Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Nic specjalnego ta fifa 11 o wiele lepiej mi się grało w world cup, a do wersji 10 dla mnie nie różni się niczym.Straszna kopanina,podania strasznie niedokładne strzały słabe i mniej precyzyjne akcje wolniejsze,piłkarze co chwile wywracają się na boisku spodziewałem się czegoś więcej po fifie 11,to moje zdanie na temat fify 11,a i nie jestem fanem pes.

Tak to jest jak gra sie na pelnych asystach i lubi ping-ponga. Gra sie nie rozni niczym, ok, tu juz polegles. Straszna kopanina? To twoj styl gry, czyli zaden, skoro tak to wyglada. Podania nie dokladne, bardzo dobrze trzeba umiec podawac, a nie napiperzac X jak to bylo w 10. Strzaly slabe - lepiej ponazekac niz poprostu sie nauczyc strzelac i ukladac pilke.

Moze sie nie podobac, ale jak ma ktos pisac subiektywne bzdury, ktore raczej ukazuja poziom gracza to juz lepiej zeby sie w ogole nie odzywal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka dni w FIFE 11 i muszę powiedzieć, że multi z angielską drużyną jest niegrywalne ! Nie da się grać totalnie ! Najczęściej "mistrzowie" biorą Chelsea, ustawiają ustawienie superdefensywne i grają jak ? Oczywiście kontrataki i dośrodkowania do znudzenia ! Nie da się z takimi delikwentami grać zupełnie (przynajmniej jeśli nie chce się przegrać lub przynajmniej zremisować). W singlu też nic ciekawego (nie potrafie grać z SI - możecie się śmiać ale na legendarnym SI stoi 6 w obronie i coś tam stworzyć trzeba być dobrym). W Virtual Pro też nie ma rewelacji - jak poprzednio jakieś dziwne oceny zupełnie z kosmosu i "Janki" które nie padają wogóle piłki ale jak im się poda na sam na sam to nie trafiają nawet w bramke ... Ogólnie gra nie zachwyca ale jako fan serii gra mi się podoba ale te aspekty które opisały naprawdę denerwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zaprosić wszystkich do turnieju 1v1#1 na serwisie Console Cup. Jest to pierwszy turniej na platformie Playstation 3. Jeżeli wszystko się uda (czyli frekwencja dopisze), to stworzymy ligę na zasadzie ligi mistrzów, w której gracze będą rywalizować przez kilka tygodni, aż wyłonimy mistrza ligi.

Zapraszam jeszcze raz na- www.consolecup.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem fifę 11, odpaliłem i ściągnęło mi patch 1.01, to ten nowy co miał wyjść na dniach czy był już jakiś wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem fifę 11, odpaliłem i ściągnęło mi patch 1.01, to ten nowy co miał wyjść na dniach czy był już jakiś wcześniej?

Był wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem fifę 11, odpaliłem i ściągnęło mi patch 1.01, to ten nowy co miał wyjść na dniach czy był już jakiś wcześniej?

to stary patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy. Przyśpiewki na pewno dobrze wgrałem, a ich nie słyszę :( Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na lige, turnieje na full manualu? Znajomy zbiera wiare i jak na razie jest już 12 osób, stronka w fazie kończenia.

Zainteresowani piszcie do niego na gg: 2992354 lub psn MacGyver_PL

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy. Przyśpiewki na pewno dobrze wgrałem, a ich nie słyszę :( Jakieś rady ?

przycisz komentatora i szumy pobliczności, a jeżeli nie to sprawdź czy masz tą samą drużyne w ulbionym teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wam te "zaśpiewy" grają podczas całego meczu? Bo wgrałem kilka przyśpiewek i słychać je ale "od czasu do czasu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro, dzięki, coś teraz słychać ale to dalej klęska. Da się jakoś podgłośnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Jako że ostatni raz z serią Fifa miałem przyjemność przy okazji WC98, to mam pytanie do lepiej zorientowanych kolegów.

Gram na full manualu i tutaj rodzi się moja wątpliwość - poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale gdy gramy na full manualu, to te wszystkie kombinacje klawiszy do zagrań na dobieg płaskie, na dobieg górą itp. nie mają sensu, bo można to zrobić zwykłym krótkim/długim podaniem (wychylenie + siła) - czy mam rację?

Druga sprawa związana z full manualem jest trochę podobna - na asystach jest jakoś tak, że jak chcemy dośrodkowanie na krótki słupek, to jest jakaś kombinacja klawiszy, na długi, inna kombinacja itp. Czy grając na manualu również to działa, czy też wszystko zależy od siły i wychylenia analoga?

Dołączam się również do pytania, czy da się zapisać więcej niż 5 powtórek?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wam te "zaśpiewy" grają podczas całego meczu? Bo wgrałem kilka przyśpiewek i słychać je ale "od czasu do czasu".

Tak, przecież nawet w realu kibice nie śpiewają non stop :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Jako że ostatni raz z serią Fifa miałem przyjemność przy okazji WC98, to mam pytanie do lepiej zorientowanych kolegów.

Gram na full manualu i tutaj rodzi się moja wątpliwość - poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale gdy gramy na full manualu, to te wszystkie kombinacje klawiszy do zagrań na dobieg płaskie, na dobieg górą itp. nie mają sensu, bo można to zrobić zwykłym krótkim/długim podaniem (wychylenie + siła) - czy mam rację?

Druga sprawa związana z full manualem jest trochę podobna - na asystach jest jakoś tak, że jak chcemy dośrodkowanie na krótki słupek, to jest jakaś kombinacja klawiszy, na długi, inna kombinacja itp. Czy grając na manualu również to działa, czy też wszystko zależy od siły i wychylenia analoga?

Dołączam się również do pytania, czy da się zapisać więcej niż 5 powtórek?

Pozdrawiam

Na manualu kombinacje maja znaczenie, bo 2x podanie gora bedzie nizsze i leci na krotki slupek tak by mozna bylo je udezyc bez wyskoku, gdzie samo podanie gora bedzie szlo wysoko. Co nie znaczy,ze nie mozesz podac na krotki slupek raz wciskajac podanie gora, ale tor lotu pilki bedzie inny. Tak samo z L1+podanie gora, jest inne w sposobie dogrania, ale juz gdzie poleci zalezy tylko od ciebie.

Podania ziemia troche traca na charakterze, ale zawodnicy tez troche inaczej sie beda zachowywac, gdy zrobisz podanie X lub trojkatem(to tak troche jakbys spodlowal przy podaniu Xem, a przy podaniu trojkatem to zagranie na wyjscie i takie mialo byc).

Nie da sie wiecej niz 5 na dysku i 5 na serverze(w sumie wychodzi 10). Ale mozna sciagac powtorki ze strony, chyba, ze cos w tym aspekcie sie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy pomóżcie bo mnie zaraz ........ Czy ktoś też tak ma że jak gra w sieci wszystko fajnie pieknie i obojętnie czy wygrywam czy przegrywam rozłączy mnie ze serwerów fify i punkty w plecy. Najlepsze,żeniekiedy caly dzień wszystko pieknie ,a na nastepny to mnie krew zalewa.Sprawdziłem połączenie z PSN po rozłaczeniu z serwerów fify i jest dobrze.Próbowałem przez kabel i bezprzewodowo.Mam ps3 60GB .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy pomóżcie bo mnie zaraz ........ Czy ktoś też tak ma że jak gra w sieci wszystko fajnie pieknie i obojętnie czy wygrywam czy przegrywam rozłączy mnie ze serwerów fify i punkty w plecy. Najlepsze,żeniekiedy caly dzień wszystko pieknie ,a na nastepny to mnie krew zalewa.Sprawdziłem połączenie z PSN po rozłaczeniu z serwerów fify i jest dobrze.Próbowałem przez kabel i bezprzewodowo.Mam ps3 60GB .pozdrawiam

Niestety widocznie masz poblokowane porty. Ja niechce tu niczego porównywać , ale u mnie tak się dzieje w PES 2011 a to raczej nie jest wina portów bo zawsze było great , może trwają prace w PES 2011 , ale wracając do FIFA 11 to jest mistrzowski online , zero lagów i rozłączeń co mnie bardzo cieszy , PES 2011 ONLINE nie istnieje przy FIFA 11 ONLINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wracając do FIFA 11 to jest mistrzowski online , zero lagów i rozłączeń co mnie bardzo cieszy ,

gramy w ta sama gre? oO Jak serwery były mało stabilne w 10 tak w 11 jest to samo. NIC nie zrobiono z ucieczkami z meczów. Jedyną nowością to online pass. Ostre baty należą się EA za to jak traktuje Ps3. Skoro mamy za free PSN widocznie Panowie z EA stwerdzili, że wysoki poziom rozgrywek po sieci nam się nie należy.

Aha mam neta 8 mb więc lagi i delaye nie powinny się zdarzać. A jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO Jak serwery były mało stabilne w 10 tak w 11 jest to samo. NIC nie zrobiono z ucieczkami z meczów. Jedyną nowością to online pass. Ostre baty należą się EA za to jak traktuje Ps3. Skoro mamy za free PSN widocznie Panowie z EA stwerdzili, że wysoki poziom rozgrywek po sieci nam się nie należy.

Aha mam neta 8 mb więc lagi i delaye nie powinny się zdarzać. A jednak.

heh, ja mam 2mb i jakoś lagi, spowolnienia czy rozłączenia mam od święta. Może jednak gramy w inną grę, lub co bardziej prawdopodobne, masz zablokowane porty i/lub firewall'a mocnego. Co do ucieczek to zgoda - EA fail, ale wynik masz w/o dla Ciebie jak ktoś ucieknie. Co do online pass - n/c, chodź nie dziwię się że jest wprowadzony.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie rozumiem o co chodzi z ucieczkami. Przeciez jak ktoś ucieknie to dostajemy wygraną i punkty.

Czego jeszcze chcecie ? karania zawodników ? są dlatego statystyki rozłączeń, jak się nie chce to się nie gra z ludźmi co uciekają.

Edytowane przez yahooo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo to nie wiedziałem że dostaje się pkt jak ktoś zwieje. Jaka jest to ilość ? Jak to wygląda dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jeszcze. EA na swoim oficjalnym forum napisala ze pracuja nad patchem 24 godziny na dobe i opisali takze problemy ktore ten patch rozwiaze i wsrod nich znajduje sie przycinanie gry wiec trzeba czekac na oficjalne wydanie patcha :))

jeszcze prośba - czy mógłbyś wrzucić link do tego forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gramy w ta sama gre? oO Jak serwery były mało stabilne w 10 tak w 11 jest to samo. NIC nie zrobiono z ucieczkami z meczów. Jedyną nowością to online pass. Ostre baty należą się EA za to jak traktuje Ps3. Skoro mamy za free PSN widocznie Panowie z EA stwerdzili, że wysoki poziom rozgrywek po sieci nam się nie należy.

Aha mam neta 8 mb więc lagi i delaye nie powinny się zdarzać. A jednak.

nie nie mam zadnych lagow, duzo lepiej online mi dziala niz w fifie10 . Wiec nie wiem od czego to zalezy ale mi w sieci chodzi tak samo jakbym gral w 2osoby na jednej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy na manualu będę strzelał piękniejsze bramki niż na automatyku(głównie mi chodzi o okienka itp ;P)?

Pzdr.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zakupie francuską lub niemiecką wersję gry( są sporo tańsze na allegro niż polskie) z wyborem języka polskiego to czy komentarz również będzie po polsku?? Jeszcze jedno... Jeżeli ktoś ucieknie mi z meczu online (co zdarzało mi się w przypadku 10 notorycznie) to zaliczy mi zwycięstwo do rankingu czy jest tak samo jak w 10??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×