Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jako że jest to pierwszy mój post starałem się przejrzeć dość znacząco wszystko co było wcześniej napisane.Fifę posiadam od miesiąca i jakoś od tego czasu mimo tego że instrukcję czytałem już kilka razy nie wiem jak to inni gracze to robią,chodzi mianowicie grę ciałem,niby jest od tego L2 i jak dobrze pamiętam R2.Biegnie gość jakimś chuchrem i bali raz po raz mojego mięśniaka i tak wbiega w pole karne i mimo asysty kolegi z obrony wali bramkę,kolejna sprawa to parodia gry w piłkę na światowym poziomie a mianowicie ciśniesz gościa a on wybija po autach itp i jedna taka wybijanka w meczu ląduje na twojej połowie gdzie stoi jego napastnik sam samiusieńki,biegnie na bramkę oddaje strzał w środek bramki z odległości 25 m i goooool,ja pamiętam że w 09 były jaja bo sm straciłem kilka bramek z połowy kilka też strzeliłem,ale od tego czasu minęły dwa lata.Fifa 10 tam gra ciałem aż tak nie była potrzebna,gra miała swoje wady,miała też zalety.Na tym forum jest pewnie kilkanaście osób które są kozakami w tej grze,więc jeżeli byli by tak uprzejmi podzielić się swoją wiedzą byłbym wdzięczny.Głównie chodzi mi o grę ciałem,dlaczego jak koleś robi wrzutkę w moje pole karne stoi jego jeden napastnik a moich trzech obrońców i jest gol i dla czego jak gram ze słabszym graczem moi zawodnicy nie biegają a do tego zderzają się ze sobą i się przewracają a w sytuacji sam na sam dogania ich obrońca który był ze 20m za nim?

A może nie chodzi tu o sam przycisk, a po prostu o um. piłkarza? Jeśli Twój obrońca jest słaby, a napastnik przeciwnika jest bardzo napakowany, to nie ma co się dziwić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wychodzi aktualizacja składów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wychodzi aktualizacja składów

Nie. Nikt tego nie wie. OMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 lutego będzie aktualizacja składów.

Nie wiem, czy gorsze jest zadawanie tego pytania, czy udzielanie na nie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy gorsze jest zadawanie tego pytania, czy udzielanie na nie odpowiedzi :)

Jeżeli się nie znasz, to nie pisz bezsensownych postów. Kolega dobrze napisał że 23 będzie aktualizacja.

Oficjalny trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,a morze to jest jakaś tajemnica.Zdaję sobie sprawę że jeżeli obrońca jest mięśniakiem to go nie przepcham ale jeżeli mój napastnik jest twardy a zabierają mu piłkę jak dziecku.Zauważyłem patrząc na grafikę składów że niektórzy ustawiają jakieś strzałki?.....i nieraz zdarza się że koleś idzie 4 zawodnikami na moich 2 po czym oni ładnie się rozbiegają ikoleś ma przynajmniej dwa wyjścia z sytuacji....gdzie to się ustawia? czy można ustawić własną taktykę jak w 09,10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,a morze to jest jakaś tajemnica.Zdaję sobie sprawę że jeżeli obrońca jest mięśniakiem to go nie przepcham ale jeżeli mój napastnik jest twardy a zabierają mu piłkę jak dziecku.Zauważyłem patrząc na grafikę składów że niektórzy ustawiają jakieś strzałki?.....i nieraz zdarza się że koleś idzie 4 zawodnikami na moich 2 po czym oni ładnie się rozbiegają ikoleś ma przynajmniej dwa wyjścia z sytuacji....gdzie to się ustawia? czy można ustawić własną taktykę jak w 09,10?

Taktykę ustawia się pod dpad.png, a jaka taktyka znajduje się pod poszczególną strzałką to ustawiasz przed meczem, zaraz pod "zmień skład" czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli się nie znasz, to nie pisz bezsensownych postów. Kolega dobrze napisał że 23 będzie aktualizacja.

Lol. Pomyśl trochę. Co 10 postów to samo pytanie i od razu ta sama odpowiedź. Jakby nie odpowiadał non stop to te powtarzane cały czas (te same!) pytania by się skończyły i może ktoś w końcu by temat najpirew przeszukał zamiast go po prostu zaśmiecać.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Pomyśl trochę. Co 10 postów to samo pytanie i od razu ta sama odpowiedź. Jakby nie odpowiadał non stop to te powtarzane cały czas (te same!) pytania by się skończyły i może ktoś w końcu by temat najpirew przeszukał zamiast go po prostu zaśmiecać.

A po co przeszukiwać cały temat, co zajmie baaardzo dużo czasu, skoro kolega chce wiedzieć tylko tą jedną konkretną rzecz?! Po prostu o nią zapytał, skoro tak bardzo Cię to irytuje, to po prostu Go zignoruj.

Potwierdzam, aktualizacja składów jest 23 lutego. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze kojarzę to strzałki dotyczą góra-domyślne ustawienie,strzałka w lewo-pressing,strzałka w dół gra z kontry,strzałka w prawo utrzymywanie się przy piłce czy jakoś tak,w fifa 10 było właśnie ustawienia użytkownika dodane do tych strzałek,ustawiało się to przed meczem w zarządzanie drużyną,taktyka...strzałki wszystkie i właśnie ustawienia własne,a w fifa 11 jak to zrobić?.Znalazł się jakiś kozak co zdradzi tajemnice skutecznej gry ciałem L2 i co tam jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi z tymi pie...nymi trofeami : rozegraj 100 meczy online i graj 50h ?? Mam rozegranych 140 meczy i ani to ani to trofeum nie wpadło .. . Przy okazji robiłem trofeum,zagrać każdą drużyną (czyli dużo czasu na to zeszło) ,a trofeum za 50h nie wpada !! Jestem strasznie wku..wiony . Co to może być !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma trofeum za zagranie każdą drużyną, jest trofeum za zagranie drużyną z każdej ligi.

Twoje mecze online muszą zostać zakończone gwizdkiem sędziego, jak ktoś Ci uciekł, to ten mecz jest niezaliczony.

Trofeum za 50 h wpadnie, nie jest zglitchowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brameczka taka średnia . Rabone łatwiutko zrobić a takie strzelenie pieta w powietrzu tez mi parę razy wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki obrazek widzę częściej niż zakończenie meczu :) Spoko jest git :) passa już minus 5

zdjcie323.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na tej stronce dostaje się warny za przekleństwa :)

Chwalcie się, ile macie punktu w rankingach :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o pomoc.

1. Chciałbym zapytać w jaki sposób zmieniacie zawodnika do krycia podczas wrzutek z L1 i trójkąta, aby uchronić się przed wyjściem sam na sam z moim bramkarzem.

Mam z tym problemy. Czy to będzie tylko L1, czy tylko prawy drążek skierowany w stronę obrońcy żeby go kontrolować ? I w jakim momencie najlepiej tego użyć żeby obrońca nie został z tyłu (za często uciekają mi napastnicy).

2. Jakie wtedy ma być ustawienie przełączania zawodnika - ręczne czy automat ? Jeżeli ręczne, to tylko wciskam na krótko L1 i lewy drążek w stronę tego, na którego chcę zmienić sterowanie, czy jeszcze coś innego mam wcisnąć?

2. Jak w sterowaniu ustawić bramkarza - na ręczne czy automat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :). Być może wgl. nie trafiłem z pytaniem tutaj , ale spróbuje . PS3 mam od 2tygodni, gram karierke zawodnika , i było by miło słyszec na trubanach JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA albo jak to woli BACH BACH KARABACH xdd ;] . Więc moje pytanie brzmi , czy napisał by mi ktoś intrukcje dla newbie ( początkującego) jak wgrac przyśpiewki i jak by ktos by był tak miły poddał mi do nich linka ;D chodź juz sobie je znalazłem ale moze ktos znajdzie lepsze . I praktycznie co 2 dni mam aktualizacje skłądów tylko szkoda ze Pawełek jest nadal w Wiśle i Torrer w The Red`s ... Kiedy bd aktualizacja składów pełna ??

Z tego co wiem, to aktualizacja składów od EA Sports ukaże się 22-23 lutego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4400 :D

Jak jeszcze miałem FIFĘ ( 1,5 miesiąca temu ) to miałem koło 7,3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie czy ja mam coś źle ustawione? Czy coś? No w czym tkwi problem? Bo nikt z was się na to nie skarży. Ja wczoraj i dziś zagrałem łącznie 8 męczy online i w KAŻDYM straciłem połączenie z serwerem. A później przez pół godziny nie mogłem się połączyć. No KUR+AAA !! Przecież to nie idzie grać. Macie tak czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie czy ja mam coś źle ustawione? Czy coś? No w czym tkwi problem? Bo nikt z was się na to nie skarży. Ja wczoraj i dziś zagrałem łącznie 8 męczy online i w KAŻDYM straciłem połączenie z serwerem. A później przez pół godziny nie mogłem się połączyć. No KUR+AAA !! Przecież to nie idzie grać. Macie tak czy nie?

Nie.

Inna sprawa, że rankingowych meczy nie gram - tylko klub i UT.

Na 4h grania - zero rozłączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×