Skocz do zawartości
sakishiro

The Hard Disk Cannot Be Accessed,cannot Start. The Correct Hard Disk Was Not Found

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie problem jak w temacie. Chodzi o to ze podłączyłem twardziela z PS3 do kompa formata walnelem , później chciałem zmienić na FAT32 bo ponoć takie tylko czyta konsola, wiec wzielem windowsa 98 i tak jakbym instalowal windowsa wybralem tam opcie format to FAT32, po czym skończyłem i wkładam do konsoli i nic:( konsola sama sie wyłącza po chwili. Jak wchodzę w RACOVERY MENU i daje Restore PS3 System to wyskakuje napis The hard disk cannot be accessed albo czasem cannot start. the correct hard disk was not found. twardziej jest w porządku komputer go normalnie widzi, nie wiem co robic, czytalem na forach innych ze twardziej jest spalony na 100% ale to nie mozliwe poniewaz na kompie dziala, może powinienem znow dac system plików NTFS? i konsola sam zmieni na FAT 32? chyba ze to FAT 32 co ja zmieniłem z genialnym win 98 to wcale ne prawdziwy FAT32 co ps3 go czyta???

proszę o jakieś rady. nie chodzi mi o serwis czy coś..

pozdrawiam saki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facepalm!

Jakie ty fora czytałeś? To jest najbardziej interesujące pytanie :)

1. Podłącz dysk do PC. Sformatuj na NTFS w opcjach dysku.

2. Wsadź do konsoli, odpal PS3, konsola sama zapyta czy sformatować (ma swój system i daleko mu do FAT32), dajesz OK.

3. Pykasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie fora OFICJALNE SONY:P

mowisz NFTS czy jakos tak dac, tylko nie mam kabla do kompa by 2 dyski miec, moge jedynie z lapka wyciagnac systemowy i dac z ps3. tak jakbym chciał instalować system ale to chyba nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest dokładnie podczas formatowania partycji systemowych to nie wiem.

Zaopatrz się dla pewności w takie coś (przykład):

http://allegro.pl/it...trzny_dysk.html

Używam i sprawuje się świetnie.Podłączysz tym dysk przez USB do laptopa i będzie widoczny niczym pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie czegoś takiego szukałem tylko nie wiedziałem jak to wygląda itd:P i jak podlacze dac normlanie format, wtedy głupich partycji nie będzie na dysku, i pod ps3 i ma zapytać o formata i wsio:)

dzięki bardzo

zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×