Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,mam pytanie jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanie : D

o co chodzie w wykonaniu trofeum zawsze przyjazny....mam podac do znajomego zeby strzelil bramke. dalej nie w

"nowe brzmienie " -- czarna magia

z GORY DZIEKII

Jak cos zapraszam na mecz ;D ID; realdawid1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy wyjdzie nowy patch do fify który byc moze usunie te przycinki w grze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) witam mam pytanie czy moge grac w fife przez siec jezeli moj kumpel gra na pc a ja na ps 3 ??chcemy razem zagrac czy to mozliwe ?

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) witam mam pytanie czy moge grac w fife przez siec jezeli moj kumpel gra na pc a ja na ps 3 ??chcemy razem zagrac czy to mozliwe ?

Niema takiej możliwości :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem konsoli i początkującym graczem w fifa 11 dlatego mam jeszcze pytanie , jak w grze dodać do znajomych kogoś kogo sie poznało w grze i czy jest wogóle taka możliwość ? :blink:

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem. Chciałbym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań. Po pierwsze: Czy da się zmienić e-mail podany przy pierwszym uruchomieniu gry? Jeśli tak to jak to zrobić? Jeśli nie to co zrobić, żeby jednak się dało? Czy podanie nieprawidłowego e-maila wiąże się z jakimiś większymi konsekwencjami? Dlaczego gdy chciałem podać swój aktualny e-mail to gra twierdzi, że e-mail jest niepoprawny bo jest używany? (mam też fifę 11 na pc) Dlaczego przy łączeniu kont ea football gdy podałem swój PS3 ID pisze, że jest on używany? To tylko kilka pytań, na które chciałbym poznać odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie. jest taka sprawa ktora bardzo mnie irytuje i nurtuje. podaje przyklad. 80 minuta meczu online wygrywam 3-0 a przeciwnik sie rozłącza . ponosi jakies konskewencje ? a ja czy dostaje pkt jakies ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem konsoli i początkującym graczem w fifa 11 dlatego mam jeszcze pytanie , jak w grze dodać do znajomych kogoś kogo sie poznało w grze i czy jest wogóle taka możliwość ? :blink:

Możesz, klikasz :psbutton: -> Znajomi (na końcu po prawej stronie rząd) -> na górę wjeżdżasz w "Poznani Gracze" -> szukasz swego znajomego (na początku są Ci co poznałeś ostatnio) -> :triangle: -> dodaj znajomego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmienić e-mail podany przy pierwszym uruchomieniu gry? Jeśli tak to jak to zrobić? Jeśli nie to co zrobić, żeby jednak się dało?

To ja też mam pytanie. Czy mogę zostać Supermenem? Jeśli tak to jak to zrobić? Jeśli jednak nie mogę nim być to co muszę zrobić żebym mógł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, klikasz :psbutton: -> Znajomi (na końcu po prawej stronie rząd) -> na górę wjeżdżasz w "Poznani Gracze" -> szukasz swego znajomego (na początku są Ci co poznałeś ostatnio) -> :triangle: -> dodaj znajomego

gierej bardzo dziękuję za opowiedz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Wszystkich

Czy Wy też gracie na dokładne wrzutki??

Co mecz gram z różnymi przeciwnikami i po prostu dobija mnie to.....

Jestem po kolejnym meczu i gość wygrał 3:2 oddając w meczu 3 strzały na bramkę z wrzutek !!!

Nie długo będą kody do gry i jak kiedyś na Pegasusie - SuperGoal szczelać będzie można bananem

Po prostu brak mi sił do takich ludzi - odechciewa się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Wszystkich

Czy Wy też gracie na dokładne wrzutki??

Jak widzę, że przeciwnik nie umie się przed tym bronić - to oczywiście, że tak. Jak umie - to takie zagrania są bezcelowe i trzeba grać inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, że przeciwnik nie umie się przed tym bronić - to oczywiście, że tak. Jak umie - to takie zagrania są bezcelowe i trzeba grać inaczej :)

Bez obrazy, ale dla mnie to nie jest już gra

Co wrzutka/dośrodkowanie to gol. Jeszcze tak nie widziałem żeby było w piłce nożnej

Generalnie chodzi o to, że przeciwnik nie potrafi grać w polu i liczy jedynie na dokładne dogranie żeby zdobyć gola

Zapewne później śledzi punkty rankingowe, bo o to takim ludziom chyba chodzi

Fifa ma być przyjemnością z gry, a nie grą opartą na łatwiźnie i "oszustwie"

Każdy ma oczywiście swoje zdanie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale dla mnie to nie jest już gra

Co wrzutka/dośrodkowanie to gol. Jeszcze tak nie widziałem żeby było w piłce nożnej

Generalnie chodzi o to, że przeciwnik nie potrafi grać w polu i liczy jedynie na dokładne dogranie żeby zdobyć gola

Zapewne później śledzi punkty rankingowe, bo o to takim ludziom chyba chodzi

Fifa ma być przyjemnością z gry, a nie grą opartą na łatwiźnie i "oszustwie"

Każdy ma oczywiście swoje zdanie :rolleyes:

trzeba umiec zatrzymywac te wrzutki i dosrodkowania... skoro nie umiesz grac w obronie wcale to sie nie dziw ze co wrzuta to gol... potrenuj lepiej formacje/taktyki i moze sie nauczysz w obronie grac porzadnie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale dla mnie to nie jest już gra

Co wrzutka/dośrodkowanie to gol. Jeszcze tak nie widziałem żeby było w piłce nożnej

Generalnie chodzi o to, że przeciwnik nie potrafi grać w polu i liczy jedynie na dokładne dogranie żeby zdobyć gola

Zapewne później śledzi punkty rankingowe, bo o to takim ludziom chyba chodzi

Fifa ma być przyjemnością z gry, a nie grą opartą na łatwiźnie i "oszustwie"

Każdy ma oczywiście swoje zdanie :rolleyes:

z tego co pamiętam jak grałem trzeba ściślej kryć i blokować centry ... jak się tego nauczysz to taki wiele nie zdziała :)

uwierz mi to jest możliwe i dość łatwe ale musisz mieć w miare sprawnych i szybkich bocznych obrońców/pomocników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale dla mnie to nie jest już gra

Fifa ma być przyjemnością z gry, a nie grą opartą na łatwiźnie i "oszustwie"

Bez obrazy, ale na tym właśnie polega każda gra. Na znalezieniu słabości u przeciwnika i wykorzystaniu tego do odniesienia zwycięstwa. Jak nie zrozumiesz, że strzelają Ci bramki nie przez "oszustwo" tylko przez Twoje braki w obronie to daleko nie zajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evi92 sorry koleś ale pier$olisz głupoty. Sądząc po nicku to także preferujesz granie Chelsea czyli ciągła gra z kontrataku, długa, wysoka piłka do przodu i albo wrzutka albo sam na sam. Żadnej filozofii, taktyki - granie tylko dla rankingów.

Ja już tak rzygam tym klubem (ani razu nie zagrałem tym teamem w tej fifie), że jak przeciwnik wybiera ją to opuszczam mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evi92 sorry koleś ale pier$olisz głupoty. Sądząc po nicku to także preferujesz granie Chelsea czyli ciągła gra z kontrataku, długa, wysoka piłka do przodu i albo wrzutka albo sam na sam. Żadnej filozofii, taktyki - granie tylko dla rankingów.

Ja już tak rzygam tym klubem (ani razu nie zagrałem tym teamem w tej fifie), że jak przeciwnik wybiera ją to opuszczam mecz.

jestes zalosny czlowieku ... nie gram zadnych wysokich pilek ... staram sie grac kazda druzyna poprzez podania po ziemi ... wiadomo zdarzy sie kilka dosrodkowan ale ani razu jeszcze online nie uzywalem dlugich podan na dobieg itp... jestes taki cwany tutaj to dawaj w grze to zalatwimy... zaloze sie ze gowno potrafisz grac tylko tutaj taki cwaniaczek z ciebie... a jesli ci tak zalezy w kazdej chwili mozemy zagrac i zobaczysz co potrafie ...

znajac zycie pewnie bys uciekl jakbys dostawal

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie skomentuje bo nie ma jak.

Ja bardzo chętnie zagram tylko mam dwa 2 warunki:

-nie ma gry Chelsea

-ty wybierasz drużynę (max 4,5 gwiazdkową) i gramy takimi samymi zespołami.

Skoro taki cwany jesteś to nie zapomnij przygotować sobie HS'a.

Dzisiaj mogę zagrać tak od 20 do 22.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie skomentuje bo nie ma jak.

Ja bardzo chętnie zagram tylko mam dwa 2 warunki:

-nie ma gry Chelsea

-ty wybierasz drużynę (max 4,5 gwiazdkową) i gramy takimi samymi zespołami.

Skoro taki cwany jesteś to nie zapomnij przygotować sobie HS'a.

Dzisiaj mogę zagrać tak od 20 do 22.

tak nie ma co komentowac. dzisiaj o 20 napisze ci na psn . mam nadzieje ze nie rzucasz slow na wiatr i nie jestes tchorzem . nie bede gral chelsea ;p od razu moge powiedziec ze biore totenham ;p juz teraz nawet wiem ze wygralem ;p setki takich cwaniakow juz bylo wiec do uslyszenia o 20. i oczywiscie zagramy kilka spotkan a nie tylko 1

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to wybadac przeciwnika.

Ja używam rożnych metod ostatnio wziąłem gościa na głupa co miałem piłkę to ja wybijałem przez pierwsze 15 minut w grze.

Po 15 minutach 3 szybkie kontry i koleś rozbity nie wiedział co się dzieje.

Tak samo jest z klepaniem na swojej połowie, jak przeciwnik trzyma X i chce ci odebrać piłkę to wiadomo ze zwodami i szybka klępą go rozbroisz.

Jak trzyma się własnej polowy i nie napiera na ciebie to znaczy ze albo nie wie jak odebrać piłkę albo jest solidnym graczem i czeka aż wejdziesz na jego zagęszczoną połowę, w takim wypadku gra skrzydłami i wysoka kontra.

A czasami trafiają się mecze gdzie gra się gol za gol bo graja ze sobą dobrzy gracze.

Jedno co mogę polecić to przerwać grę gdy się przegrywa kolejny mecz z rzędu bo to już są tylko nerwy i będzie coraz gorzej :]

Grac tylko w tedy gdy masz dobre łącze małe opóźnienia mogą zadecydować o porażce.

Im więcej grasz tym więcej wiesz o fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to wybadac przeciwnika.

Ja używam rożnych metod ostatnio wziąłem gościa na głupa co miałem piłkę to ja wybijałem przez pierwsze 15 minut w grze.

Po 15 minutach 3 szybkie kontry i koleś rozbity nie wiedział co się dzieje.

Tak samo jest z klepaniem na swojej połowie, jak przeciwnik trzyma X i chce ci odebrać piłkę to wiadomo ze zwodami i szybka klępą go rozbroisz.

Jak trzyma się własnej polowy i nie napiera na ciebie to znaczy ze albo nie wie jak odebrać piłkę albo jest solidnym graczem i czeka aż wejdziesz na jego zagęszczoną połowę, w takim wypadku gra skrzydłami i wysoka kontra.

A czasami trafiają się mecze gdzie gra się gol za gol bo graja ze sobą dobrzy gracze.

Jedno co mogę polecić to przerwać grę gdy się przegrywa kolejny mecz z rzędu bo to już są tylko nerwy i będzie coraz gorzej :]

Grac tylko w tedy gdy masz dobre łącze małe opóźnienia mogą zadecydować o porażce.

Im więcej grasz tym więcej wiesz o fifie.

golden jak tam z przycinaniem ... dalej wystepuje tak czesto jak ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golden jak tam z przycinaniem ... dalej wystepuje tak czesto jak ostatnio?

ta ostatnio miałem 2 na mecz ale jak w VP mam przycięcie to reszta teamu gra normalnie i np tracę piłkę.

a w 1n1 ja mam przycięcie to przeciwnik tez bo gra się odblokowuje w tym samym momencie co u mnie i u przeciwnika.

Wiec nie wiem co tak naprawdę jest zależne, na 1n1 są może 1 do 3 przycięć to w VP jest wstanie wyskoczyć 11 razy ale to raz na dzień.

Tylko tak jak mowie na VP przycięcie mam tylko ja a na 1n1 mam ja i przeciwnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×