Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo rzadko. Zdarzyło mi się to może ze 3-4 razy, a rozegrałem chyba ze 170 rankingowych spotkań. Tzn. te freezy to takie, ze nie da się nic zrobić, ino wyjście z gry skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko. Zdarzyło mi się to może ze 3-4 razy, a rozegrałem chyba ze 170 rankingowych spotkań. Tzn. te freezy to takie, ze nie da się nic zrobić, ino wyjście z gry skutkuje.

Freezy to są jak grasz z kimś online bądź normalnie i gra staje Ci na 1-2 sek. i potem jedziesz dalej :laugh: Coraz rzadziej mi się to zdarza ale takie coś jest :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freezy to są jak grasz z kimś online bądź normalnie i gra staje Ci na 1-2 sek. i potem jedziesz dalej :laugh: Coraz rzadziej mi się to zdarza ale takie coś jest :turned:

wlasciwie to dziwna sprawa z freezami,,, jedni maja bardzo czesto jedni rzadziej a inni wogole... ale trzeba przyznac ze jest to strasznie irytujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90minuta+, wynik 1:1, ostatnia akcja i strzelam bramkę. 'Połączenie zostało przerwane'. W rankingu mam ponad 130 rozegranych meczy a i tak trophy za 100 nie chce wejść bo idioci się rozłączają... ehh... W przeciągu ostatnich kilkunastu meczy ponad 3/4 'zostało przerwane' i to nie z mojej winy :/ Fifa powinna za takie coś blokować dostęp do serwerów EA na 24 godziny :whistling:

Mam nadzieję, że kiedyś w końcu coś z tym zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to przeżyłem kilkanaście razy. No ale cóż poradzić. Są ludzie i... No wiecie. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak 'polecać' ustawienie drużyny. Kazdy gra w takiej formacji, jaką mu się najlepiej samemu gra, nie ma co brac z innych przykladu.

A co do gornych pilek, to sam tak bardzo często akcję rozgrywam, jak koleś biegnie na R2 do mnie trzymając :x:, to już jego wina ze tak się broni i mu wrzucam piłki za kołnierz.

Trzeba się nauczyć z takimi grać, a wtedy nie mają szans bo innej akcji nie rozegrają.

Mnie się naprzykład bardzo podoba ustawienie United, Rooney się ciągle cofa po piłkę, klepka z Berbatovem, lub bocznym pomocnikiem i wyjście na pozycje + górna piłka i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnimi czasy zaczelem pogrywac w UT i sie zaczelo a wlasciwie skonczylo - radosc z gry, dostaje non stop niezle mlucki ze ochota na gre coraz bardziej spada a najgorsze ze kompletnie brak mi juz konceptu co moge zrobic. Wiadomo ze team jak na poczatek to kiepscizna: rating 61 chemia 40 ale gra z tylko nieco lepszymi teamami to i tak lipa. Moj stat to 0-4-12 i teraz pytanie czy to w miare normalna sytuacja ze poczatki w UT sa raczej mizerne zeby nie powiedziec wrecz brutalne i nie ma sie co za wiele spodziewac? Orlem :) w te klocki nigdy nie bylem, w F10 pogrywalem tylko online rankingowo ale po pewnym czasie bylo juz niezle ale tu to kompletna zenada, wyglada to tak ze praktycznie kazde podanie trafia pod nogi przeciwnika, dojscie do jego bramki to juz niezly wyczyn zas gra drugiej strony wyglada jak po sznurku, zaczynam wierzyc ze tu jeszcze jakas karma wchodzi w gre :). Macie jakies sugestie dla poczatkujacego jak i co zrobic aby poprawic swe wyniki, jakies taktyki, polecane formacje, modele gry, moze ktos by chcial pyknac i zdiagnozowac online co jest nie tak? Zdesperowany czeka na rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnimi czasy zaczelem pogrywac w UT i sie zaczelo a wlasciwie skonczylo - radosc z gry, dostaje non stop niezle mlucki ze ochota na gre coraz bardziej spada a najgorsze ze kompletnie brak mi juz konceptu co moge zrobic. Wiadomo ze team jak na poczatek to kiepscizna: rating 61 chemia 40 ale gra z tylko nieco lepszymi teamami to i tak lipa. Moj stat to 0-4-12 i teraz pytanie czy to w miare normalna sytuacja ze poczatki w UT sa raczej mizerne zeby nie powiedziec wrecz brutalne i nie ma sie co za wiele spodziewac? Orlem :) w te klocki nigdy nie bylem, w F10 pogrywalem tylko online rankingowo ale po pewnym czasie bylo juz niezle ale tu to kompletna zenada, wyglada to tak ze praktycznie kazde podanie trafia pod nogi przeciwnika, dojscie do jego bramki to juz niezly wyczyn zas gra drugiej strony wyglada jak po sznurku, zaczynam wierzyc ze tu jeszcze jakas karma wchodzi w gre :). Macie jakies sugestie dla poczatkujacego jak i co zrobic aby poprawic swe wyniki, jakies taktyki, polecane formacje, modele gry, moze ktos by chcial pyknac i zdiagnozowac online co jest nie tak? Zdesperowany czeka na rady :)

Ja rozegrałem te kilkanaście meczy w UT i nie dostawałem batów. Raz mi się zdażyło 0:3 ale takto raczej wygrywałem lub remisowałem. Zależy jak grasz. Na początku to nieopłaca się cały czas grać do przodu bo większość kontr kończy się groźnie bo zawodnicy nie mają zbyt wiele siły i wytrzymałości. Graj proste podania i ogarniesz. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem konsoli PS 3 i ściągnąłem sobie Fife 11 demo z PS store i w porównaniu do PC to jest tragedia pod względem graficznym. Moje pytanie, a wręcz nadzieja czy w wersji finalnej grafika jest lepsza? Nie jestem żadnym graficznym maniakiem, ale to co pokazuje Fifa 11 to jakaś porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o radę bardziej zaawansowanych graczy a mianowicie chodzi mi o to:

1. Jak grać najlepiej z gościem który non stop gra na mnie :r2: + :x:

2.Jak grać z podobnym przeciwnikiem tyle tylko, że gra on :r2: + :cicle:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem grać online. Głownie gram szybki mecz rankingowy. Czy przed rozegraniem meczu w momencie doboru drużyny przeciwnej można sprawdzić ilość pkt w rankigu, ilość rozegranych meczy, ucieczek itp. przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o radę bardziej zaawansowanych graczy a mianowicie chodzi mi o to:

1. Jak grać najlepiej z gościem który non stop gra na mnie :r2: + :x:

2.Jak grać z podobnym przeciwnikiem tyle tylko, że gra on :r2: + :cicle:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Np. tak:

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/53171297

Szybki zwód i strzał(-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem konsoli PS 3 i ściągnąłem sobie Fife 11 demo z PS store i w porównaniu do PC to jest tragedia pod względem graficznym. Moje pytanie, a wręcz nadzieja czy w wersji finalnej grafika jest lepsza? Nie jestem żadnym graficznym maniakiem, ale to co pokazuje Fifa 11 to jakaś porażka.

grafa w fifie jest swietna . w czym ty tu problemy widzisz?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zacząłem grać online. Głownie gram szybki mecz rankingowy. Czy przed rozegraniem meczu w momencie doboru drużyny przeciwnej można sprawdzić ilość pkt w rankigu, ilość rozegranych meczy, ucieczek itp. przeciwnika?

Jak na PS3 grafika jest gorsza w fifie 11 od tej na PC to jestem Andrzej Jarzyna ze Szczecina.

Albo masz kabel HDM do du** , twój TV jest do du** albo jedziesz z SD TV

Fifa 11 na PC ma grafikę fify 10 z PS3.

Powiedz na jakim sprzęcie grasz jak masz podpięte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram na monitorze 22' Philips CW220. Tylko ja porównuje grafikę na tym samym monitorze i na tym samym kablu hdmi. Także nie wiem o co chodzi. Głównie rzucił mi się w oczy takie straszne rozmycie otoczenia. Może coś źle w ustawieniach mam, ale inne gry są spoko, chociaż U2 też ma jakiś dziwny blur. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gram na monitorze 22' Philips CW220. Tylko ja porównuje grafikę na tym samym monitorze i na tym samym kablu hdmi. Także nie wiem o co chodzi. Głównie rzucił mi się w oczy takie straszne rozmycie otoczenia. Może coś źle w ustawieniach mam, ale inne gry są spoko, chociaż U2 też ma jakiś dziwny blur.

Wszystko zależy od TV

Mam samsung 32' LCD i obraz jest średni jak dla mnie, załączam na drugim TV Sony Bravia 50' LCD i grafika jest swietna

Wiadomo ze PS3 nie jest robione specjalnie pod monitory wiec są pewne różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zejde troche z ostatniego tematu Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Fify 11 :) pogrywam sobie troszku online niestety ostatnio dostaje spory łomot delikatnie mówiac. czy byłby ktoś tak uprzejmy i dał mi parę rad .

Np jak podczas ataku ludziska na wyzszych poziomach zastawiaja piłke podczas ataku czasami mnie to do szalu doprowadza bo ja niestety bardzo szybko ja trace . Jesli naciskam L2 to zawodnik mi zwalnia (czasami sie to przydaje oczywiscie ) i zaraz mam strate.Grając widziałem ja przeciwnicy dosyć szybko sie przemieszczali z piłka majac ja blisko przy nodze Szperałem troszku w necie ale nic takiego nie znalazlem niestety .

Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na tej tablicy co pokazuje wyniki ciągle od jakiegoś już czasu jest:Błąd pobierania danych. :confused:

Nie wiecie jak to można "naprawić"????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jeszcze raz ponawaiam prosbe o jakies rady jak grac, jaka jest wasza metoda gry aby grac skutecznie chodzi o UT, moj ostatni mecz 0:10 to juz jakies totalne nieporozumienie, moje praktycznie kazde podanie jest odcinane przez przeciwnika jakby z gory wiedzial gdzie zagrywam kazde pilke i jest ona przechwytywana przez jego zawodnika, wyglada jakbym gral z jakas sztuczna inteligencja ktora po "zczytaniu" ruchu na moim padzie odpowiednio reaguje, brak juz sil. Czy sa jakies ustawienia ktore potrafia znacznie zmienic obraz gry, jaka taktyke stosowac, ustawiam praktycznie zawsze high pressing a to i tak kompletnie nic nie daje, moi zawodnicy sa daleko od przeciwnikow i kazda jego pilka jest zagrywana jak po sznurku, podanie potrafi przejsc kolo trzech moich zawodnikow przy samych nogach a i tak idealnie w tempo trafia do celu czyli pod nogi przeciwnika. Przy podaniach moi zawodnicy stoja kompetnie bez ruchu czekajac na pilke ktora w rezultacie i tak do nich nie dociera, nie potrafie zmusic ich do wyjscia do podania. Prosze desperacko o jakies porady, gra juz przestala byc przyjemnoscia, nie chodzi tu o to zeby ciagle wygrywac ale ciekawie pograc a tu osiagnieciem jest utrzymanie sie przy pilce i oddanie chociaz jednego celnego strzalu. W grach rankingowych online F10 bylo calkiem przyjemnie, w F11 i UT to totalna porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jeszcze raz ponawaiam prosbe o jakies rady jak grac, jaka jest wasza metoda gry aby grac skutecznie chodzi o UT, moj ostatni mecz 0:10 to juz jakies totalne nieporozumienie, moje praktycznie kazde podanie jest odcinane przez przeciwnika jakby z gory wiedzial gdzie zagrywam kazde pilke i jest ona przechwytywana przez jego zawodnika, wyglada jakbym gral z jakas sztuczna inteligencja ktora po "zczytaniu" ruchu na moim padzie odpowiednio reaguje, brak juz sil. Czy sa jakies ustawienia ktore potrafia znacznie zmienic obraz gry, jaka taktyke stosowac, ustawiam praktycznie zawsze high pressing a to i tak kompletnie nic nie daje, moi zawodnicy sa daleko od przeciwnikow i kazda jego pilka jest zagrywana jak po sznurku, podanie potrafi przejsc kolo trzech moich zawodnikow przy samych nogach a i tak idealnie w tempo trafia do celu czyli pod nogi przeciwnika. Przy podaniach moi zawodnicy stoja kompetnie bez ruchu czekajac na pilke ktora w rezultacie i tak do nich nie dociera, nie potrafie zmusic ich do wyjscia do podania. Prosze desperacko o jakies porady, gra juz przestala byc przyjemnoscia, nie chodzi tu o to zeby ciagle wygrywac ale ciekawie pograc a tu osiagnieciem jest utrzymanie sie przy pilce i oddanie chociaz jednego celnego strzalu. W grach rankingowych online F10 bylo calkiem przyjemnie, w F11 i UT to totalna porazka.

e tam gadasz fifa 11 jest lajtowa :D ja tak kaazdego jade praktycznie :) w lidze tez gram jakby co zapraszamy www.elitesports.pl teraz z gosciem gralem 5 meczy sparnigowych wszystkie wygraelm i non stop przy pilce bylem podania krotkie i strzaly. powiem ci tak trening czyni mistrza ja gram na konsoli od fify 09 non stop. MI na poczatku fifa 11 tez nie pasila ale juz sie przyzwyczailem i fajnie sie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na tej tablicy co pokazuje wyniki ciągle od jakiegoś już czasu jest:Błąd pobierania danych. :confused:

Nie wiecie jak to można "naprawić"????????

Panie yogurt tez tak mialem ale gdy wciskam R1 to mi przelacza sie na inne informacje a potem spowrotem na ranking daje i dziala . Jesli to nie pomoze to jest druga opcja mianowicie masz za duzo znajomych i to wprowadza ps3 do bledu (w niektorych grach nie da sie grac jak sie ma 30 znajomych np. w TF2 nie da rady sie polaczyc ) polecam usuniecie znajomych ktorzy nie sa ci potrzebni i wszystko bedzie hulal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×