Skocz do zawartości
rac

Router

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy moglibyscie polecic mi jakis tani router, do 150 zl ?

Chcialbym zeby internet byl stabilny i nadawal sie do gry po sieci na PC zarowno jak i na PS3. Mam lącze Chello 1,3 mbps.

Aktualnie na oku mam ten o to router: http://allegro.pl/show_item.php?item=28600...82+wys%C5%82any.

Jak myslicie ? Czy jest on dobry?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D-linki są bardzo dobre. Sam mam router tej firmy (tylko przewodowy) i sprawuje się doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy d-link jest bardzo dobry to raczej nie do konca bym sie upeiral Linksys chyba jest lepsiejszy troche. Co nie zmienia faktu ze od ponad roku mam d-linka di-524 i dziala. Na poczatku bylo troche problemow, ale po zgraniu nowego firmware'u jak reka odjal. Od czasu do czasu (raz na kilka miesiecy) trzeba go zresetowac bo sie czary dzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

No to ja teraz

Jaki dokladnie polecacie mi router zeby byl dobry nie zadrogi ale malych ograniczen tez nie mam to nie wazne

Mam neta O2 3.6 Mbps

Czyli co potrzrebuje jak juz mamy temacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja teraz

Jaki dokladnie polecacie mi router zeby byl dobry nie zadrogi ale malych ograniczen tez nie mam to nie wazne

Mam neta O2 3.6 Mbps

Czyli co potrzrebuje jak juz mamy temacik

przewodowy czy bezprzewodowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy moglibyscie polecic mi jakis tani router, do 150 zl ?

Chcialbym zeby internet byl stabilny i nadawal sie do gry po sieci na PC zarowno jak i na PS3. Mam lącze Chello 1,3 mbps.

Aktualnie na oku mam ten o to router: http://allegro.pl/show_item.php?item=28600...82+wys%C5%82any.

Jak myslicie ? Czy jest on dobry?

Pozdrawiam.

Jesli wystarczy ci G to proponuje ci ten:

Linksys Wireless-G Broadband Router with SpeedBooster, zarowno kablowy jak i bezprzewodowy. D-Linki jak tu juz jeden kolezka wspomnial nie naleza do najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli wystarczy ci G to proponuje ci ten:

Linksys Wireless-G Broadband Router with SpeedBooster, zarowno kablowy jak i bezprzewodowy. D-Linki jak tu juz jeden kolezka wspomnial nie naleza do najlepszych.

ja mam D-linka i bardzo dobrze mi pracuje. Ładne możliwości konfiguracji, żadnych problemów ze zrywaniem połączeń itp. Transfery maksymalne, bezproblemowe NAT2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem już router. Linksys WRT54GL. Mam Chello 1,3 mbps i modem USB. Przy instalacji z plyty CD na 7 kroku instalacja na chwile zawiesza się a następnie wyskakuje okienko z prośbą o podanie hasła. Gdy wpisuje haslo admin okienko znika i nic się nie pojawia, lecz mogę powtórzyć ta samą czynność czyli przy 7 kroku "Next" i tak w kółko. Co zrobić?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zakupiłem już router. Linksys WRT54GL. Mam Chello 1,3 mbps i modem USB. Przy instalacji z plyty CD na 7 kroku instalacja na chwile zawiesza się a następnie wyskakuje okienko z prośbą o podanie hasła. Gdy wpisuje haslo admin okienko znika i nic się nie pojawia, lecz mogę powtórzyć ta samą czynność czyli przy 7 kroku "Next" i tak w kółko. Co zrobić?

Pozdrawiam!

1,3mbps ? Nie znam takiego. A co do tej instalacji z płyty to nie baw się w to, zrób reset ustawień i skonfiguruj przez przeglądarkę (to 192.168.x.x) - ja też miałem problemy z konfiguracją przez płytę tyle że w routerze Dlinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linksysy sa takie ze bez plyty nie rusza Ostatnio sie bawilem jednym wyjetym prosto z pudelka. Myslalem ze co ja se nie poradze przecie noob w te klocki nie jestem. A tu w zaden sposob nie dalo sie wbic na router. Myslalem ze te ostrzezenia "RUN CD FIRST" na pudelku, na gniazdku od zasilania, w instrukcji i bog wie gdzie jeszcze to tylko sciema a tu jednak bez plyty moze sie nie udac ugryzc linksysa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ogromną nalepkę na sprzęcie ale na szczęście zaskoczyło. Nie wiem po co dają CD Romy - przecież kreatory firmware'owe świetnie sobie radzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×