Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa była wałkowana milion razy.

Nikt na dobrą sprawę nie wie dlaczego się tak dzieje. Możliwe, że wina kopii gry (wypuszczona wadliwa seria), bądź też wina konsoli, coś nie pasuje z drugim, coś nie współgra. Generalnie, nie przeskoczysz tego i nie ma większego znaczenia czy będziesz grał online czy nie.

Uprzedzam pytanie, nie wiadomo czy to naprawią, czy też nie, ale znając EA Sports i ich niechęć do poprawek- niestety wątpię:/

juz naprawili . poczekajcie az patch wyjdzie. co wy myslicie ze jak zrobili patcha to od razu go wydadza? najpierw musi zostac sprawdzony przez microsoft i sony . pojawi sie najprawdopodobniej w polowie listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Macie tez tak ze gdy chce zagrac mecz rankingowy to ciagle WCZYTUJE i WCZYTUJE,i pisze ze poloczenie zostalo przerwana?

ja mam tak czesto.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Macie tez tak ze gdy chce zagrac mecz rankingowy to ciagle WCZYTUJE i WCZYTUJE,i pisze ze poloczenie zostalo przerwana?

ja mam tak czesto.Pozdro

wyloguj sie i zaloguj spowrotem i powinno pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić czegoś z nieuczciwymi graczami ? Gram Online i w kazdym meczu pod koniec oponent kończy mecz. Nie mogę nabić sobie pkt w rankingu i przez to gram z leszczami. Zapewne nie ma na to rady :[

Jak nie jak tak?

Zawsze gdy ktoś ucieka dostaje się punkty i 3:0, chyba że pod koniec meczu jest lepszy wynik niż WO więc rezultat ten zostaje wpisany potem do statystyk np. 4:1, 4:0 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że rozpocznę sobie karierę jednego gracza. Zacząłem grać i po prostu załamałem się sztuczną inteligencją mojego zespołu. Na 8 meczy, mój zespół strzelił ledwo 3 bramki. Więc mam pytanie: Czy jeżeli będę grał w ten sam tryb ale będę sterował całym zespołem to też mój zawodnik może dostawać oferty od innych klubów? Jest tu jakiś wskaźnik gdzie jest napisane czy klub jest ze mnie zadowolony czy chce się mnie pozbyć? Czy grając cały czas w ten tryb czyli tylko steruje drużyną to zarząd mojego zespołu będzie kupował zawodników? I czy takie mecze kiedy steruje całą drużyną gdzie gra też mój Virutal Pro wliczają się do trophy za 500 meczy VP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak najszybciej zdobywać pieniążki w UT?

Jak dla mnie premie za turnieje są bardzo małe(500-1000pkt) do tego za mecz online zdobywa się 600-700 pkt,a np taki Lennon to koszt prawie 20tys ;| Do tego kupując kartę za 7,5 tyś trafiłem na jakiś cieniaków (Heitinga,jakiś 2 nieznanych co można kupić za 500pkt na aukcjach) Tu pytanie da się trafić jakieś gwiazdy ok 85skill?

A gdzie tam jeszcze opłacać kontrakty i dbać o sztab szkoleniowy.

Podsuńcie jakiś pomysł na zbudowanie potęgi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem UT w fifie 10 nawet niezły skład i jakoś mnie nie kręci ,żeby znów tyle czasu wkładać w ut.Czy tylko mnie to nie kręci czy jest nas więcej?

@UP :

Sposób jest taki.....grać grać i grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak najszybciej zdobywać pieniążki w UT?

Jak dla mnie premie za turnieje są bardzo małe(500-1000pkt) do tego za mecz online zdobywa się 600-700 pkt,a np taki Lennon to koszt prawie 20tys ;| Do tego kupując kartę za 7,5 tyś trafiłem na jakiś cieniaków (Heitinga,jakiś 2 nieznanych co można kupić za 500pkt na aukcjach) Tu pytanie da się trafić jakieś gwiazdy ok 85skill?

A gdzie tam jeszcze opłacać kontrakty i dbać o sztab szkoleniowy.

Podsuńcie jakiś pomysł na zbudowanie potęgi :D

musisz po prostu grac im więcej grasz tym bardziej sie podnosi mnoznik pkt.a w tych paczkach raz sie trafi ktos dobry raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrzuccie jakichs dobrych piłkarzy do borussi dortmund ,2 sezon, za około 13'000'000 oby byli młodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zastanawiam się nad kupnem fify 11 ale mam wątpliwości co do (jak wcześniej przeczytałem) przycinającej się rozgrywki i dziwnych nazwisk, jest jakaś łatka co eliminuje te błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wcześniejsze posty - a mnie UT kręci :) W zeszłym roku się nie nagrałem, bo szybko wyszedł World Cup i gameplay mnie od Fify10 już odrzucał. Teraz będzie więcej czasu.

Mój skład na obecną chwilę to:

zarządzający wszystkim Wenger, stadion Camp Nou.

Ibrahimovic - Milito

- - - - - - Sneijder

Ribery - - - - - - - - - - RM

- - - - - Cambiasso

LB - - - CB - - CB - - - Maicon

- - - - - - - Cesar

W planach jest jeszcze zakup Robbena, Evry, Lucio i Chielliniego. Myślę, że kwestia tygodnia, półtora (Robben jest przeraźliwie drogi, resztę można kupić już za marne 30k) i pierwsza jedenastka będzie gotowa.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie, wiec tak czy w fifie 11 mozna wgrac save wiecie o co chodzi do wirtualnej gwiazdy

Edytowane przez spokokoles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wcześniejsze posty - a mnie UT kręci :) W zeszłym roku się nie nagrałem, bo szybko wyszedł World Cup i gameplay mnie od Fify10 już odrzucał. Teraz będzie więcej czasu.

Mój skład na obecną chwilę to:

zarządzający wszystkim Wenger, stadion Camp Nou.

Ibrahimovic - Milito

- - - - - - Sneijder

Ribery - - - - - - - - - - RM

- - - - - Cambiasso

LB - - - CB - - CB - - - Maicon

- - - - - - - Cesar

W planach jest jeszcze zakup Robbena, Evry, Lucio i Chielliniego. Myślę, że kwestia tygodnia, półtora (Robben jest przeraźliwie drogi, resztę można kupić już za marne 30k) i pierwsza jedenastka będzie gotowa.

A ja mam pytanie czy ty wpłaciłes siano prawdziwe czy zbierasz po turniejach coinsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po licznych rozmowach z EA ustalili ze należy wymienić nośnik gry.

Mam adres na który ewentualnie mogę wysłać grę do działu EA reklamację, ale chce się zapytać czy jeżeli kopiłem grę w MM to wymienia bez problemu w MM (mam paragon) z drugiej strony jak dostane tez grę która będzie przycinała.

I jeszcze jedno pytanie czy ktoś już próbował grac w inną kopie fify na swoim ps3 z tych osób którym gra przycina??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po licznych rozmowach z EA ustalili ze należy wymienić nośnik gry.

Mam adres na który ewentualnie mogę wysłać grę do działu EA reklamację, ale chce się zapytać czy jeżeli kopiłem grę w MM to wymienia bez problemu w MM (mam paragon) z drugiej strony jak dostane tez grę która będzie przycinała.

I jeszcze jedno pytanie czy ktoś już próbował grac w inną kopie fify na swoim ps3 z tych osób którym gra przycina??

temat walkowany 1000 razy>... EA potwierdzila ze patch ktory pojawi sie w tym miesiacu rozwiaze problem z przycinkami . Nie jest to zadna wina nosnika ani konsoli... nie wiem kto ci takich bzdur nagadal. Radze ci wejsc na oficjalne forum ea o fifie 11 i poczytac o nadchodzacym patchu. Wiec poprostu cierpliwie musimy czekac az wyjdzie. Ja sprawdzilem swoja fife na 3 konsolach. Na 2 sie przycinalo (slim 120 i 250 gb) a na jednej chodzilo wszystko plynnie bez przycinki (Fat 80 gb)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ty wpłaciłes siano prawdziwe czy zbierasz po turniejach coinsy?

Ani jedno ani drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie...

To skąd masz na nich siano, nie znam się na tym trybie, wole karierę menadżerem tradycyjną :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram tylko online czy ma ktoś z was patent na ustawienie własnej taktyki tzn. strzał,podania,dośrodkowania,agresja,pressing itd jak cyferkami najlepiej ustawić gram Interem Mediolan pozdro. nikt nie ustawia taktyk

Edytowane przez wojtas7308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd masz na nich siano, nie znam się na tym trybie, wole karierę menadżerem tradycyjną :happy:

Skąd mam? Z aukcji. Kupuję taniej niż sprzedaję :P Ot cała tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier.dole ale ta gra mnie wkurza,wygrywam mecz z ciężkim przeciwnikiem 2 0 była koncówka a tu co???zerwano ze mna połączenie choć w meczu nie było żadnych lagów i teraz mój dnf spadł i nie moge zarabiać coinsów przez jakis czas. pięknie ea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 listopada Wychodzi Patch . W koncu !! :)))

Poza tym zacinaniem (co akurat mnie nie dotyczyło) to lista jest generalnie rzecz biorąc mało satysfakcjonująca :(

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 listopada Wychodzi Patch . W koncu !! :)))

To przynajmniej wiem że nie tylko ja mam ten problem. PS3 Slim 250GB to moja pierwsza konsola i jestem nieco zielony.

Nie mam podłączonej konsoli do neta, więc mam pytanie jak uruchomić patcha gdy tylko ukaże się w sieci?

Wystarczy jak zgram go na pendrive'a i potem w menu gry mogę uruchomić? Czy też mogę go uruchomić tylko w systemie PS3.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×