Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, ta FIFA jest ogólnie zbugowana jak nie wiem co.

Ten patch miał coś zmienić? Bo jeżeli tak to jakoś nie wyszło, bo nie zauważyłem większych zmian.

Patch nic nie zmienia, przetestowałem fife 11 na wszystkie sposoby.

Parę błędów:

Po ostatnim meczu ligowym (pozniej mialem PP) w kotym uzyskalem mistrzostwo ligi gra sie zawiesila w menu trybu managera, była sama obramówką i nic więcej.

Gra sie zacina bardzo często, parę zawieszek ktore wychwycilem:

-totalne zwieszenie przeważnie przy połączeniu z serverami EA,

-grze Wirtualnej gwiazdy gra sie zatrzymuje, jest dźwięk itp. ale nie da się nic zrobić przyciski nie reagują (nawet wylogowanie z PSN nic nie daje)

-w dowolnym trybie gra ma zacięcia 3 do 5 sekund

Jak ktoś gra rekreacyjnie w fife to te błędy pewnie go nie ruszają ale ja gram przeważnie w fife z naciskiem na WG i grając w drużynie takie błędy niszczą cala rozgrywkę.

Podsumowując pierwszy raz widzę Fife na ps3 z takimi bugami!! Nie wiem czy pracownicy mieli jakąś libacje po testowaniu gry na xbox i zapomnieli o Ps3.

czy po prostu wypościli spier****** grę bo chcieli kasę??Wyglada jak finalna beta. Wszyscy powinni iść do sklepów i rzucić na ladę to gówno ewentualnie pod EA.

Oczywiście odnoszę sie tylko do bugów chociaż w rozgrywce tez można znaleźć smaczki np (dokładne crossy z pod bramki na pole karne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym usunąć WG i stworzyć od początku - może mi ktoś powiedzieć jak mam to zrobić ?

@GoldenEye: u mnie żaden z wymienionych przez Ciebie błędów nie występuje a przegrałem już trochę godzin w Fife. Mój kolega natomiast skarży się na te same problemy co ty. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nic nie zmienia, przetestowałem fife 11 na wszystkie sposoby.

Parę błędów:

Po ostatnim meczu ligowym (pozniej mialem PP) w kotym uzyskalem mistrzostwo ligi gra sie zawiesila w menu trybu managera, była sama obramówką i nic więcej.

Gra sie zacina bardzo często, parę zawieszek ktore wychwycilem:

-totalne zwieszenie przeważnie przy połączeniu z serverami EA,

-grze Wirtualnej gwiazdy gra sie zatrzymuje, jest dźwięk itp. ale nie da się nic zrobić przyciski nie reagują (nawet wylogowanie z PSN nic nie daje)

-w dowolnym trybie gra ma zacięcia 3 do 5 sekund

Jak ktoś gra rekreacyjnie w fife to te błędy pewnie go nie ruszają ale ja gram przeważnie w fife z naciskiem na WG i grając w drużynie takie błędy niszczą cala rozgrywkę.

Podsumowując pierwszy raz widzę Fife na ps3 z takimi bugami!! Nie wiem czy pracownicy mieli jakąś libacje po testowaniu gry na xbox i zapomnieli o Ps3.

czy po prostu wypościli spier****** grę bo chcieli kasę??Wyglada jak finalna beta. Wszyscy powinni iść do sklepów i rzucić na ladę to gówno ewentualnie pod EA.

Oczywiście odnoszę sie tylko do bugów chociaż w rozgrywce tez można znaleźć smaczki np (dokładne crossy z pod bramki na pole karne)

jak ci się nie podoba gra to sprzedaj ją np.na allegro..i kup pesa.

Mnie fifa przypadła do gustu,a zacinania też kto wie jakiego nie ma chyba że przeciwnik ma neta słabego.

Edytowane przez dobragra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to u mnie też nie jest źle z błędami;)

kilka razy mi się zawiesiła jak wczytywałem swój profil na menadżerskim po czym usunąłem zapisane powtórki z dysku i mam po problemie jak na raziepardon.gif

to zawieszenie wyglądało tak jak pisaliście że zostaje tło bez napisów i leci muzyka a nic nie bangla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci się nie podoba gra to sprzedaj ją np.na allegro..i kup pesa.

Mnie fifa przypadła do gustu,a zacinania też kto wie jakiego nie ma chyba że przeciwnik ma neta słabego.

Nie gram w PES, fifa 11 względem rozgrywki jest ok ale bugi już nie, czytaj uważnie do końca posty a później zabieraj głoś

JohnySilver

Chciałbym usunąć WG i stworzyć od początku - może mi ktoś powiedzieć jak mam to zrobić ?

usuwasz save ustawienia profilu i nie nie ma już WG

@GoldenEye: u mnie żaden z wymienionych przez Ciebie błędów nie występuje a przegrałem już trochę godzin w Fife. Mój kolega natomiast skarży się na te same problemy co ty. Dziwna sprawa.

Nie przejmował bym się tym ale pisałem do EA i jedyne rozwiązanie jakie mi podali to utworzyć nowe konto na PSN, po prostu śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj włączając grę online na PS3 , spotkałem się z przeciwnikiem który grał drużyną legendarną. Jak wiadomo nie ma możliwości wyboru tej drużyny w sieci (grając online mecz rankingowy). Moje pytanie brzmi czy ktoś wie w jaki sposób on to zrobił. I jak zrobic zeby móc grac drużyną legendarną w sieci? Miał w swoim składzie samych legendarnych zawodników np. Bońka. W menu wyboru drużyn wybrał AEK Ateny , ale statystyki tej druzyny były po 88 i jak sie okazalo byla to druzyna legendarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch nic nie zmienia, przetestowałem fife 11 na wszystkie sposoby.

Parę błędów:

Po ostatnim meczu ligowym (pozniej mialem PP) w kotym uzyskalem mistrzostwo ligi gra sie zawiesila w menu trybu managera, była sama obramówką i nic więcej.

Gra sie zacina bardzo często, parę zawieszek ktore wychwycilem:

-totalne zwieszenie przeważnie przy połączeniu z serverami EA,

-grze Wirtualnej gwiazdy gra sie zatrzymuje, jest dźwięk itp. ale nie da się nic zrobić przyciski nie reagują (nawet wylogowanie z PSN nic nie daje)

-w dowolnym trybie gra ma zacięcia 3 do 5 sekund

Jak ktoś gra rekreacyjnie w fife to te błędy pewnie go nie ruszają ale ja gram przeważnie w fife z naciskiem na WG i grając w drużynie takie błędy niszczą cala rozgrywkę.

Podsumowując pierwszy raz widzę Fife na ps3 z takimi bugami!! Nie wiem czy pracownicy mieli jakąś libacje po testowaniu gry na xbox i zapomnieli o Ps3.

czy po prostu wypościli spier****** grę bo chcieli kasę??Wyglada jak finalna beta. Wszyscy powinni iść do sklepów i rzucić na ladę to gówno ewentualnie pod EA.

Oczywiście odnoszę sie tylko do bugów chociaż w rozgrywce tez można znaleźć smaczki np (dokładne crossy z pod bramki na pole karne)

Także nie mam ani jednego z wymienionych twoich problemów. Grałem 2 sezony WG i zaczynam drugi Menadżerem. Do tego gram jeszcze ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj włączając grę online na PS3 , spotkałem się z przeciwnikiem który grał drużyną legendarną. Jak wiadomo nie ma możliwości wyboru tej drużyny w sieci (grając online mecz rankingowy). Moje pytanie brzmi czy ktoś wie w jaki sposób on to zrobił. I jak zrobic zeby móc grac drużyną legendarną w sieci? Miał w swoim składzie samych legendarnych zawodników np. Bońka. W menu wyboru drużyn wybrał AEK Ateny , ale statystyki tej druzyny były po 88 i jak sie okazalo byla to druzyna legendarna.

Normalnie w rankingowej grze nie ma custom squads. To co ten koleś robi powinno być karane banem, ponieważ on ingeruje w ustawienia edytując skład na PC później wrzuca to na PS3.

Otwiera save programem do edycji podmienia zawodników i Fifa 11 odczytuje ten save jako sklady ustawione przez EA.

Proponuje ci zgłosić tego kolesia do EA najlepiej oddział UK.

W nie rankingowej dozwolone jest edytowanie z Fify 11.

Takie rzeczy sa na porządku dziennym, nie wiem czy ten temat jest znany w PL ale zagranica w wielu grach tak ludzie sobie pomagają.

W grze RDR tydzień po premierze gry ludzie w multi mieli już 5 lvl prestige, okazalo sie ze jest program jakis do edycji save, R* uporało si z tym wysyłając banany ;]

Graczyk

Także nie mam ani jednego z wymienionych twoich problemów. Grałem 2 sezony WG i zaczynam drugi Menadżerem. Do tego gram jeszcze ze znajomymi.

To się ciesz bo te bugi wykańczają nerwowo, swoja drogo jestem ciekaw czy to wina PS3 Slim które obecnie mam czy samej płyty z gra.

Wcześniej w fife 08,09,10 grałem na Ps3 Fat i było ok.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w PES, fifa 11 względem rozgrywki jest ok ale bugi już nie, czytaj uważnie do końca posty a później zabieraj głoś.

Bo mi dobrze działa bez zacinek,a jak masz zacinki zmień neta i ruter.

usuwasz save ustawienia profilu i nie nie ma już WG

Nie przejmował bym się tym ale pisałem do EA i jedyne rozwiązanie jakie mi podali to utworzyć nowe konto na PSN, po prostu śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie sytuację z Klasyczną Xi, hehe. Koleś wybrał AEK Atheny (mówię spoko), ale zobaczyłem, że te staty jakoś wygórowane są (5 gwiazdek drużyna), ale mówię sobie dobra, gramy. No i patrzę same gwiazdy, nie dość, że koleś nie umiał grać, to jeszcze uciekł... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje jedna rzecz w Fifie, po meczu wchodzę w powtórki i jest tam ograniczona ilość tych z meczu...

Strzeliłem gola z 40m online i chciałem go zapisać, wchodzę po meczu ( gol z 80 minuty ) a powtórki do 60 chyba były...da się to jakoś zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy po wgraniu ultimate team można też grać jednocześnie w czystą wersję gry?

Ma ktoś może jakiś poradnik do Ultimate team,a dokładnie szczegółowe zasady,w fife 09 i 10 nie kupowałem więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy po wgraniu ultimate team można też grać jednocześnie w czystą wersję gry?

Ma ktoś może jakiś poradnik do Ultimate team,a dokładnie szczegółowe zasady,w fife 09 i 10 nie kupowałem więc nie wiem.

wlasnie, wiem ze to glupie pytanie ale gdzie znalezc ultimate team?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje jedna rzecz w Fifie, po meczu wchodzę w powtórki i jest tam ograniczona ilość tych z meczu...

Strzeliłem gola z 40m online i chciałem go zapisać, wchodzę po meczu ( gol z 80 minuty ) a powtórki do 60 chyba były...da się to jakoś zmienić ?

No niestety na dzień dzisiejszy FIFA pamięta tylko 10 powtórek. Czy to Hit czy Miss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, wiem ze to glupie pytanie ale gdzie znalezc ultimate team?

no właśnie przyłączam się do pytania ;)

tez w poprzednich edycjach nie operowałem UT

Edytowane przez dylan88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na temat Cheaterów. Czy jest możliwe , że grając z kolesiem do prowadzenia 2:0 było bez lagów , a potem przed przerwą i po przerwie cały mecz lagowało , koleś odrobił jedną bramkę i udawał głupka chyba. I tu pytanie czy są tacy co coś kombinują i przez to , może ciąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że Ultimate Team jest za darmo, ja się pytam what the fuck? gdzie jest haczyk? to czasowo za darmo jest? Znając EA to raczej nie ma u nich nic za darmo.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że Ultimate Team jest za darmo, ja się pytam what the fuck? gdzie jest haczyk? to czasowo za darmo jest? Znając EA to raczej nie ma u nich nic za darmo.

Pozdro.

z

nie ma haczyka... wydali zgugowana gre to teraz dali nam za darmo UT. ja czekam do patcha ktory naprawi gre i wtedy zaczne grac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przeczytałem na stronce fify że będzie możliwość korzystania z piłkarzy których mieliśmy w FUT 10 "Ultimate Team - Pokolenia: Będziesz miał dostęp do swoich zawodników z FIFA 10 Ultimate Team. Połącz ich siły z piłkarzami z FIFA 11 Ultimate Team i pokaż swoją supremację w sieci." W jaki sposób mam tych zawodników wrzucić do składu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalujecie ze nie wybraliscie najdoskonalsza pilke ever, Pes11?? dzisiaj gralem mecz AC vs RM, i wynik pokryl mi sie z tym tv, .. jakies pytania? :biggrin:

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalujecie ze nie wybraliscie najdoskonalsza pilke ever, Pes11?? dzisiaj gralem mecz AC vs RM, i wynik pokryl mi sie z tym tv, .. jakies pytania? :biggrin:

Nie rób złej krwi bo sie zacznie następna wojna PES vs Fifa ;]

crash5

Napisano wczoraj o 22:33

Ja mam pytanie na temat Cheaterów. Czy jest możliwe , że grając z kolesiem do prowadzenia 2:0 było bez lagów , a potem przed przerwą i po przerwie cały mecz lagowało , koleś odrobił jedną bramkę i udawał głupka chyba. I tu pytanie czy są tacy co coś kombinują i przez to , może ciąć?

Wiem ze w trybie Kluby WG potrafia lagowac na swoja korzysc przeciwnicy, co do tematu 1vs1 to nie zaglebialem sie nigdy w to ale zdarzaja sie takie osoby.

Nie traca polaczenia a nwet polaczenie mozesz stracic ty :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak stworzyc lige i na sztywno ustawic reczne sterowanie? normalnie w meczach da sie to zrobic a przed meczem ligowym ani w ustawieniach ligi nie , spieprzyli to w EA na maxa bo lamuchy jada na wspomaganiach w 98% :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą fifa 11. Może to dotyczy również innych gier lecz najbardziej frustrująca jest właśnie fifa.Mianowicie gdy gram klub jest wszystko fajnie, gra płynna bez lagów, jednak prawie co mecz mam coś takiego że na 5-10 sekund dostaję takich lagów że piłkarzem nie mogę nic zrobić i po upływie tego czasu dostaję Disconnecta z gry i z serwerów Fifa albo po prostu gram dalej.W każdym meczu takie coś występuję. PSN działa dalej bez zarzutów mogę się od razu zalogować na serwery Fify i grać dalej.Jednak takie rozłączanie występuję co 2 mecz. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiem krotko...to najbardziej żenująca gra w jaka grałem.I tym właśnie sposobem EA doprowadziło do tego ze Fifa 11 była ostatnia Fifa która zakupiłem!

Ludzie którzy robili ta grę muszą być upośledzeni umysłowo nie widząc jak zjeb*li ta grę i wypuszczając takie gowno do sprzedaży.(Zapomniałem ze dla EA liczy sie tylko kasa a nie gracz!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą fifa 11. Może to dotyczy również innych gier lecz najbardziej frustrująca jest właśnie fifa.Mianowicie gdy gram klub jest wszystko fajnie, gra płynna bez lagów, jednak prawie co mecz mam coś takiego że na 5-10 sekund dostaję takich lagów że piłkarzem nie mogę nic zrobić i po upływie tego czasu dostaję Disconnecta z gry i z serwerów Fifa albo po prostu gram dalej.W każdym meczu takie coś występuję. PSN działa dalej bez zarzutów mogę się od razu zalogować na serwery Fify i grać dalej.Jednak takie rozłączanie występuję co 2 mecz. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Musisz poczekac na patch jesli nie tracisz polaczenia z PSN to raczej nie jest wina twojego internetu ale na wszelki wypadek moglbys otworzyc wszystkie porty w routerze

EA ma problemy w tym roku z fifa dlatego wypuscili darmowy Ultimate Team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×