Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak mam się przepychać jak biegnę zawodnikiem i drugi zawodnik mnie przpycha ( ja mam piłkę) ? Bo cos z tym L2 to chyba nie tak

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Panowie potrzebuje pomocy chodzi o to że nie mogę połączyć się ze znajomym w fife. Wiem że trzeba przekierować porty

dzisiaj zmieniłem router na tp-link mr 3220 i niby te porty przekierowałem jednak nie wiem czy oby wszystko dobrze zrobilem

poniżej dam 2 linki do zdjęć jak to u mnie wygląda.

tutaj pokazane sa ustawienia routera(status) LAN WIRLESSES WAN

http://img233.images...niaroutera.jpg/

przekierowanie portów

http://img137.images...wanieportw.jpg/

Jakby ktos sie orientowal w tym prosiłbym o pomoc

pozdrawiam

pytanie jeszcze takie czy da sie sterowac w fife jak mam swoj wirtualny klub i kilku znajomych. podczas meczu gdy gra nas np 5 mógłbym sterowac reszta zawodnikow???

Edytowane przez nazgul89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może coś być, ja dzisiaj miałem ciekawą historię, grałem Chelsea przeciwko pewnemu typowi z którym grałem rano i wygrałem gładko 3-0, później 2 remisy po 0-0 gość nie umiał trafić w bramkę pustą, bardzo możliwe ze grał na pełnym manualu. teraz znowu sie na niego natknąłem i ciekawe rzeczy, w 8 minucie strzela mi bramkę Interem, no to w 9 minucie mój odwet i jest 1-1. Po czym dostaję żółta kartkę i od tej pory moi zawodnicy nie mają siły biegać. potem klepie mnie 1-5 , gdzieś około 60 minuty zobaczyłem jak biegnie swoim zawodnikiem, a zamiast mu odejmować energie to mu dodaje<lol>, wchodzę na zmiany, a patrze ze gram w osłabieniu bo któryś z moich dostał czerwona kartkę której w meczu nie widziałem <zdziwko>. Co lepsze każde moje zagranie piłki przy L1+X było przejęte przez niego, szybciej biegali, wszystko przechwytywali. postanowiłem nie grać już po tym meczu i skupiłem się na poszukiwaniu jakiś chetów czy to jest możliwe - ale niestety nie odnalazłem potwierdzenia takich wyczynów.

WALLHACK jak nic...

Wymyślacie jak nie wiem, też czasem zdarzy mi się przegrać mecz i się wkurzyć, szukać przyczyn u sędziego albo jak to typ nie gra ale nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby zwalić na cheaty lub gre...przeciwnik ma te same przyciski na padzie, mózg i parę rąk - tak jak i Ty :]

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziś w Fifie miałem niesamowicie dziwną sytuację, mianowicie sfaulowałem przeciwnika sędzia puścił przywilej korzyści i pewnie odłożył żółć, po czym tym samym zawodnikiem sfaulowałem drugi raz, sędzia przerwał grę i non stop pokazuje żółte kartki nic nie dało się zrobić i musiałem wyłączyć gre... miał ktoś z was tak? heeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziś w Fifie miałem niesamowicie dziwną sytuację, mianowicie sfaulowałem przeciwnika sędzia puścił przywilej korzyści i pewnie odłożył żółć, po czym tym samym zawodnikiem sfaulowałem drugi raz, sędzia przerwał grę i non stop pokazuje żółte kartki nic nie dało się zrobić i musiałem wyłączyć gre... miał ktoś z was tak? heeh

Ja tak miałem gry grałem z kumplem 1vs1 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jeszcze takie czy da sie sterowac w fife jak mam swoj wirtualny klub i kilku znajomych. podczas meczu gdy gra nas np 5 mógłbym sterowac reszta zawodnikow???

Tak , gdy wybierasz pozycje daj poprostu "Dow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie potrzebuje pomocy chodzi o to że nie mogę połączyć się ze znajomym w fife. Wiem że trzeba przekierować porty

dzisiaj zmieniłem router na tp-link mr 3220 i niby te porty przekierowałem jednak nie wiem czy oby wszystko dobrze zrobilem

poniżej dam 2 linki do zdjęć jak to u mnie wygląda.

Wlacz w routerze opcje DMZ i wpisz tam adres IP twojej konsoli.Pomaga na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam wszystkich chętnych do naszego nowego klubu FC CHELSEA AC

Przyjmujemy wszystkich chętnych. Gramy zazwyczaj wieczorami zawsze w weekendy .

Potrzebujemy aktywnych graczy! Pisać na gg lub zapraszać do znajomych na PS3.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi napisać jak skutecznie strzelać z rzutów wolnych ?? dokładnie jakich przycisków używać i w którą stronę odchylać drążek, bo jakoś nie mogę sobie z tym poradzić :/

Z góry dzięki wszystkim z pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby strzelać z rzutów wolnych proponuję naciskać przycisk odpowiedzialny za strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby strzelać z rzutów wolnych proponuję naciskać przycisk odpowiedzialny za strzał.

Jak bym chciał usłyszeć tak inteligentna odpowiedź, to bym nie pisał o tym na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz rąk, by wpisać na youtubie 'FIFA 11 FREE KICK TUTORIAL' to co ty się za grę w fife bierzesz.

Ludzie, internet was ogłupił, lotni niczym Mateja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od wykonującego stały fragment, ale na YOUTUBIE są nawet specjalne poradniki dla poszczególnych drużyn - poszukaj a znajdziesz : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy fifa 11 na ps3 naprawdę się zacina nawet w grze z kompem? :/

Bo będę kupować specjalnie dlatego, że mam słaby PC i tam miałem ścinki, a nie chciałbym tego ujrzeć na ps3 :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zacina się niezależnie od rodzaju meczu jaki grasz (online, offline, kariera, zwykły mecz itp). Mnie się te freezy zdarzają zawsze w pierwszym meczu a później już mam z tym spokój. Mimo wszystko chyba lepiej grać na PS3 niż na cienkim PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko a nawet dwa ;) czy wie ktoś kiedy wkońcu Torres będzie grał w Chelsea? i jeszcze jedno od jakiegoś czasy na ekranie głównym po prawej w tabelce pisze mi że błąd w pobieraniu danych o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem jest taka mozliwosc odtworzenia powtorek z fify 11 na kompie przenioslem na pendriv-ie na kompa i dziwny format jest SYS-DATA czy cos jest player ktory to odtworzy na kompie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam pytanko a nawet dwa ;) czy wie ktoś kiedy wkońcu Torres będzie grał w Chelsea? i jeszcze jedno od jakiegoś czasy na ekranie głównym po prawej w tabelce pisze mi że błąd w pobieraniu danych o co kaman?

Jezus...było 10000x razy

23 lutego...

Co do ścinek, nie przeszkadzaja one w ogóle w grze :)

Witam mam problem jest taka mozliwosc odtworzenia powtorek z fify 11 na kompie przenioslem na pendriv-ie na kompa i dziwny format jest SYS-DATA czy cos jest player ktory to odtworzy na kompie??

Możesz je wysłać do serwisu EA i potem ściągasz na komputer i są w formacie avi, jezeli nie masz podłączonej konsoli do internetu to nie wiem jak to zrobić : )

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zaproszenia do meczu. Wiem jak zaprosić na mecz online znajomego. Ale jak trzeba zrobić żeby zaprosić do meczu nieznajomego. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zaproszenia do meczu. Wiem jak zaprosić na mecz online znajomego. Ale jak trzeba zrobić żeby zaprosić do meczu nieznajomego. Proszę o odpowiedź.

Możecie się umówić i wejść do tego samego pokoju i tam mecz ustawić: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się umówić i wejść do tego samego pokoju i tam mecz ustawić: )

Dzięki. Ale czy tylko w ten sposób można umówić się z nieznajomym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale czy tylko w ten sposób można umówić się z nieznajomym ?

Tak, dlaczego nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to jedyny normalny sposób, co to za problem wejść do tego samego pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos napisac jak strzela sie karne ? co bym nie zrobil jak nie strzelil to i tak zawsze idzie w srodek i przewaznie kazdy bronii zatrzymuje ten kursor na srodku na zielonym sile wybieram strzalka w prawo lub w lewo a i tak srodek strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×