Skocz do zawartości
Rabbit

co robisz w tej chwili

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili siedze na kompie i sie nudze chetnie poszedlbym na pizze bo pizza jest dobra xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
wiem temat bez sera

Stary napisałeś 41 postów, i 40 z nich nie ma sensu, czytam je chce zrozumieć i po prostu nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prorok niezle ale ja jestem jak judasz raz na jakis czas cos madrego powiem XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to tylko puste nabijanie postow -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anata baka yaro desu Żal mi ciebie chłopcze Polecam forum konsola.pl tam na pewno przywitają takiego półgłówka jak ty A i jak już tam będziesz to powiedz, że przysłał cie SolidSnake xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary napisałeś 41 postów, i 40 z nich nie ma sensu, czytam je chce zrozumieć i po prostu nie mogę

Nikt nie może... Nie wiem jaki jest sens tego iście oryginalnego tematu. Btw. maluję figurki.

PS: A właśnie! Od kiedy to osoby w wieku 11 lat interesują się seksem i "laskami"? Jeśli chcesz tym przyszpanować to chyba nic z tego nie wyjdzie, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anata baka yaro desu Żal mi ciebie chłopcze Polecam forum konsola.pl tam na pewno przywitają takiego półgłówka jak ty A i jak już tam będziesz to powiedz, że przysłał cie SolidSnake xD

dante fajne strony znasz wiem ze tam byles bo bys jej nie znal bez urazy mam 1 pytanie czy ty masz ADHD z tymi slowami NP.Anata baka yaro desu czy cie poje***o !!!! ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tolerujemy tu takich jak ty z podobnym mysleniem A i jezeli czegos nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo slowa: "Anata baka yaro desu" nie oznaczaja bezmyslnego ciagu liter...bez urazy ale Jestes Glupi -.- A i jak masz raz na jaki czas cos madrego napisac to lepiej nic nie pisz. Ten temat i tak zapewne niedlugo zostanie usuniety.

Btw:

Wiek - 11 lat

Zainteresowania

sex lasi (?) i sex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
dante fajne strony znasz wiem ze tam byles bo bys jej nie znal bez urazy mam 1 pytanie czy ty masz ADHD z tymi slowami NP.Anata baka yaro desu czy cie poje***o !!!! ??????

What can i say ?? bakabakashii bakaridenaku chisetsu simply.. you are chuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys mialem AD/HD xD

Co robie hm pisze eski z paroma kolezankami wyglubuje z zebow resztki oplatkow i glaskam kota bo mi na klanach siedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez urazy ale fajnie masz podniete

Za przeproszeniem ale to raczej ty się podnieciłeś pisząc tego posta tak samo jak wszystkie twoje inne. Na tym forum nie znajdziesz podobnych kolegów w twoim wieku o podobnych eee zainteresowaniach. Temat jest idiotyczny nadaję się do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamknąłem ten topic

Mamy pewną tolerancję jeśli chodzi o bezsensowne tematy.. i ten ja przekracza...

Warny dla wszystkich? czy poczekać na następną edycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×