Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

moglby mi ktos napisac jak strzela sie karne ? co bym nie zrobil jak nie strzelil to i tak zawsze idzie w srodek i przewaznie kazdy bronii zatrzymuje ten kursor na srodku na zielonym sile wybieram strzalka w prawo lub w lewo a i tak srodek strzela

możesz spróbować po zatrzymaniu strzału na zielonym trzymaj obie gałki w tym samym kierunku tylko nie za długo i na pewno zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos napisac jak strzela sie karne ? co bym nie zrobil jak nie strzelil to i tak zawsze idzie w srodek i przewaznie kazdy bronii zatrzymuje ten kursor na srodku na zielonym sile wybieram strzalka w prawo lub w lewo a i tak srodek strzela

Podajże na l1.png (nie jestem pewien) jest celowanie. Naciśnij to, a pokaże się fioletowe kółko. Najedź nim na okienko i zawsze strzeli bramkę.

Tylko musisz zrobić to szybko, już po ustaleniu siły itp. gdy zawodnik dobiega do piłki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż wchodzę na stronę EA i jak mam się tam zalogować by był mój profil z FIFA 11 mam tam wpisać się tak samo jak na początku gry jak się łącze z internetem czy jak :D Proszę o wytłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos napisac jak strzela sie karne ? co bym nie zrobil jak nie strzelil to i tak zawsze idzie w srodek i przewaznie kazdy bronii zatrzymuje ten kursor na srodku na zielonym sile wybieram strzalka w prawo lub w lewo a i tak srodek strzela

Wchodzisz z Menu :cicle: do treningu, klikasz :select: i masz wybór opcji w treningu, wybierasz stałe fragmenty i ustawiasz pilke w polu karnym, potem klikasz :l2: zeby wlaczyc pomoc przy celowniu : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem otóż wchodzę na stronę EA i jak mam się tam zalogować by był mój profil z FIFA 11 mam tam wpisać się tak samo jak na początku gry jak się łącze z internetem czy jak :D Proszę o wytłumaczenie

Chyba nie do końca Cię zrozumiałem, musisz się zalogować na EA, ale gdy włączasz fifę, to odrazu okienko się pojawia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My poznańskie słowiki jesteśmy teraz kibicami Amiki.I wszystkim oświadczamy, że do I ligi zmierzamy. Nową licencję sobie kupimy i do ekstraklasy wrócimy. Nie ważne jaką szmatą machamy- my się na piłce najlepiej znamy. Za herb posłużą nam pyrów bulwy, bo my jesteśmy poznańskie k....y !!!!!!!!!! :)))))))))

Powodzenia z Braga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chyba nie do końca Cię zrozumiałem, musisz się zalogować na EA, ale gdy włączasz fifę, to odrazu okienko się pojawia."

No tak pojawia sie i sie wpisuje a na kompie jak wchodze na stronke to co mam wpisac to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chyba nie do końca Cię zrozumiałem, musisz się zalogować na EA, ale gdy włączasz fifę, to odrazu okienko się pojawia."

No tak pojawia sie i sie wpisuje a na kompie jak wchodze na stronke to co mam wpisac to samo?

Klikasz zaloguj czy coś i wpisujesz te same dane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąz mam problem z moim profilem na internecie. Opiszę wszystko do początku otóż tak gram w Fifa 11 juz 3 sezon (wcześniej nie logowałem się na stronie internetowej) połączenie z netem mam i normalnie wpisuje się na początku gry a jak zalogowałem się na stronie EA to pisze mi ze Zwycięstwa - 0 Porażki - 0 Suma wgranych mediów - 0 chociaż dzisiaj jeszcze wrzucałem na serwery i nie potrafię ich znaleźć proszę o pomoc bo nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

My poznańskie słowiki jesteśmy teraz kibicami Amiki.I wszystkim oświadczamy, że do I ligi zmierzamy. Nową licencję sobie kupimy i do ekstraklasy wrócimy. Nie ważne jaką szmatą machamy- my się na piłce najlepiej znamy. Za herb posłużą nam pyrów bulwy, bo my jesteśmy poznańskie k....y !!!!!!!!!! :)))))))))

Powodzenia z Braga :)

Co to ma ..... wspólnego z FIFĄ ? Odezwał się fan drużyny, która z ekipą eskimoskich drwali by obecnie przegrała.

Edytowane przez kakaroto-songo
: wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma ....... wspólnego z FIFĄ ? Odezwał się fan drużyny, która z ekipą eskimoskich drwali by obecnie przegrała.

Twoja wypowiedź również nie ma nic wspólnego z fifą. ;) Często pojawiają się tu porównania z pes'em - polecam ten temat --> http://www.ps3site.p...90-pes-vs-fifa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak uderzyć przewrotką po dośrodkowaniu, bo nie wychodzi mi : (

ps3 fifa11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak uderzyć przewrotką po dośrodkowaniu, bo nie wychodzi mi : (

ps3 fifa11

Nie ma stałego przycisku, czasami się uda, ale rzadko. :P Musisz się ustawić trochę bliżej bramki niż piłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE ale mam kredki mój profil jest zalozony ten co mam w fifie a zalozylem nowy na stronce i to jest problem bo zalozylem go na ten sam mail a co najgorsze nie pasuje haslo te co na konsoli wpisuje zeby (połaczyc sie z internetem) co robic. POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ma kurwa wspólnego z FIFĄ ? Odezwał się fan drużyny, która z ekipą eskimoskich drwali by obecnie przegrała.

to nie forum kibicowskie wiec sobie odpusc. Wasza legla nic w pucharach nie pokazuje wiec zal wam dupe sciska,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w meczach wirtualnych klubow widzialem ze mozna wpisac nazwe klubu z ktorym chce sie zagrac, moglby ktos powiedziec czy mozna sie w ten sposob ustawic z kolegą ktory da wygrac 4 razy zeby latwo zrobic trofeum ''klubowa chwała''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak uderzyć przewrotką po dośrodkowaniu, bo nie wychodzi mi : (

ps3 fifa11

Najlepiej żeby strzelający miał akrobatę, i odpowiednie podanie musi pojsc :)

Mnie na 300 meczy udało się ze 3 razy, 2 razy Drogbą ( fuj ) i chyba Chicharito :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy jak wyszła FIFA 11 to pokoje do gry online w fifie 10 zostały zamknięte? Czy jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podaniami. Jak jeden mój zawodnik podaje, to najczęściej ten drugi, który otrzymuje podanie stoi jak przysłowiowy drąg i nie wychodzi do podania. W tym czasie albo pomocnik albo obrońca przeciwnika podbiega i zabiera piłkę. Chodzi mi głównie o podania w środku boiska, a nie na polu karnym przeciwnika, gdzie wiadomo, że obrona jest wzmożona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podaniami. Jak jeden mój zawodnik podaje, to najczęściej ten drugi, który otrzymuje podanie stoi jak przysłowiowy drąg i nie wychodzi do podania. W tym czasie albo pomocnik albo obrońca przeciwnika podbiega i zabiera piłkę. Chodzi mi głównie o podania w środku boiska, a nie na polu karnym przeciwnika, gdzie wiadomo, że obrona jest wzmożona.

Ustaw na ręczne przełączanie i od razu gdy podasz piłkę, wciśnij przełączanie zawodnika (bodajże L1) i podbiegnij nim do piłki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw na ręczne przełączanie i od razu gdy podasz piłkę, wciśnij przełączanie zawodnika (bodajże L1) i podbiegnij nim do piłki. ;)

Ok. Ale czy na auto nie da rady tego zrobić (tzn. podbiec do piłki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ale czy na auto nie da rady tego zrobić (tzn. podbiec do piłki)?

Da się, ale przełączy Ci zawodnika nieco później, wówczas możesz już nie mieć szans na walkę o piłkę z rywalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×