Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już od czwartku na forum www.webfifa.eu rozpoczną się turnieje Fifa 11 na PS3 ;)

Pierwszy turniej będzie Liga Mistrzów ! ;)

Zapraszam Wszystkich chętnych czym więcej ludzi tym więcej turnieji oraz też turnieje sponsorowane !

Zapraszam na webfifa ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to pierwsze. Nie spodziewałbym się kolejnego patcha do FIFY.

A to niby dlaczego ? Do Fify09 wyszło chyba łącznie coś około 8 patchy w czasach jej świetności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego ? Do Fify09 wyszło chyba łącznie coś około 8 patchy w czasach jej świetności :)

A dlatego, że EA musi płacić Sony za każde umieszczenie patcha.

Plus na oficjalnym forum nikt się kolejnych patchy nie domaga. A i twórcy go nie zapowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mieliscie moze problem z trofeami?Chodzi mi dokladnie o trofeum STO TO DOPIERO POCZATEK (zagrac 100 rankingowych meczow).Rozchodzi mi sie o to czy to musza byc mecze rozegrane do konca czy rowniez zalicza jak przeciwnik ucieknie???

Bo moj kolega rozegral 102 mecze rankingowe i trofeum nie wpadlo.Tak samo jak trofeum by rozegrac 50 meczy w klubie,rozegral 66 i dalej trophy nie wpadlo.Dzieki,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mieliscie moze problem z trofeami?Chodzi mi dokladnie o trofeum STO TO DOPIERO POCZATEK (zagrac 100 rankingowych meczow).Rozchodzi mi sie o to czy to musza byc mecze rozegrane do konca czy rowniez zalicza jak przeciwnik ucieknie???

Bo moj kolega rozegral 102 mecze rankingowe i trofeum nie wpadlo.Tak samo jak trofeum by rozegrac 50 meczy w klubie,rozegral 66 i dalej trophy nie wpadlo.Dzieki,pozdro

Muszą to być mecze rozegrane do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego ? Do Fify09 wyszło chyba łącznie coś około 8 patchy w czasach jej świetności :)

napewno zrobia jeszcze jakiegos patcha... do nastepnej fify mamy jeszcze prawie rok czasu takze beda musieli poprawic bledy i usprawniac gameplay robiac patche do 11 .

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno zrobia jeszcze jakiegos patcha... do nastepnej fify mamy jeszcze prawie rok czasu takze beda musieli poprawic bledy i usprawniac gameplay robiac patche do 11 .

Ile razy już tak było... "muszą zrobić, przecież tak nie mogą tego zostawić". I zostawiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wiecie skąd mogę pobrać tego patcha do FIFY i jak go zainstalować? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wiecie skąd mogę pobrać tego patcha do FIFY i jak go zainstalować? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pobierze i zainstaluje się samo przy włączeniu gry jeżeli tylko masz podłączonego pleya do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj odpalałem FIFĘ i nic mi się nie pobrało... ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Skończył mi się sezon (trzeci już). Aha, gram jako grający trener. No i dostałem propozycję od innego klubu, ale nie ma tam opcji grającego trenera.. co mam zrobić? W ogóle nie mogę mego zawodnika przenieść do drugiego klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno zrobia jeszcze jakiegos patcha... do nastepnej fify mamy jeszcze prawie rok czasu takze beda musieli poprawic bledy i usprawniac gameplay robiac patche do 11 .

Bo wiecie pod koniec maja muszą zrobić perfekcyjną fife 11, żeby 12 lepiej się sprzedawała. Każdy w maju nie będzie wypominać tych błędów początkowych. Gdyby zrobili perfekt fife11 to za miesiąc lub dwa byłaby już nudna. A tak od początku każdy gada o błędach, posty same się robią, każdy śledzi forum, aby dowiedzieć się coś o nowych patchach. Każdy patch będzie polepszał coś innego. Tylko żeby 12 nie była spatchowaną 11:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam już dzisiaj na forum www.webfifa.eu rozpoczną się turnieje Fifa 11 na PS3 ;)

Pierwszy turniej będzie Liga Mistrzów ! ;)

Zapraszam Wszystkich chętnych czym więcej ludzi tym więcej turnieji oraz też turnieje sponsorowane !

Zapraszam na webfifa ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/50990488

A oto dzisiejszy rogal w wykonaniu Krikicia z Barcelony :)

No ligowa brameczkathumbsup.gif

Tak przy okazji zapytam. Czy można odtworzyć powtórki z meczu których się nie zapisało? Czy powtórki zapisują się samoczynnie gdzieś w pamięci? Grałem ostatnio w UT i strzeliłem ładną bramkę ale jej nie zapisałemconfused.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ligowa brameczkathumbsup.gif

Tak przy okazji zapytam. Czy można odtworzyć powtórki z meczu których się nie zapisało? Czy powtórki zapisują się samoczynnie gdzieś w pamięci? Grałem ostatnio w UT i strzeliłem ładną bramkę ale jej nie zapisałemconfused.gif.

Czyli jest "po ptokach". Nie da rady odzyskać tej brameczki. Często sam zapominam zapisać swoich i one przepadają już niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nikt nie zna odpowiedzi na me pytanie? Bez tego nie mogę rozpocząć kolejnego sezonu..

Skończył mi się sezon (trzeci już). Aha, gram jako grający trener. No i dostałem propozycję od innego klubu, ale nie ma tam opcji grającego trenera.. co mam zrobić? W ogóle nie mogę mego zawodnika przenieść do drugiego klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest "po ptokach". Nie da rady odzyskać tej brameczki. Często sam zapominam zapisać swoich i one przepadają już niestety :(

ajjjjjjjjj...confused.gif

A miałem nadzieję że ktoś napisze że jest jeszcze taka możliwośćconfused.gif. Bo była moim zdaniem ładna centralne w oknothumbsup.gif. No nic mówi się trudno ale dzięki za info!

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś ostatnio problem z wyświetlaniem statystyk online przyjaciół z PSN na tablicy w menu głównym gry? Mi pojawia się na niej komunikat "BŁĄD POBRANIA DANYCH". O co z tym chodzi? Da się to jakoś naprawić czy każdy tak ma teraz? Wcześniej działało i widziałem ile punktów rankingowych online mają znajomi i np. jaką najdalszą bramkę strzelili w grze sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nikt nie zna odpowiedzi na me pytanie? Bez tego nie mogę rozpocząć kolejnego sezonu..

Skończył mi się sezon (trzeci już). Aha, gram jako grający trener. No i dostałem propozycję od innego klubu, ale nie ma tam opcji grającego trenera.. co mam zrobić? W ogóle nie mogę mego zawodnika przenieść do drugiego klubu?

Nic

To jest chyba bug i grać grającym trenerem da się tylko w tym klubie w ,którym się zaczynało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat karania lamerów uciekających w 90 minucie kiedy przegrywają ?? Niedawno czytałem na portalu z grami, że mają wprowadzić jakieś nowe rozwiązania. Mnie osobiście szlag trafia jak mi się cwaniaczki rozłączają podczas gry, kiedy nie mają już szans wygraną.

Ludzie miejcie trochę honoru i grajcie do końca :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat karania lamerów uciekających w 90 minucie kiedy przegrywają ?? Niedawno czytałem na portalu z grami, że mają wprowadzić jakieś nowe rozwiązania. Mnie osobiście szlag trafia jak mi się cwaniaczki rozłączają podczas gry, kiedy nie mają już szans wygraną.

Ludzie miejcie trochę honoru i grajcie do końca :rolleyes:

Obiecanki cacanki, miało być banowanie na kilka minut po wyjściu z meczu ale jest dupa :( Chociaż wczoraj o dziwo typ się nie odłączył jak dostał 8:2 i 3:0 po 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×