Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;] Mógłby Mi ktoś wytłumaczyć co jest grane?? Gram z gościem mecz przez neta wygrywam 3-0 po meczu do rankingu dostaje niecałe 20 pkt :o ( za wynik 3:0 do przodu, gdyby tego było mało to byłem dużo lepszy, więcej uderzeń na bramkę i w ogóle) a gość który ze mną przegrał 3:0 też dostał dodatkowe punkty a nie odjęte, gdyż miał zieloną strzałkę do góry. W następnym meczu przegrałem 1-0 ( mecz był mega wyrównany, straciłem gola w samej końcówce) patrze po meczu punkty minusowe -70!! No ku*** sobie myślę coś jest nie tak. Kiedyś normalnie dostawałem za nawet namniejsze zwycięstwo ponad 50 pkt a teraz ledwo do 20 dochodzi ;/ Mógłby Mi ktoś wyjaśnić co jest grane?? dziex

A ten gość co z nim wygrałeś to miał więcej pkt od ciebie czy mniej??

jak masz 25lv a przeciwnik 5lvl w punktacji to jak przegra 1-0 to i tak dostanie pkt

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] Mógłby Mi ktoś wytłumaczyć co jest grane?? Gram z gościem mecz przez neta wygrywam 3-0 po meczu do rankingu dostaje niecałe 20 pkt :o ( za wynik 3:0 do przodu, gdyby tego było mało to byłem dużo lepszy, więcej uderzeń na bramkę i w ogóle) a gość który ze mną przegrał 3:0 też dostał dodatkowe punkty a nie odjęte, gdyż miał zieloną strzałkę do góry. W następnym meczu przegrałem 1-0 ( mecz był mega wyrównany, straciłem gola w samej końcówce) patrze po meczu punkty minusowe -70!! No ku*** sobie myślę coś jest nie tak. Kiedyś normalnie dostawałem za nawet namniejsze zwycięstwo ponad 50 pkt a teraz ledwo do 20 dochodzi ;/ Mógłby Mi ktoś wyjaśnić co jest grane?? dziex

Graj z kimś na swoim poziomie, a nie szukaj wśród nowicjuszy. Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post tutaj. Do jego napisania skłoniło mnie poszukiwanie rozwiązania pewnego problemu z Fifą na PS3.

Grając Widzewem strasznie irytuje mnie brak loga sponsora na koszulce (gdzieś zasłyszałem, że podobno w wersji angielskiej logo jest normalnie).

Pytanie brzmi, czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Można jakoś edytować/podmieniac/wgrywać nowe stroje?

Gdzieś w necie widziałem rozwiązanie, ale niestety na PC i ono zupełnie mnie nie urządza.

Z góry dzięki za pomoc, nawet jeśli będzie to odpowiedź, że się nie da ;)

pzdr

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post tutaj. Do jego napisania skłoniło mnie poszukiwanie rozwiązania pewnego problemu z Fifą na PS3.

Grając Widzewem strasznie irytuje mnie brak loga sponsora na koszulce (gdzieś zasłyszałem, że podobno w wersji angielskiej logo jest normalnie).

Pytanie brzmi, czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Można jakoś edytować/podmieniac/wgrywać nowe stroje?

Gdzieś w necie widziałem rozwiązanie, ale niestety na PC i ono zupełnie mnie nie urządza.

Z góry dzięki za pomoc, nawet jeśli będzie to odpowiedź, że się nie da ;)

pzdr

m

spróbuj wybrać język ang na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wybrać język ang na starcie.

hmm, o tym nie pomyślałem, ale niestety będę mógł to zrobić za parę dni, bo póki co jeszcze świetuję.

Uprzedzając jednak fakt, zależy mi na komentrzu Szpaka i Szaranowicza. Zmiana języka wiąże się ze zmianą wersji językowej menu jak i komentatorów, prawda?

Bo jeżeli tak, to takie rozwiązanie również mnie nie urządza.

Dzięki jednak za sugestię.

Gdyby ktoś jeszcze mógł w jakiś sposób pomóc, chętnie wysłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, o tym nie pomyślałem, ale niestety będę mógł to zrobić za parę dni, bo póki co jeszcze świetuję.

Uprzedzając jednak fakt, zależy mi na komentrzu Szpaka i Szaranowicza. Zmiana języka wiąże się ze zmianą wersji językowej menu jak i komentatorów, prawda?

Bo jeżeli tak, to takie rozwiązanie również mnie nie urządza.

Dzięki jednak za sugestię.

Gdyby ktoś jeszcze mógł w jakiś sposób pomóc, chętnie wysłucham.

Nie jezyk ang, kom. pl komentarz a wybór języka to 2 inne opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jezyk ang, kom. pl komentarz a wybór języka to 2 inne opcje

No i gra gitara. O to mnie właśnie chodzi :thumbsup:

Mam nadzieję, że będzie działać. Gdyby kogos to w przyszłości interesowało za parę dni napiszę jaki był efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny pograc jutro w godzinach 9-18 na manualu lub asystach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam takie pytaneczko:)

Czy jest może jakiś poradnik bądź instrukcja pl do "Ultimate Team" ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klubu jestem bramkarzem ma 81 pkt umiejetnosci choc moge tez grac w ataku PN 74 PS 77

moj nick PSN jajecznica11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fifa 11. Tryb single znudził już mnie dlatego chciałbym pograć przez internet. I tutaj pojawia się problem. Mam internet z Multimedia 2 mb czy to wystarczy ? Jaki kabel jest potrzebny aby podłączyć pod internet? Mam modem SpeedTouch 330.Konsole mam od niedawna. Kompletnie nie wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać jutro od 11-14 wcześniej nie bo nie dam rady wstać, a później nie bo brat przychodzi i to raczej z nim będe pykał. W tch godzinach mogę zagrać chyba że mi coś wypadnie

Pisać na psnid: krzychja1 , albo na gg 24790326 lub do mnie na forum

Ps jak się myle to mnie poprawcie :P

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fifa 11. Tryb single znudził już mnie dlatego chciałbym pograć przez internet. I tutaj pojawia się problem. Mam internet z Multimedia 2 mb czy to wystarczy ? Jaki kabel jest potrzebny aby podłączyć pod internet? Mam modem SpeedTouch 330.Konsole mam od niedawna. Kompletnie nie wiem co zrobić.

Router ADSL +2 Najlepiej Linksys Wi-Fi

Konfiguracja routera pod dostawce sygnału, konfiguracja ip pod sprzęt na którym będzie internet działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w trybie menedżerskim jedną osobą. Gram D.Villa, narazie pierwsze pół sezonu i mi się nudzi. Czy jest szansa, że dostane oferte transferową gdzieś?

i Drugie, czy w tym samym trybie, jest liga mistrzów? (oczywiście pod inną nazwą i licencją), ale chodzi mi o pojedynki między dużymi klubami Europy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w trybie menedżerskim jedną osobą. Gram D.Villa, narazie pierwsze pół sezonu i mi się nudzi. Czy jest szansa, że dostane oferte transferową gdzieś?

i Drugie, czy w tym samym trybie, jest liga mistrzów? (oczywiście pod inną nazwą i licencją), ale chodzi mi o pojedynki między dużymi klubami Europy.

Pozdrawiam.

Zrób własnego zawodnika to więcej przyjemności z gry będzie

A ligi są jak twoja drużyna wygra puchar kraju albo mistrza kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie

Czy w UT 11 zawodnicy mniej się męczą ? Tzn nie chodzi mi o mecz tylko o stan fitnessu po meczu :)

I czy warto kupować gości od fitnessu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fifa 11. Tryb single znudził już mnie dlatego chciałbym pograć przez internet. I tutaj pojawia się problem. Mam internet z Multimedia 2 mb czy to wystarczy ? Jaki kabel jest potrzebny aby podłączyć pod internet? Mam modem SpeedTouch 330.Konsole mam od niedawna. Kompletnie nie wiem co zrobić.

Jesteś szczęśliwym posiadaczem Fify 11 i PS3 jednak rozumu Ci zabrakło więc tak naprawdę nie wiem czy jest się z czego cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne pytanie bo sciagnol mi sie ten patch 1.03 przez jakis czas mi sie niezacinała gra a teraz zdarza sie do 13 razy w meczu czy wie ktos moze kiedy i czy wogule bedzie jakis kolejny patch ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej panowie ! szybka piłka, pograł bym w jakiejs druznie moja gwiazdka . Nie mam super skilli ale podaje nie kiwam i nje ma opierdalańja śje . Kazda pozycja poza def pomocnikiem i obrona mnie interesuje ;) HS mam jak trzeba 2841861 gg na niewidoku czesto :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne pytanie bo sciagnol mi sie ten patch 1.03 przez jakis czas mi sie niezacinała gra a teraz zdarza sie do 13 razy w meczu czy wie ktos moze kiedy i czy wogule bedzie jakis kolejny patch ???

1-3 czy 13 razy?? wow;p moj rekord to 11 razy sie zacielo ;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz kariere Arsenalem, kupiłem Sancheza, Aguero i bramkarza De Gea. Rozegrałem już pare meczy, prowadze w lidzę, ale żaden zawodnik sie nie rozwija. Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-3 czy 13 razy?? wow;p moj rekord to 11 razy sie zacielo ;p

no mi 13 razy tyle naliczyłem z tego 1 raz w pierwszej połowie a reszta w drugiej a niewiesz nic czy bedzie jakis kolejny patch który moze wkoncu to naprawi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś online czy w singlu?

w singlu i najwiecej ile naliczyłem to 13 zacięć w mecz a tak to po 7-8 grac sie nieda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak wie ktos moze czy bedzie jeszcze jakis patch ?? który byc moze naprawi te przycinki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×