Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam link do bramki z meczu z eVi92:

http://www.easports..../video/58188146

I żeby nie było to tutaj użyłem zwykłego dośrodkowania:-)

nigdy nie uzywalem gornych wysuniec bo dla mnie to jak jakies dodatkowe wspomaganie bo zawsze jak juz sie tak zagra to masz 100% sam sa sam z bramkarzem ;d i wolfsburgiem cie rozwalilem a nie werderem ;d a borussia grala z schalke...

no i ja tez zwracam honor... jestes bardzo dobrym graczem a do tego nie uciekasz jak dostajesz wiec sorki;p

Tylko, że jest różnica jak używasz górnego wysunięcia grając Chelsea, a np. Villarrealem. Tak jak już pisałem jeżeli tego nie nadużywasz to ok ale jeśli jest to twój jedyny pomysł na akcje no to sorry ale takie monotonne granie jest bezsensu.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam link do bramki z meczu z eVi92:

http://www.easports..../video/58188146

I żeby nie było to tutaj użyłem zwykłego dośrodkowania:-)

Tylko, że jest różnica jak używasz górnego wysunięcia grając Chelsea, a np. Villarrealem. Tak jak już pisałem jeżeli tego nie nadużywasz to ok ale jeśli jest to twój jedyny pomysł na akcje no to sorry ale takie monotonne granie jest bezsensu.

zalezy dla kogo jest roznica... przewaznie w grze rankingowej wiele osob tak gra bo nie maja pomyslu na gre dlatego na takich wystarcza szybkie podania po ziemi i juz nie wiedza co sie dzieje... a co do tych podan to da sie je zatrzymac tylko jak juz mowilem trzeba obrone opanowac bardzo dobrze;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz, klikasz :psbutton: -> Znajomi (na końcu po prawej stronie rząd) -> na górę wjeżdżasz w "Poznani Gracze" -> szukasz swego znajomego (na początku są Ci co poznałeś ostatnio) -> :triangle: -> dodaj znajomego

GIEREJ a można jakoś wyczyscic tą listę poznanych graczy?:sad: i czy moze mi ktos napisac jak na przyklad czekam na gracza w grze w sieci to mozna jakos sprawdzic jego statystyki i czy mozna takiego gracza ktory mi nie odpowiada poprostu jakos usunąć z mojego hosta ? :shok: z gory dziekuje za odpowiedz moze to dla innych banał lecz jestem nowym uzytkownikiem ps 3 i fify 11 dlatego pytam bo niewiem jak to zrobic :sad:

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ta gre jeszcze ktoś gra (nie wiem czy można nazwać to gra) ?Przecież ta gra jest ledwo słaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem i mam kilka pytań odnośnie zapisu powtórek w Fifie 11:

1. Jak zapisać dłuższy kawałek powtórki bo mi zapisuje tylko trochę przed strzałem i do momentu gdy piłka wpada do siatki.

2. Czy można zapisać powtórkę w trakcie meczu? Czy dopiero po?

3. Czy gra zapisuje wszystkie bramki, Bo po meczu jest tylko parę akcji i nie wszystkie gole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ta gre jeszcze ktoś gra (nie wiem czy można nazwać to gra) ?Przecież ta gra jest ledwo słaba!

Mówisz że gra taka słaba to po co robiłeś wszystkie wyzwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z moją FIFĄ.

Mianowicie, najczęściej gram w Singlu Realem Madryt i teraz jest pewien problem, bo z niewiadomych przyczyn po prostu, gdy uruchomiłem ostatnio grę w moim składzie pojawiło się pełno ludzików, którzy nie mają nazwisk, statów, wyglądu (za pierwszym razem gdy jeszcze mecz się włączył biegali tylko 4 gracze- Kaka, Casillas, Arbeloa, mój VP, tamtych "dziwów" nie było na boisku i jedna czerwona kartka powodowała walkower^^). Ich nazwiska to dwucyfrowe liczby i wszyscy w formacji są oznaczeni pomarańczową plamką (bramkarz).

Teraz główny problem. Jak wyżej napisałem wcześniej jeden mecz się włączył i grało 4 graczy. Potem za każdym razem gdy gram Realem albo vs Real, i robię "Graj" a gra przechodzi w Arenę, jak mecz się ładuje, to mecz nie może się do końca załadować i gdy np strzele na arenie gola gra się zacina na powtórce... O_o Innymi słowy nie mogę juz grać ani Realem ani vs Real. Inne mecze działają, ogólnie wszystkie inne teamy są sprawne.

FIFE mam od premiery, tak samo jak mojego VP więc no way, żeby to była wina modyfikacji składu stworzonym graczem albo coś takiego.

Znalazłem dwa rozwiązania:

1.) Próbowałem sprzedać tamtych "zawodników" przez których mecz się nie włącza (z racji tego że są oni tylko w Realu i tylko Real nie działa, znaczy na 200% że to ich wina) do jakiegoś zupełnie "niegrywalnego" klubu ale w liscie transferów ich nie ma... Są w zarządzaniu składem ale w transferach klubowych już nie. Ten sposób wiec nie wypalił.

2.) Na 100% problem załatwi "Resetuj wszystkie składy". Mam jednak poważny dylemat. Mam swojego VP i gram więcej w kluby VP niż w Singla więc na nim zależy mi NAJBARDZIEJ. Mam nim juz 89 na SPO ponad 80% wyzwań więc nie chce go tracić, poza tym mam klub...

I tutaj pytanie. Czy po "resecie składów" oprócz składów, formacji, stworzonych graczy w singlu itp itd, zniknie mój VP?!

Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z moją FIFĄ.

Mianowicie, najczęściej gram w Singlu Realem Madryt i teraz jest pewien problem, bo z niewiadomych przyczyn po prostu, gdy uruchomiłem ostatnio grę w moim składzie pojawiło się pełno ludzików, którzy nie mają nazwisk, statów, wyglądu (za pierwszym razem gdy jeszcze mecz się włączył biegali tylko 4 gracze- Kaka, Casillas, Arbeloa, mój VP, tamtych "dziwów" nie było na boisku i jedna czerwona kartka powodowała walkower^^). Ich nazwiska to dwucyfrowe liczby i wszyscy w formacji są oznaczeni pomarańczową plamką (bramkarz).

Teraz główny problem. Jak wyżej napisałem wcześniej jeden mecz się włączył i grało 4 graczy. Potem za każdym razem gdy gram Realem albo vs Real, i robię "Graj" a gra przechodzi w Arenę, jak mecz się ładuje, to mecz nie może się do końca załadować i gdy np strzele na arenie gola gra się zacina na powtórce... O_o Innymi słowy nie mogę juz grać ani Realem ani vs Real. Inne mecze działają, ogólnie wszystkie inne teamy są sprawne.

FIFE mam od premiery, tak samo jak mojego VP więc no way, żeby to była wina modyfikacji składu stworzonym graczem albo coś takiego.

Znalazłem dwa rozwiązania:

1.) Próbowałem sprzedać tamtych "zawodników" przez których mecz się nie włącza (z racji tego że są oni tylko w Realu i tylko Real nie działa, znaczy na 200% że to ich wina) do jakiegoś zupełnie "niegrywalnego" klubu ale w liscie transferów ich nie ma... Są w zarządzaniu składem ale w transferach klubowych już nie. Ten sposób wiec nie wypalił.

2.) Na 100% problem załatwi "Resetuj wszystkie składy". Mam jednak poważny dylemat. Mam swojego VP i gram więcej w kluby VP niż w Singla więc na nim zależy mi NAJBARDZIEJ. Mam nim juz 89 na SPO ponad 80% wyzwań więc nie chce go tracić, poza tym mam klub...

I tutaj pytanie. Czy po "resecie składów" oprócz składów, formacji, stworzonych graczy w singlu itp itd, zniknie mój VP?!

Proszę o odpowiedź:)

Vp zapisuje się w osobistych ustawieniach fify a składy możesz usunąć bez ryzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wysyła Ci sygnały abyś przestał grać tym zje***** klubikiem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich serdecznie na turniej FIFA 11.

Tym razem zapraszam Was do turnieju 4*.

Zapisy odbędą się o godzinie 21.00 2 stycznia tj. dzisiaj.

W tym turnieju wszystkie drużyny mają 4 gwiazdki. Wyrównany poziom.

Link do zapisów:

http://www.fifaplay.com.pl/topic/43081-zapisy/

Nie może Ciebie tutaj zabraknąć. Zapraszam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny lobik Lisandro

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/58888668

Lipa że zapisuję tylko 10 powtórek po meczu bo jako 4 bramkę w tym samym spotkaniu fajnie zalutowałem z wolnego Bastosem i nie mogłem jej już dodać :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem i mam kilka pytań odnośnie zapisu powtórek w Fifie 11:

1. Jak zapisać dłuższy kawałek powtórki bo mi zapisuje tylko trochę przed strzałem i do momentu gdy piłka wpada do siatki.

2. Czy można zapisać powtórkę w trakcie meczu? Czy dopiero po?

3. Czy gra zapisuje wszystkie bramki, Bo po meczu jest tylko parę akcji i nie wszystkie gole?

Ponawiam pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytania.

1. Chyba nie ma jak tego zrobić.

2. Podczas spotkań w necie tylko i wyłącznie po meczu możesz zapisać, podczas spotkań na singlu możesz to robić przez cały czas trwania meczu.

3. Nie zapisuję wszystkich dobrych akcji ani bramek tylko 10 bodaj, dziś też się na to wkurzyłem jak pisałem wyżej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba nie ma jak tego zrobić.

2. Podczas spotkań w necie tylko i wyłącznie po meczu możesz zapisać, podczas spotkań na singlu możesz to robić przez cały czas trwania meczu.

3. Nie zapisuję wszystkich dobrych akcji ani bramek tylko 10 bodaj, dziś też się na to wkurzyłem jak pisałem wyżej :rolleyes:

Dzięki za odp. Przynajmniej powinno wszystkie bramki zapisywać, bo czasami jest więcej pudeł zapisanych niż bramek, to troche a nawet bardzo głupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum i gry Fifa 11 :)

Proszę o pomoc jeżeli ktoś już pytał to skierujcie mnie gdzie mam szukać - Czy można gdzieś ściągnąć i dodać całą orange ekstraklasę (chodzi mi przede wszystkim o 1 ligę.). I jeszcze jeden problem, mam stałe łącze i router D-Linka dir 300 sieć skonfigurowana poprawnie, a jak zaczynam grać mecz to dość często mi zrywa połączenie:(

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum i gry Fifa 11 :)

Proszę o pomoc jeżeli ktoś już pytał to skierujcie mnie gdzie mam szukać - Czy można gdzieś ściągnąć i dodać całą orange ekstraklasę (chodzi mi przede wszystkim o 1 ligę.). I jeszcze jeden problem, mam stałe łącze i router D-Linka dir 300 sieć skonfigurowana poprawnie, a jak zaczynam grać mecz to dość często mi zrywa połączenie:(

Pozdrawiam serdecznie

Orange Ekstraklasa jest już w grze, 1 liga nie i nie da się dodać tzn. możesz sobie zrobić drużynę ręcznie na stronie creation center EA ale to jest nie opłacalne.

a co do routera to może nie masz wszystkich portów otwartych dla ps3, najlepiej DMZ zrobić dla PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Ekstraklasa jest już w grze, 1 liga nie i nie da się dodać tzn. możesz sobie zrobić drużynę ręcznie na stronie creation center EA ale to jest nie opłacalne.

a co do routera to może nie masz wszystkich portów otwartych dla ps3, najlepiej DMZ zrobić dla PS3

Jaka Orange Ekstraklasa. Od paru lat jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Orange Ekstraklasa. Od paru lat jej nie ma.

no wlasnie masz racje... nie ma zadnej orange ekstraklasy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×