Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak samo.... albo nie trafiam w bramke albo ciagle slupek lub poprzeczke...

Jesli grasz z pelnym asystentem to tak to wyglada, bo cpu dopasowuje strzaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ja mam problem ,bo jak gram wirtualną gwiazdą w rankingowym meczu WG to mi co mecz zmienia nazwisko niż mam zapisane(bo mam w danych Alocha),a w jednym meczu miałem Lottios i inny wygląd zawodnika niż mam ale staty te same (76 ogółem) ,a raz beckham i inny wygląd(gram bramkarzem) wie ktoś o co chodzi? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie jak strzelacie z dystansu (tzn. jak strzelacie poza polem karnym tak, że padają gole?) bo mi jeszcze ani razu nie udało zdobyć się bramy zza pola karnego a w FIFIE 10 to była norma

Finezja albo treningthumbsup.gif dopasować moc strzału w zależności o akcji.

Ale przyznaję w fifa 10 było łatwiejbiggrin.gif.

O proszę np taka:

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/45136645

lub taka:

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/45138038

Edytowane przez dylan88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze po pierwsze brakuje wspomagania cpu, bo szlag czlowieka trafia jak pilka przelatuje obok 2 moich i zaden nie zareaguje. I jak szybki bym nie byl to samo przelaczanie sprawy nie zalatwi, bo tu przeciez sa jakies opoznienia. Nieduze, ale zawsze.

Do tego szlag mnie trafia z podaniami. Chociazby dzis, szybka kontra 4vs1 z czego widze, ze dwoch jest na spalonym, ale na prawym skrzydle elegancko biegnie jeden z moich. Co robie? Ano analog w dol i probuje podac a gdzie pilka leci? Do goscia bedacego w jednej linii na spalonym...

Z wystawianiem tez jest kicha. Leci czlowiek skrzydlem, obok biegnie nasz zawodnik. Zamiast idiota schodzic do srodka to biegnie w naszym kierunku przez co zamiast dosrodkowania trzeba kiwac sie nie tylko z przeciwnikiem ale i z naszym, bo sie paleta pod nogami.

I tak od kilku edycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś?

Siema.

Ja mam problem ,bo jak gram wirtualną gwiazdą w rankingowym meczu WG to mi co mecz zmienia nazwisko niż mam zapisane(bo mam w danych Alocha),a w jednym meczu miałem Lottios i inny wygląd zawodnika niż mam ale staty te same (76 ogółem) ,a raz beckham i inny wygląd(gram bramkarzem) wie ktoś o co chodzi? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś?

Siema.

Ja mam problem ,bo jak gram wirtualną gwiazdą w rankingowym meczu WG to mi co mecz zmienia nazwisko niż mam zapisane(bo mam w danych Alocha),a w jednym meczu miałem Lottios i inny wygląd zawodnika niż mam ale staty te same (76 ogółem) ,a raz beckham i inny wygląd(gram bramkarzem) wie ktoś o co chodzi? ;/

Ja tez tak mialem w wirtualnej gwiezdzie mam ustawione Jako Obonca , no i jak chce sobie zagrac bramkarzem w rankingowym meczu (nie zmienialem na bramkarza) to byl jak thomas a normalnie mam hools

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie jak strzelacie z dystansu (tzn. jak strzelacie poza polem karnym tak, że padają gole?) bo mi jeszcze ani razu nie udało zdobyć się bramy zza pola karnego a w FIFIE 10 to była norma

Ja strzelam tak. Pierwsze raz klikam szybko na strzal, a następnie jeszcze raz naciskam na strzał z przytrzymaniem siły strzału. Wtedy jest ładna bomba lecąca nie za wysoko i nie za nisko. Nie nagrywałem swoich bramek, bo zawieszała mi się plejka, ale może po wyjściu patcha będzie to ładnie działać więc wrzucę jakąś ładną.

A zmieniając temat na Ultimate Team to chciałbym zauważyć, że grając online jest o wiele lepsza frajda. Gra się drużyną inaczej. Trzeba postarać się o dobrą ekipę, ale także umiejętnie ich poustawiać. Wg mnie grając w UT online jest ciekawiej, niż grając normalnie online z graczami, którzy tylko wybierają Chelsea, Barca, Real i nie raz ManCity. Muszę jeszcze zakupić sezon live i full pakiet fifki będzie mój.

To jest ładny riplej:)

Edytowane przez krykam89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja strzelam tak. Pierwsze raz klikam szybko na strzal, a następnie jeszcze raz naciskam na strzał z przytrzymaniem siły strzału. Wtedy jest ładna bomba lecąca nie za wysoko i nie za nisko. Nie nagrywałem swoich bramek, bo zawieszała mi się plejka, ale może po wyjściu patcha będzie to ładnie działać więc wrzucę jakąś ładną.

A zmieniając temat na Ultimate Team to chciałbym zauważyć, że grając online jest o wiele lepsza frajda. Gra się drużyną inaczej. Trzeba postarać się o dobrą ekipę, ale także umiejętnie ich poustawiać. Wg mnie grając w UT online jest ciekawiej, niż grając normalnie online z graczami, którzy tylko wybierają Chelsea, Barca, Real i nie raz ManCity. Muszę jeszcze zakupić sezon live i full pakiet fifki będzie mój.

To jest ładny riplej:)

Patch juz wyszedl wczoraj ... pobrales go juz?

i jak u ciebie z tymi przycinkami ?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch juz wyszedl wczoraj ... nie pobrales go jeszcze?

Pobrałem, ale nie próbowałem jeszcze zapisywać. Wczoraj ładnie się grało, chociaż zagrałem dwa mecze ale żadnych przycinek już nie było. Za mało czasu było, żeby wypróbować wszystkie poprawione błędy. Zobaczymy czy poprawili jeszcze przywilej korzyści oraz spalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, ale nie próbowałem jeszcze zapisywać. Wczoraj ładnie się grało, chociaż zagrałem dwa mecze ale żadnych przycinek już nie było. Za mało czasu było, żeby wypróbować wszystkie poprawione błędy. Zobaczymy czy poprawili jeszcze przywilej korzyści oraz spalone.

to moze zagrasz kilka meczy 1 vs 1 ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze zagrasz kilka meczy 1 vs 1 ?:)

Chętnie, skończę tylko pracę o 17, więc napisz wiadomość ok 17,30 lub później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś czy usunięcie wirtualnej gwiazdy i zrobienie jej od nowa coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że żadna gra piłkarska nie dawała mi takiego funu. Ja nie widzę tutaj żadnych poważniejszych błędów. Gra się miodnie i płynnie. Nie jestem jakimś wielkim fanem fify, bo przesiadłem się na nią od numerka dziesiątego. Wcześniej wiadomo ;) Im więcej gram w fife 11 tym bardziej mi się podoba. Piłką można grać spokojnie, powoli, stosować długie podania po skrzydłach, lub grać ostro pressingiem i nie dać rywalowi zbytniego pola manewru. Praca sędziego wg. mnie wzorowa. Ogólnie gierka na plus względem poprzedniczki.

Absolutnie nie mogę narzekać na jakikolwiek element gameplayu. Nie wiem jak działa tryb menager, czy inny wynalazek, nie interesuje mnie to. Liczy się sama gra, która jest najlepsza na świecie.

PS. Opcja wgrywania własnych przyśpiewek dobrze przemyślana :D

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że żadna gra piłkarska nie dawała mi takiego funu. Ja nie widzę tutaj żadnych poważniejszych błędów. Gra się miodnie i płynnie. Nie jestem jakimś wielkim fanem fify, bo przesiadłem się na nią od numerka dziesiątego. Wcześniej wiadomo ;) Im więcej gram w fife 11 tym bardziej mi się podoba. Piłką można grać spokojnie, powoli, stosować długie podania po skrzydłach, lub grać ostro pressingiem i nie dać rywalowi zbytniego pola manewru. Praca sędziego wg. mnie wzorowa. Ogólnie gierka na plus względem poprzedniczki.

Absolutnie nie mogę narzekać na jakikolwiek element gameplayu. Nie wiem jak działa tryb menager, czy inny wynalazek, nie interesuje mnie to. Liczy się sama gra, która jest najlepsza na świecie.

PS. Opcja wgrywania własnych przyśpiewek dobrze przemyślana :D

Tez tak mys;e chociaz sedzia nie troche w*urwia

A nie wie ktoś czy usunięcie wirtualnej gwiazdy i zrobienie jej od nowa coś da?

Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co można zrobić żeby tak sie nie działo?

ten patch co wczoraj wyszedl to jedno wielkie g*wno... zamiast polepszyc rozgrywke to tylko pogorszyl dzialanie gry... EA w tym roku wydala niedopracowana gre tylko po to zeby nabic ludzi dla kasy... a bledy niestety sa widoczne :(

przycinki wystepuja dalej nic sie nie zmienilo... doszlo za to kilka nowych bledow... gra sie zamraza podczas gdy chce zagrac mecz rankingowy i wybrac druzyne . nic sie nie da zrobic . i nie tylko ja mam ten problem niestety... Mozecie tego nie zauwazac ale EA w tym roku zawalila totalnie jak tylko sie dalo. A jak myslicie ze zmyslam to prosze: http://forum.ea.com/uk/posts/list/56764.page ..

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak zwykle - przed jak i po patchu nie występują żadne z wymienionych problemów... I jak to wytłumaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten patch co wczoraj wyszedl to jedno wielkie g*wno... zamiast polepszyc rozgrywke to tylko pogorszyl dzialanie gry... EA w tym roku wydala niedopracowana gre tylko po to zeby nabic ludzi dla kasy... a bledy niestety sa widoczne :(

przycinki wystepuja dalej nic sie nie zmienilo... doszlo za to kilka nowych bledow... gra sie zamraza podczas gdy chce zagrac mecz rankingowy i wybrac druzyne . nic sie nie da zrobic . i nie tylko ja mam ten problem niestety... Mozecie tego nie zauwazac ale EA w tym roku zawalila totalnie jak tylko sie dalo. A jak myslicie ze zmyslam to prosze: http://forum.ea.com/...list/56764.page ..

No własnie mam podobne problemy. Jak tylko patch sie zainstalował to owszem nie miałem przycinek i wywalania z serwera, ale już następne wgranie i niestety wszytsko wróciło do normy, gra sie przycina i w trakcie meczów na UT mnie wywala. Tak ze jak dla mnie kicha. A co do grania online to na UT gra sie lepiej choć jak ktos nie jest za dobrym graczem to można tęgie manto zgarnąć bo nie ma dopasowania według punktów tak że na niezłych wymiataczy sie trafia o czym przekonałem sie na włąsnej skórze.

Szkoda ze tak ciężko na UT kaskę zdobyć, by lepsza pakę zmontowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie mam podobne problemy. Jak tylko patch sie zainstalował to owszem nie miałem przycinek i wywalania z serwera, ale już następne wgranie i niestety wszytsko wróciło do normy, gra sie przycina i w trakcie meczów na UT mnie wywala. Tak ze jak dla mnie kicha. A co do grania online to na UT gra sie lepiej choć jak ktos nie jest za dobrym graczem to można tęgie manto zgarnąć bo nie ma dopasowania według punktów tak że na niezłych wymiataczy sie trafia o czym przekonałem sie na włąsnej skórze.

Szkoda ze tak ciężko na UT kaskę zdobyć, by lepsza pakę zmontowac.

no ja na poczatku tez nie mialem... a teraz norma... standardowo po 3,4 w meczu... A ty patcha wgrywales 2 razy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko raz jak sie ukazał. To chyba powinno starczyć:). A tu klops.

ile ci sie razy zacina podczas meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowie ktoś?

Siema.

Ja mam problem ,bo jak gram wirtualną gwiazdą w rankingowym meczu WG to mi co mecz zmienia nazwisko niż mam zapisane(bo mam w danych Alocha),a w jednym meczu miałem Lottios i inny wygląd zawodnika niż mam ale staty te same (76 ogółem) ,a raz beckham i inny wygląd(gram bramkarzem) wie ktoś o co chodzi? ;/

Wie ktoś co trza zrobić ,żeby normalnie chodziło?;/

A może ktoś wie coś czy będzie patch naprawiający to co poprzedni zepsuł?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×