Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z grą online a mianowicie

Posiadam Fife, mój kolega również i chcemy zagrać razem w jednej drużynie przeciwko komuś z neta? Jak to zrobić żebym mógł zaprosić go do swojej drużyny i grać przeciwko innym graczom, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bramkarzem w Virtual Pro wykonać piąstkowanie ? Klikam ten :triangle: i dupa nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bramkarzem w Virtual Pro wykonać piąstkowanie ? Klikam ten :triangle: i dupa nie działa :(

Musi działać,poćwicz na arenie.Ja nie mam z tym problemu,bo jak leci wysoka piłka np. z rożnego wychodzę z bramki naciskam :triangle: i piąstkuje za pole karne.Może za niskie piłki próbujesz piąstkować?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem grałem z kolega mecz do 90 minuty wygrywalem 4;3 i mi sie scielo Mialem kawalek boiska tak jak by zatrzymac obraz a on po meczu mowil ze byl renis bo mi strzelil. wchodze w statysty a tam walkower 3:0 dla niego. Nie moglem nic zrobic oprocz wylaczenia gry, Czy tylko a mam taki problem.? To juz 2 raz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem ładną bramką i teraz chciałbym pobrać ją na dysk . Przedtem była ikonka download pod filmikiem na ea.com.pl a teraz jakoś jej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość nie typowe pytanie: Ta gra jest dużo lepsza swojej poprzedniczki FIFA 10 ? Pytam gdyż mam zamiar zakupić sobie piłkę na ps3 i nie wiem czy jest sens kupować 11 ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość nie typowe pytanie: Ta gra jest dużo lepsza swojej poprzedniczki FIFA 10 ? Pytam gdyż mam zamiar zakupić sobie piłkę na ps3 i nie wiem czy jest sens kupować 11 ......

Jak dla mnie Fifa 11 wymiata poprzedniczki ...

Mam takie pytanko rozegrałem 1 sezon w trybie kariery swoja wirtualna gwiazdą , i w następnym sezonie juz nie ma mnie w składzie? miał ktoś juz taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

Czy jest możliwość zagranie w Fife 11 mecz online z kolegą który ma swoją konsole przez psn przeciwko innemu graczowi (chodzi mi o to że dołącza znajomy do mojej drużyny i gramy przeciwko komuś, jeżeli idzie tak zrobić to jak to zrobić w menu gry), proszę o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość nie typowe pytanie: Ta gra jest dużo lepsza swojej poprzedniczki FIFA 10 ? Pytam gdyż mam zamiar zakupić sobie piłkę na ps3 i nie wiem czy jest sens kupować 11 ......

Jest dużo lepsza.Prawdziwy symulator piłki.Bierz śmiało :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

Czy jest możliwość zagranie w Fife 11 mecz online z kolegą który ma swoją konsole przez psn przeciwko innemu graczowi (chodzi mi o to że dołącza znajomy do mojej drużyny i gramy przeciwko komuś, jeżeli idzie tak zrobić to jak to zrobić w menu gry), proszę o pomoc, pozdrawiam

Gra drużynowa w sieci - tam szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej wydać 2,5x więcej na 11 ?? Waham się ponieważ grałem tylko w demo FIFA 11 a z 10 nie miałem do czynienia ,ale skoro tak twierdzisz to kupię 11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

Czy jest możliwość zagranie w Fife 11 mecz online z kolegą który ma swoją konsole przez psn przeciwko innemu graczowi (chodzi mi o to że dołącza znajomy do mojej drużyny i gramy przeciwko komuś, jeżeli idzie tak zrobić to jak to zrobić w menu gry), proszę o pomoc, pozdrawiam

kolego, o ile sie nie myle to musisz zalozyc wirtualny klub - tam bedzie grala twoja wirtualna gwiazda, no i wtedy wysylasz zaproszenie do znajomego by dołączył do twojego wirtualnego klubu. I wtedy we dwojke mozecie grac przeciwko innym.

Zrób tak - Wirtualna Gwiazda -> Wirtualne kluby -> Szukaj i znajdz -> Polska liga

Twoj kolega niech tak samo zrobi ;) Przy okazji wpadną wam trofea za gre wirtualna gwiazda i trening meczowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak dac swojego zawodnika do innego klubu? chodzi mi o to ze gralem jako trener i zawodnik w borussi i teraz dostalem oferte z schalke i jak mam przenieść tam zawodnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem. własnie chciałem sobie pograc w sieci i gdy włączałem mecz sieciowy wyskakuje, że nie zidentyfikowano paszportu sieciowego... a na poczatku go aktywowałem a teraz jakis problem jest... mieliscie cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem. własnie chciałem sobie pograc w sieci i gdy włączałem mecz sieciowy wyskakuje, że nie zidentyfikowano paszportu sieciowego... a na poczatku go aktywowałem a teraz jakis problem jest... mieliscie cos takiego ?

Z PSStore ściągnij jeszcze raz online pass i wszystko będzie gitarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już w ten piątek odbędzie się turniej 1v1 - wszystkich chętnych zapraszam na www.consolecup.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udała mi się szybka kontra na full manualu i poziomie World Class:

http://www.ea.com/uk...os/ugc/42865390

I jeszcze rzut wolny z 34 metrów:

http://www.ea.com/uk...os/ugc/42889873

Nie zmienia to faktu, że jednak full manual + World Class to jednak trochę wysokie progi dla mnie, ukończyłem sezon z Atletico na 15 miejscu. Ale radość z udanych zagrań w pełni to rekompensuje i nie wyobrażam sobie powrotu do assisted.

Przy okazji pytanie - gdy zaznaczę w meczach online Manual, to będę grał z gościem, który też ma wszystko na manualu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przeciwników dostajesz losowo.

edit: Chyba, że dasz rozgrywanie na manual w niestandardowym meczu, to wtedy po 15 minutach dostaniesz przeciwnika z manualem :)

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. To, że w każdej wersji FIFY jest język angielski to pewne tak? A co do naszego rodzimego języka to jak to jest? Czy jak typ sprzedaje na allegro za ok 130zł nówkę w folii i pisze, że książeczka i okładka są w "językach skandynawskich", ale w grze są do wyboru napisy i komentarz PL to czasem nie "pisze bajek"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×