Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie .... Podczas celebracji strzelonych goli, często nie mogę się cieszyć, bo inni zawodnicy mnie łapią .... powiedzcie czy można tego uniknąć?

powiem Ci krótko - SPIER....J przed nimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co maja problemy zawieszaniem, oto moja rozmowa z pomoca techniczna ea. mnie to nie przeszkadzało do pewnego momentu

Klient (***)18/10/2010 05:20 AMWitam mam 2 problemy z grą fifa 11.

1.Po resecie statystyk w grze Fifa 11 przez EA games nie mogę zagrać rankingowego meczu 1na1 wszystkie inne nie rankingowe mogę grac.

Nie mogę obejrzeć moich statystyk z gier rankingowych 1na1 w menu gry. ( jest napisane "błąd servera")

2. Kolejna sprawa, podczas grania w tryb wirtualnej gwiazdy jak i nie rankingowego 1n1 gra się zawiesza na 5 sekund i po tym czasie gra szybko nadrabia stracone 5s i można grac normalnie.Takie coś zdarza się 3, 4 razy w meczu.

Od razu powiem ze wszystkie porty dla Fify 11 mam otwarte gra była testowana na 3 rożnych połączeniach internetowych i jest dalej tak samo.

Moje konto na PlayStationNetwork to "Mathof"

Odpowiedź (Lukasz)19/10/2010 01:13 AMWitam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Problem prawdopodobnie stoi po stronie połączenia Internetowego. Proszę wykonać test połączenia internetowego wg instrukcji na stronie. http://manuals.plays...onnecttest.html

Pozdrawiam.

Klient (***)20/10/2010 02:46 AM"Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Problem prawdopodobnie stoi po stronie połączenia Internetowego. Proszę wykonać test połączenia internetowego wg instrukcji na stronie. http://manuals.plays...onnecttest.html

Pozdrawiam."

Tak wszystko mam zrobione tak jak w opisie i dalej występują wcześniej opisane problemy.

Wątek dyskusji Odpowiedź (Lukasz)20/10/2010 05:10 AMWitam serdecznie,

Proszę spróbować założyć nowe konto PSN (europejskie konto http://pl.playstatio...m/registration/), następnie zalogować się do rozgrywki online FIFA 11.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie .... Podczas celebracji strzelonych goli, często nie mogę się cieszyć, bo inni zawodnicy mnie łapią .... powiedzcie czy można tego uniknąć?

I zapowiedziane były te celebracje kilku graczy ... np. strzelając gola Nanim, cieszyć z Nanim będą się i inni.... A chwilowo to nie działa ... 3 wspólne cieszynki na krzyż .... od czego to zależy?

R2 albo R1 to omijanie kolegow z druzyny podczas cieszynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie czy grając Karierę jednym zawodnikiem jest możliwość aby grac w reprezentacji. Doszedłem do 2012 a po euro ani śladu :P O ile pamiętam chyba w 10 możny było grać w reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja jestem na razie poczatkujacy i moze mi cos poradzicie jak najlepiej sie bronic /w sieci wszyscy mnie leja jak popadnie/ jak strzelac bramki bo z bliska wszystko leci w kosmos mimo ze ledwo dotykam przycisk strzału i jak wykonać jakies zwody bo w ataku jaeden na jednego wszystko trace.

z gory dzieki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja jestem na razie poczatkujacy i moze mi cos poradzicie jak najlepiej sie bronic /w sieci wszyscy mnie leja jak popadnie/ jak strzelac bramki bo z bliska wszystko leci w kosmos mimo ze ledwo dotykam przycisk strzału i jak wykonać jakies zwody bo w ataku jaeden na jednego wszystko trace.

z gory dzieki ...

A poradzicie. Dużo graj, tylko przegrywając mecze nauczysz się lepiej grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakies rady co kiedy wcisnac jak odebrac piłke, strzelić czy kiwnac na poczatek by sie przydaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakies rady co kiedy wcisnac jak odebrac piłke, strzelić czy kiwnac na poczatek by sie przydaly

Należy wcisnąć X w momencie gdy przeciwnik jest 0,32 cm od Ciebie na TV 46 calowym na kamerze co-op.

Zwody robisz z L2 gdy przeciwnik jest 0,78-0,79 cm od Ciebie (pozostałe warunki jak wyżej)

Strzelasz gdy wokół Ciebie (1,5 cm) nie ma przeciwników, trzymasz przycisk strzału przez 0,783 sekundy.

Pomogło? (OMG!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie z postu #1799

"Mam jednak pytanie, czy da sie grać sezon, danej ligi, dwoma lub wiecej druzynami. Np. jeden gracz wybiera jeden zespół, drugi inny zespół i sobie gramy na przemian, a w wypadku gdy obie nasze druzyny na siebie trafią to gramy jeden na drugiego na dwoch padach ?. "

Czy moglby ktos odpowiedziec >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka jak wyłączyć autozapis a drugie jak grać bramkarzem na arenie ,raz mi się udało nawet nie wiem co nacisnołem a teraz za chiny ludowe nie mogę tego uruchomić :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak najlepiej strzelać karne na arenie - poczekaj aż napastnik, a dokładniej piłka będzie w polu karnym i wtedy wciśnij "góra" na krzyżaku :dpad:. Voila i mamy karny. Jeśli pomogłem liczę na plusika ;)

pomogło dzięki, że też na to nie wpadłem. Przecież grając zawodnikiem z pola działa to tak samo :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka jak wyłączyć autozapis a drugie jak grać bramkarzem na arenie ,raz mi się udało nawet nie wiem co nacisnołem a teraz za chiny ludowe nie mogę tego uruchomić :sick:

Grajac w arenie wcisnij :select: > wybierz strony > ustaw kontroler na tej pozycji, ktorej chcesz grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po raz kolejny potrzebuje pomocy:)

Tym razem chodzi mi o router. Prosze napiszcie jaki router wybrać do fifki by mieć jak najmniej problemów przy polączeniu przez sieć. Teraz posiadam tp linka wr340g . Nie mogę z moim znajomym zagrać przez sieć gdyż nie chce nas razem nawet polączyc i zrywa sesje.

Wiem że trzeba przekierować porty itd itp. Wiem prosiłem dostawce by to zrobił i wytlumaczyl mi jedynie ze oni maja takie porty odblokowane ale na routerze mam to sobie zrobic sam..... Może jest jakiś model który automatycznie przekieruje porty tak jak ma juz dostawca internetu.

Bo rozumiem że jesli bezposrednio polącze kablem ps3 to juz wszystko bedzie odblokowane???

Pozdrawiam

Edytowane przez nazgul89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po raz kolejny potrzebuje pomocy:)

Tym razem chodzi mi o router. Prosze napiszcie jaki router wybrać do fifki by mieć jak najmniej problemów przy polączeniu przez sieć. Teraz posiadam tp linka wr340g . Nie mogę z moim znajomym zagrać przez sieć gdyż nie chce nas razem nawet polączyc i zrywa sesje.

Wiem że trzeba przekierować porty itd itp. Wiem prosiłem dostawce by to zrobił i wytlumaczyl mi jedynie ze oni maja takie porty odblokowane ale na routerze mam to sobie zrobic sam..... Może jest jakiś model który automatycznie przekieruje porty tak jak ma juz dostawca internetu.

Bo rozumiem że jesli bezposrednio polącze kablem ps3 to juz wszystko bedzie odblokowane???

Pozdrawiam

Spokojnie możesz grać przez ten router

Ja mam TL-460r

W poprzedniej fifie online grało się bez problemowo bez odblokowywania portów

Niestety w 10 już miałem problemy i musiałem odblokować porty na swoim routerze

Wchodzi na swój router w oknie przeglądarki: 192.168.1.1

szukasz zakładki Forwarding (może być czasem inaczej opisana)

I dodajesz porty - fote masz niżej jak to u mnie wyglada

werwerw.jpg

Teraz wszystko śmiga jak należy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie czy grając Karierę jednym zawodnikiem jest możliwość aby grac w reprezentacji. Doszedłem do 2012 a po euro ani śladu :P O ile pamiętam chyba w 10 możny było grać w reprezentacji.

Naprawdę nikt nie dograł na tyle dużo jednym piłkarzem żeby mi odpowiedzieć na pytanie? Ja dograłem do 2012 i nic, może jeszcze poziom za nisko jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum za wygranie meczów na wszystkich stadionach. Grałem mecze towarzyskie po kolei zmieniając stadion ale nic mi nie wpadło. Miał ktoś podobny problem?

Być może pominąłem któryś albo jakiegoś meczu nie wygrałem, w jaki sposób mogę sprawdzić który stadion jest "niezaliczony"? Nie będę grał od nowa 50 meczów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam parę osób do ligi znajomych zainteresowanych proszę pisać pw gramy tylko reprezentacjami

Edytowane przez Bomaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..Mam pytanko..Gram w kariere menadżer i zawodnik i w moim skłądzie w rubryze  Rozwój zawodnika zawsze moi zawodnicy maja na minus..moje pytanie..co robić by im skillsy wzrastały a nie spadały?cały czas grają,wysokie noty maja i tak im spada...prosze o odpowiedz..z góry dzięki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×