Skocz do zawartości
v0yag3r

MacMini - czy opłaca się?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam do was pytanie czy opłaca mi się kupić komputer Apple Mac mini Core Duo 2,0 GHz. Bo nie wiem co wybrać. Zależy mi na stabilności systemu szybkości i internetu. I czy do tego podepnę Neostrade? A i czy MacBook jest dobrym wyborem. I jaka jest jego cena? I czy mogę wgrać tam Neostrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo ma oprogramowanie na maca, jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie ceny znajdziesz na http://sklep.ispot.com.pl

Polecam, jak jeszcze tego nie zrobiłeś, zapoznać się z tą stroną http://www.apple.com/pl/getamac/whichmac.html oraz z forum http://myapple.pl

Nie wiem jak tam MacMini, ale od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem iMac.

Jak ja przez te lata mogłem siedzieć na Windowsie ? heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Ja jako Computer noob zadam pytanie:

Jak bardzo i czym różnią się PC od Mac'ów?

Słyszałem już opinię kilku świetnych informatyków że Mac rulez ale... czemu?

Thank U z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem już opinię kilku świetnych informatyków że Mac rulez ale... czemu?

Stabilność dzialnności systemu, bezawaryjna praca i do tego brak wirusów to tak w skrócie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stabilność dzialnności systemu, bezawaryjna praca i do tego brak wirusów to tak w skrócie

To miodzio

No i DEXTER z serialu takiego ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem już opinię kilku świetnych informatyków że Mac rulez ale... czemu?

jest bardzo dobry, ale sporo programów jest tylko pod Windowsa, więc jeśli ma służyć do pracy, internetu, filmów, obróbki grafiki jest super. Ale do gier PC jest najlepszy. Z moich gier jedynie FM08 ma instalkę pod Maca...reszta PC only..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo dobry, ale sporo programów jest tylko pod Windowsa, więc jeśli ma służyć do pracy, internetu, filmów, obróbki grafiki jest super. Ale do gier PC jest najlepszy. Z moich gier jedynie FM08 ma instalkę pod Maca...reszta PC only..

Ooo to bardzo dobrze bo akurat FM jest jedną z moich ulubionych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo to bardzo dobrze bo akurat FM jest jedną z moich ulubionych gier

no...wciąga strasznie. Narazie sezon 2010/2011 gram Ajaxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie stac na Apple to bierz Apple. Wez tylko pod uwage ze NICZEGO w nim n ie rozbudujesz. A jak zachce Ci sie odpalic cos pod Windows, to korzystasz z dostarczonego przez Apple BootCamp i instalujesz Windows (odkad Maci maja C2D w srodku nie ma zadnych przeciwwskazan by uzywac na nich Windows).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa maci (duzy i maly ) i rozbudowywalne sa jak najbardziej (no chyba, ze masz iMaca, w nim to tylko ram bezproblemowo. No i macmini tez chyba nie jest, ale nie wiem, bo tylko w sklepie widzialem).

Programow na apple jest z cala pewnoscia tyle samo co na windows (tez kiedys myslalem ze malo i jak sie zdziwilem gdy zaczalem grzebac! i to do tego jakie to sa programy!) no i one ZAWSZE dzialaja (brak problemow z nieobslugiwanym hardwarem, brakiem jakiejs biblioteki etc). Gier masz tez zatrzesienie (ludzie sie nie interesuja to nie wiedza) ale FPSy mozesz sobie raczej odpuscic (choc jednak jest ich pare). Wiekszosc gier to strategie roznego sortu i rpg.

Jesli chodzi o mocne strony macow to nie wiem od czego zaczac... Krotko: przez wiele lat bylem strasznym poweruserem windowsow i smialem sie z macow i mowilem, ze na co mi to, bo ja taki fajny jestem, ze w win zrobie wszystko i to jest MOJA przestrzen. Potem pokretnymi drogami dopadlem maca na jakies 20-25h pracy. Tydzien pozniej polazlem do sklepu i kupilem jednego dla siebie. To sa najbardziejfunkcjonalne komputery na swiecie, w kazdym znaczeniu tego slowa (co sobie nie wyobrazisz to prawda - serio!) i wbrew temu co glupi ludzie gadaja to sa one w pelni kompatybilne z innymi OS.

Neostrada nie dziala na macach, bo daja ci tam modemy usb a to przestarzaly numer jest (probowalem kiedys z softem sagem do macow i zapomnij). Nikt juz tak nie robi, jak kabel to tylko ethernet.

Zrob teraz tak: kup router wi-fi, wyrzuc modem od tpsa i ciesz sie bezprzewodowym internetem w twoim jabluszku.

No ale nie musisz mi wierzyc - jestem tylko fanboyem apple i oddalem im przez lata calkiem pokazny majatek... wszystkie komputery, ipody, subscriptions na '.mac', software... omg - najlepsza firma na swiecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo dobry, ale sporo programów jest tylko pod Windowsa, więc jeśli ma służyć do pracy, internetu, filmów, obróbki grafiki jest super. Ale do gier PC jest najlepszy. Z moich gier jedynie FM08 ma instalkę pod Maca...reszta PC only..

Do gier to ja mam PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do gier to ja mam PS3

ale niektórych gier na PS3 nie znajdziesz, jak chociażby RTSów, dobrych (tzn. realistycznych i trudnych - gnioty typu NFS pomijam) wyścigów albo chociażby Football Menagera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale niektórych gier na PS3 nie znajdziesz, jak chociażby RTSów, dobrych (tzn. realistycznych i trudnych - gnioty typu NFS pomijam) wyścigów albo chociażby Football Menagera

Hehehe... Ale wiesz co? Najśmieszniejsze jest to że ja nie znoszę wymienionych przez Ciebie gatunków

Jam jest fan RPG, przygodóweki i zręcznościówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×