Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jedno pytanie;) Czy będą może w fifce jakieś turnieje dla Wirtualnych klubów? Tzn jest opcja dołączenia naszego VP do klubów sieciowych, utworzonych i czy ktoś się orientuje czy takie kluby w fifie grają czasem jakieś ligi? Nie grałem w VP w FIFIE 10 więc 11 jest jeśli chodzi o ten tryb dla mnie nowością. Dlatego pytam;)

Sa kluby dla VP. W klubie mozna zdobywac puhary, ustawiac sie na sparingi i jest prowadzony ranking ligowy(na zasadzie punktow tak jak jest to w grze 1na1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko odnośnie sterowania drużyną podczas meczu WG. Czasem widzę jak ktoś steruje całą drużyną mimo, że jego WG też gra w spotkaniu. Ja niestety muszę się zdawać na umiejętności rozgrywania AL... Jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko odnośnie sterowania drużyną podczas meczu WG. Czasem widzę jak ktoś steruje całą drużyną mimo, że jego WG też gra w spotkaniu. Ja niestety muszę się zdawać na umiejętności rozgrywania AL... Jak to zmienić?

To wybierasz pozycję przed meczem DOW. Wtedy sterujesz wszystkimi zawodnikami którzy nie zostali wybrani. (patrz pozycje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo! Ja z takim prymitywnym pytaniem :P Może ktoś Mi wytłumaczyć jak się zaprasza znajomego (którego mam PSNID) do zagrania meczu?? Chodzi MI gdzie mam wejść i wpisać jego PSNID żeby go wyszukało i żebyśmy grali! Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo! Ja z takim prymitywnym pytaniem :P Może ktoś Mi wytłumaczyć jak się zaprasza znajomego (którego mam PSNID) do zagrania meczu?? Chodzi MI gdzie mam wejść i wpisać jego PSNID żeby go wyszukało i żebyśmy grali! Dzieki.

FIFA 11 -> Gra w sieci -> Moja fifa 11 w sieci -> Centrum gracza -> L1 i ksiązka adresowa -> no i masz znajomych i pozniej X i zaproszenie do gry :D Proste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 11 -> Gra w sieci -> Moja fifa 11 w sieci -> Centrum gracza -> L1 i ksiązka adresowa -> no i masz znajomych i pozniej X i zaproszenie do gry :D Proste :P

Dziękówa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezy, freezami, ja mam czasami ponad 10 sek zwiechę. Na razie w jednym meczu mi takie coś wystąpiło, ale za to ile razy. Druga rzecz denerwująca to pop-up postaci na cut-scenkach + złe postacie pojawiające się podczas zmian zawodników.

Jak dla mnie to nie jest błąd. Pokazują najlepszego zawodnika na boisku z drużyny która ma zmianę:) Jeśli ktoś chce założyć drużynę to chętnie pogram w dobrym teamie. Login krykam89:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie włącza się opcję Live Sezon ? Zauważyłem ze niektórzy maja włączoną, obok nazwisk pokazują się formy, czy faktycznie są one dobrze odwzorowane i czy warto korzystać z tej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie włącza się opcję Live Sezon ? Zauważyłem ze niektórzy maja włączoną, obok nazwisk pokazują się formy, czy faktycznie są one dobrze odwzorowane i czy warto korzystać z tej opcji ?

Trzeba wykupić w Sklepie FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą w wirtualnym klubie to założyłem drużynę PS3 site.

Nazwa: Ps3 site crew

mój id: Lipek90

chętni niech się odezwą na pw albo wyślą prośbę o dodanie. Póki co jestem ja i Alle_p, dobrze gdybyście mieli HS bo jednak bez zgrania i rozmowy gra się dość ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam takie pytanie, ma ktoś może przyśpiewki do klubów serie A ?

(chodzi mi głównie o Juventus)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam 3X:square: ( dośrodkowanie po ziemi ) ??

Bo WG ma sporo takich wyzwan na to, a nie trudno tak podac, ale wlaczam i nawet w meczu treningowym tego sie nie da zrobic..ciagle górą podaje...tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać Online tylko z tymi na co na pełnym manualu?

PS. Ktoś zagra? Gram kilka dni na manualu, wcześniej nigdy, jakby co to pisać, chętnie poćwiczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze krotko.....w tak zjeba.....na gre dawno nie gralem!ta gra to jakies nie porozumienie!Blad na bledzie!I z tego co widze nie jestem pierwszym ktory o tym pisze!

Widze ze swietnym pomyslem przez EA bylo wymyslenie gra bramkarzem przy ktorej mozna usnac,zamiast porawic ta gre i weliminowac masakryczna ilosc bledow!

Za takie pieniadze oczekiwalem czegos lepszego...no coz,trudno,to tylko marne EA

Jeżeli ktoś jest zainteresowany grą w wirtualnym klubie to założyłem drużynę PS3 site.

Nazwa: Ps3 site crew

mój id: Lipek90

chętni niech się odezwą na pw albo wyślą prośbę o dodanie. Póki co jestem ja i Alle_p, dobrze gdybyście mieli HS bo jednak bez zgrania i rozmowy gra się dość ciężko.

Juz poruszalem ten watek,i przez headseta ciezko jest pogadac na tej grze...wielki minus bo przy grze w klubie bardzo to przydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zrobic screen w grze ?

Jak wbijacie do powtorki w czasie meczu ? Bo jest napisane zeby kliknac R3 ale to nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra świetna...tylko dlaczego podczas gry online tyle błędów głównie mówię o zacinaniu. Przecież właśnie teraz gram i piszę tutaj :D

to nawet nie lagi po prostu co jakiś czas się zacina :/

masakra aut, rzut wolny to jakieś 2 minuty czekania:/

też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy, Ktoś mi powie jak swoim virtual pro trafić do jedenastki kolejki? Ostatnie noty 9.7 9.7 10 i ani razu nie byłem w jedenastce kolejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy, Ktoś mi powie jak swoim virtual pro trafić do jedenastki kolejki? Ostatnie noty 9.7 9.7 10 i ani razu nie byłem w jedenastce kolejki

chyba nie trafisz do jedenastki kolejki, bo ja juz połtora sezonu rozegrałem i jeszcze nie bylem - jakis bląd tu jest - bo ja nawet 5 bramek wbije i nic rto nie daje.

A zeby byc piłkarzem mecz to cos tez jest nie halo - ale przez sezon byłem 7 razy.

Ktos gdzies na forum wspominał ze jedynym sposobem na dostanie sie do jedenastki kolejki to trzeba stworzyc piłkarza na full atrybutów - same 99 i tylko symulowac mecze i samo wpadnie - nie wiem nie próbowałem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem do 11 kolejki zaraz po Superpucharze Hiszpanii. Nawet dwa razy z rzędu, bo to dwumecz. Normalnie po lidze, LM czy krajowym pucharze to ani razu nie trafiłem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się jakoś zwiększyć liczbę powtórek?

Chodzi mi o to że chciałem zobaczyć bramkę z 75 min w meczu online. A po kliknięciu w powtórki mieszczą się sytuacje tylko do 57 min ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym screenem pod R3 w potworkach, działa wam to ??!!

Tak. Musisz być podłączony do neta i zalogowany do EA. Klikasz :r3: i screen wysyła do EA.

Wchodzisz na stronę http://www.ea.com/uk/football/ logujesz się i przeglądasz.

da się jakoś zwiększyć liczbę powtórek?

Chodzi mi o to że chciałem zobaczyć bramkę z 75 min w meczu online. A po kliknięciu w powtórki mieszczą się sytuacje tylko do 57 min ;/

Również przyłączam się do pytania.

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem ze swoją wirtualną gwiazdą, gdyż nie mogę wykonywać wcale dryblingów. Myślałem że to kwestia odblokowania cechy ,,Umie dryblować", ale nadal piłkarz nie reaguje na L2 i prawy drążek. Czy może to wynikać z tego że gram na dość niskim poziomie trudności (początkujący)?

PS: Jeżeli było takie pytanie to z góry przepraszam, ale trochę ciężko przejrzeć kilkanaście stron forum.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×