singlem stoi, Multi to tylko dodatek.

 

Co kto woli. RDR ma jedno z najlepszych multi jakie PS3 widziało. I nie chodzi tu o gust tylko o zdrowy rozsądek przy równoczesnym wyzbyciu się subiektywnej oceny jednej z najbardziej dochodowych gier poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że multi nie chciał nam się wł. wyskoczyła informacja że trzeba zalogować się w PSN (oczywiście byłem zalogowany) znajomi również próbowali i mieli to samo. Czyżby przenosili serwery ? 

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/Legenda_Pl.png

Edytowane przez Legenda_Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×