Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś udostępnić książeczkę do Fify w języku PL, albo jakiegoś linka podesłać? Kupiłem fife w języku francuskim, a chętnie bym zobaczył czy coś tam ciekawego piszą.

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś udostępnić książeczkę do Fify w języku PL, albo jakiegoś linka podesłać? Kupiłem fife w języku francuskim, a chętnie bym zobaczył czy coś tam ciekawego piszą.

Nic ciekawego. Co roku jedyne co można sensownego wyczytać w instrukcji do FIFY to które porty odblokować na routerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram w kariere i staram sie odblowkowywac dostepne wyzwania zeby moja virtualna gwiazda byla coraz lepsza

i w zwiazku z tymi wyzwaniami mam pytanie - jak mam odblokowac wyzwania "gry bramkarzem lub obronca" skoro moja wirtualna gwiazda od samego poczatku jest napastnikiem i trener mnie tylko na atak posyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram w kariere i staram sie odblowkowywac dostepne wyzwania zeby moja virtualna gwiazda byla coraz lepsza

i w zwiazku z tymi wyzwaniami mam pytanie - jak mam odblokowac wyzwania "gry bramkarzem lub obronca" skoro moja wirtualna gwiazda od samego poczatku jest napastnikiem i trener mnie tylko na atak posyla

Wejdź w edycję swojej gwiazdy, zmień mu pozycję i voila. Zostaniesz obrońcą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifa 10 bylo tak samo

wiecie moze jak trzelac podkrecone rzuty wolne?Jak strzele gola z wolnego to zalicza jako zwykle rzuty wolne a nie podkrecone

trzymasz R1 i strzelasz.

A co do wykopu piłki przez bramkarza to nawet w 09 to było a w 10 to paręnaście bramek tak strzeliłem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymasz R1 i strzelasz.

A co do wykopu piłki przez bramkarza to nawet w 09 to było a w 10 to paręnaście bramek tak strzeliłem :]

dzieki,pokabinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weszło wam trofeum zeby rozegrac 5 meczy rankingowych 5 innymi zespolami ?

Trzeba to zrobic przy 1 wlaczeniu FIFY chyba, bo zagrałem 3, a potem 2 i nie dało.

Jak wysłać screen do EA Football World...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weszło wam trofeum zeby rozegrac 5 meczy rankingowych 5 innymi zespolami ?

Trzeba to zrobic przy 1 wlaczeniu FIFY chyba, bo zagrałem 3, a potem 2 i nie dało.

Jak wysłać screen do EA Football World...?

Mi się udało trofeum. Zagrałem 5 meczy od razu pod rząd bez wyłączenia PS3. A screen robisz podczas powtórki tylko zamiast wciskać :triangle: klikasz :r3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy EA wyda jakiegos patcha do gry poprawiającego te 2sekundowe 'freezy'...

chociaz dzisiaj zauwazylem nowy problem - w trybie imprezy - gralem chyba z 5 meczy z czego podczas dwóch nastąpił kompletny freeze gry - nie dalo sie nic zrobic (chociaz XMB i sama konsola odpowiadaly) - musialem zrestartowac gre i wlaczyc mecz od nowa... miał ktoś też takie freezy?

Też kurde czekam na takiego patcha. Zastanawiam się też nad całkowitym formatem dysku, bo zrobiłem formata ale na szybkiego. Może to coś pomoże. A ma ktoś slima i ostatnio zakupioną fife?? Może poprostu pierwsza seria była wadliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kurde czekam na takiego patcha. Zastanawiam się też nad całkowitym formatem dysku, bo zrobiłem formata ale na szybkiego. Może to coś pomoże. A ma ktoś slima i ostatnio zakupioną fife?? Może poprostu pierwsza seria była wadliwa.

Format dysku nie pomoze. Zadna seria nie byla wadliwa. A patch juz niedlugo sie pojawi.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format dysku nie pomoze. Zadna seria nie byla wadliwa. A patch juz niedlugo sie pojawi.

Mam nadzieje, że za niedługo. Bo ostatnio chciałem się pochwalić ładną brameczką, ale zapis powtórki kilkusekundowej trwał ok 3 minut. Nie chciałem restarować PS3 i czekałem. Ale bramkę zapisałem i może ją kiedyś udostępnie:) Ale co do tych błędów to gdzie można poczytać o tym więcej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że za niedługo. Bo ostatnio chciałem się pochwalić ładną brameczką, ale zapis powtórki kilkusekundowej trwał ok 3 minut. Nie chciałem restarować PS3 i czekałem. Ale bramkę zapisałem i może ją kiedyś udostępnie:) Ale co do tych błędów to gdzie można poczytać o tym więcej??

chcesz wiedziec wiecej na temat patcha i jakie bledy naprawi to masz http://forum.ea.com/uk/posts/list/20488.page...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wiedziec wiecej na temat patcha i jakie bledy naprawi to masz http://forum.ea.com/...list/20488.page...

Czyli trza czekać, bo błędów naprawdę się narobiło. Ostatnio w polu karnym sfaulowałem bezczelnie (bo od tyłu) zawodnika, usłyszałem gwizdek więc myślałem że karny dla przeciwnika, a tu szok, bo faul dla mnie;) a może zrobili realnych sędziów, co się często mylą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trza czekać, bo błędów naprawdę się narobiło. Ostatnio w polu karnym sfaulowałem bezczelnie (bo od tyłu) zawodnika, usłyszałem gwizdek więc myślałem że karny dla przeciwnika, a tu szok, bo faul dla mnie;) a może zrobili realnych sędziów, co się często mylą:)

moze zagramy online ? :) a co do bledow to naprawde sam sie dziwie ze wydali gre az z taka ich iloscia :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to ja mam wielkie szczęście, że żadnych błędów nie mam xD

No oprócz tego, że jak ktoś mnie sfauluje od tyłu, a ja upadnę dotykając piłkę ręką - faul dla przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bledow nie mam albo nie widze :) dzisiaj tylko mi jeden sie trafil , gdy moj kumpel wbiegl mi na pole karne a ja go sfaulowalem wslizgiem od tylu i karnego nie bylo :) pelen realizm panowie , sedziowie reaguja jak w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakiejś ligi znajomych i ewentualnie żeby pograć wirtualną gwiazdą coś. Jak ktoś byłby chętny PSNid wcis88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezy, freezami, ja mam czasami ponad 10 sek zwiechę. Na razie w jednym meczu mi takie coś wystąpiło, ale za to ile razy. Druga rzecz denerwująca to pop-up postaci na cut-scenkach + złe postacie pojawiające się podczas zmian zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś linka gdzieś pod ręką gdzie znajdę przyśpiewki np do ligi hiszpańskiej? Albo jakiś temat na forum gdzie ludzie wrzucają swoje chantsy to już sam sobie pobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lagi całkowicie minęły... Pierwszego dnia jak uruchomiłem grę to się załamałem bo naprawdę mocno lagowało! Tera jest elegancko! :D 

Pytanie z innej beczki wiecie czy można gdzieś zrobić kartę gry fifa11 tak jak można było z 10 gdzie pokazywało nasze staty? była chyba taka strona www.gamecards.co.uk ale coś teraz nie działa ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezy, freezami, ja mam czasami ponad 10 sek zwiechę. Na razie w jednym meczu mi takie coś wystąpiło, ale za to ile razy. Druga rzecz denerwująca to pop-up postaci na cut-scenkach + złe postacie pojawiające się podczas zmian zawodników.

a freezy 1-2 sekundowe tez masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie;) Czy będą może w fifce jakieś turnieje dla Wirtualnych klubów? Tzn jest opcja dołączenia naszego VP do klubów sieciowych, utworzonych i czy ktoś się orientuje czy takie kluby w fifie grają czasem jakieś ligi? Nie grałem w VP w FIFIE 10 więc 11 jest jeśli chodzi o ten tryb dla mnie nowością. Dlatego pytam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×