Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sprawy, to mam parę godzin na przygotowanie się do sromotnej porażki, największej w dziejach tegoż forum.

Bo nie wiem czy wiesz (możliwe, że nie wiesz skoro dla Ciebie polskie znaki i podstawy interpunkcji są obce) ale nigdzie nie pisałem, że mam super, hiper nieludzkiego skilla rozpierdalając każdego 20-0 grając jedną ręką, a drugą drapiąc się po jajkach.

Do zobaczenia, a właściwie do usłyszenia wieczorem i zalecam trochę wyluzować bo chyba przerwa świąteczna od szkoły (w twoim przypadku) ma do tego służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, to mam parę godzin na przygotowanie się do sromotnej porażki, największej w dziejach tegoż forum.

Bo nie wiem czy wiesz (możliwe, że nie wiesz skoro dla Ciebie polskie znaki i podstawy interpunkcji są obce) ale nigdzie nie pisałem, że mam super, hiper nieludzkiego skilla rozpierdalając każdego 20-0 grając jedną ręką, a drugą drapiąc się po jajkach.

Do zobaczenia, a właściwie do usłyszenia wieczorem i zalecam trochę wyluzować bo chyba przerwa świąteczna od szkoły (w twoim przypadku) ma do tego służyć.

tak nie napisales nic takiego... ale opisales moj niby styl gry po tym jak spojrzales na moj avatar dlatego dzis ci pokaze jak gram a to ze jestem pewny wygranej to nic na to nie poradzisz;p... taki z ciebie cwaniaczek nagle sie zrobil nie wiadomo skad... a i jeszcze jedno po twoim avatarze mozna wywnioskowac ze gowna nie czytasz... to moze tez przestan gowno wypisywac...i nie mam nadzieji na 20-0 tylko na dobry wyrownany mecz bo takie lubie ;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post tutaj. Do jego napisania skłoniło mnie poszukiwanie rozwiązania pewnego problemu z Fifą na PS3.

Grając Widzewem strasznie irytuje mnie brak loga sponsora na koszulce (gdzieś zasłyszałem, że podobno w wersji angielskiej logo jest normalnie).

Pytanie brzmi, czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Można jakoś edytować/podmieniac/wgrywać nowe stroje?

Gdzieś w necie widziałem rozwiązanie, ale niestety na PC i ono zupełnie mnie nie urządza.

Z góry dzięki za pomoc, nawet jeśli będzie to odpowiedź, że się nie da ;)

pzdr

m

Skorzystałem z porady Goldena - zmieniłem język na angielski i efekt jest taki, że wszystko gra i buczy - o to właśnie chodziło :)

jeszcze raz dzięki

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ... umówcie się na gre drużynami poniżej 3 gwiazdek ... wtedy jest zabawa :)

wypracowanie sytuacji nie oznacza już zawsze bramki :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azazelek miales moze kiedys psn id azazel lub cos w tym stylu? ;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem mam i będe miał azazelka ;)

ale jest też azifarel jak dobrze pamiętam

mialem kiedys azazelka w znajomych ale pozniej Ylod mu sie trafil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj kolego ... napewno mnie z kimś mylisz i to napewno nie był azazelek :)

u mnie póki co nie bylo ylod-a i wypluj te nieczyste słowa :P :)

poza tym nie sądzę żebyśmy się spotkali przy okazji fify 11 ... może to się nadrobi ale musze poćwiczyć

bo miałem kilka miesięcy rozbratu z fifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj kolego ... napewno mnie z kimś mylisz i to napewno nie był azazelek :)

u mnie póki co nie bylo ylod-a i wypluj te nieczyste słowa :P :)

poza tym nie sądzę żebyśmy się spotkali przy okazji fify 11 ... może to się nadrobi ale musze poćwiczyć

bo miałem kilka miesięcy rozbratu z fifa :)

to musial byc ktos inny;p ale powaznie mial ten sam psn id;p jeszcze miesiac temu go mialem ;p jestem tego pewny na 100% ;teraz to juz nie wazne;p narazie musze spadac ;p

ale mozliwe ze wczesniej usunal konto wczesniej zanim ty wzieles ten nick;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z porady Goldena - zmieniłem język na angielski i efekt jest taki, że wszystko gra i buczy - o to właśnie chodziło :)

jeszcze raz dzięki

pzdr

No to plusik jak pomogłem :]

A co do starcia tytanów z ps3 site proponuje zamieścić filmiki z golami po meczu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ekscytujcie sie az tak bardzo ;p ja jak juz mowilem mam nadzieje na wyrownany mecz i dobra walke ;p golden moze bys zagral jakis maly sparing?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ekscytujcie sie az tak bardzo ;p ja jak juz mowilem mam nadzieje na wyrownany mecz i dobra walke ;p golden moze bys zagral jakis maly sparing?

jak będę w domu o 18 to mogę zagrać, teraz w robocie jestem.

Oczywiście nie rankingowego nie chce się ośmieszyć jeśli przegram 15- zero hehehehehe :]

ja gram przeważnie Koreą albo ajaxem bo tymi 5 gwiazdek zespołami to jest za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę w domu o 18 to mogę zagrać, teraz w robocie jestem.

Oczywiście nie rankingowego nie chce się ośmieszyć jeśli przegram 15- zero hehehehehe :]

ja gram przeważnie Koreą albo ajaxem bo tymi 5 gwiazdek zespołami to jest za łatwo.

nie przegrasz 15-0 ... nie powiedzialem ze jestem super gracz wiec mysle ze bedzie ciekawie;d i nie sugeruj sie avatarem moim czasami... kibicuje chelsea ale nie znaczy ze nimi gram jak jak niektorzy mysla ;p zawsze staram sie dostosowac do przeciwnika ;d na ajax mysle psv albo twente;d

mam jeszcze pytanie do uzytkownikow ps3 plyte mozna zostawiac w napedzie czy koniecznie trzeba wyjmowac po zakonczeniu gry ?

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przegrasz 15-0 ... nie powiedzialem ze jestem super gracz wiec mysle ze bedzie ciekawie;d i nie sugeruj sie avatarem moim czasami... kibicuje chelsea ale nie znaczy ze nimi gram jak jak niektorzy mysla ;p zawsze staram sie dostosowac do przeciwnika ;d na ajax mysle psv albo twente;d

mam jeszcze pytanie do uzytkownikow ps3 plyte mozna zostawiac w napedzie czy koniecznie trzeba wyjmowac po zakonczeniu gry ?

najlepiej wyciągnąć bo tak to mechanizm który wciąga płytę jest cały czas naciągnięty. Tak mi się wydaje (sprężynki jakieś itp.)

ale ja zostawiam w środku, ostatnio na fifie zauważyłem ze się zrobiły takie smugi ale to ściereczka flanelowa albo z mikro fibry i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyciągnąć bo tak to mechanizm który wciąga płytę jest cały czas naciągnięty. Tak mi się wydaje (sprężynki jakieś itp.)

ale ja zostawiam w środku, ostatnio na fifie zauważyłem ze się zrobiły takie smugi ale to ściereczka flanelowa albo z mikro fibry i po problemie

no wlasnie ja tez na fifie zauwazylem te smugi i troche mnie to zszokowalo ale po jakims czasie one same znikaja... a sciereczek nie uzywam bo jeszcze porysowac mozna ostro bawiac sie tym... przynajmniej wole nie ryzykowac;p odezwe sie na psn po 18 jak cos ;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez na fifie zauwazylem te smugi i troche mnie to zszokowalo ale po jakims czasie one same znikaja... a sciereczek nie uzywam bo jeszcze porysowac mozna ostro bawiac sie tym... przynajmniej wole nie ryzykowac;p

ale jak masz z mikrofibry to nie ma szans na porysowanie wystarczy chuchnąć i zgodnie z wskazówkami zegara przejechać nie wolno trzeć w miejscu to tylko dla zaawansowanych w tym temacie :]

i płyta wyglądać będzie jak nowa, kiedyś miałem płytę w takim stanie ze wyglądały jak by ktoś przed chwilą zjadł obiad na niej ale doprowadziłem ją do normalnego stanu.

taka ściereczka 15 zl w pierwszym lepszym zakładzie optycznym

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak masz z mikrofibry to nie ma szans na porysowanie wystarczy chuchnąć i zgodnie z wskazówkami zegara przejechać nie wolno trzeć w miejscu to tylko dla zaawansowanych w tym temacie :]

i płyta wyglądać będzie jak nowa, kiedyś miałem płytę w takim stanie ze wyglądały jak by ktoś przed chwilą zjadł obiad na niej ale doprowadziłem ją do normalnego stanu.

taka ściereczka 15 zl w pierwszym lepszym zakładzie optycznym

wielkie dzieki za info;p narazie lece;p do uslyszenia w grze ;p i powodzenia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawych 3 mecze przegralem a jeden zwyciezylem ;d trafilem na cholernie dobrego gracza ;d na zwody mnie bral ; DeLo ok zagramy

Okonio przynajmniej nie klamalem ;p i wygralem ;p szkoda tylko ze 1 na 4 ale trudno ;p i nie bylo zadnych wrzutek, podan na dobieg w przeciwienstwie do ciebie ;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes zalosny czlowieku ... nie gram zadnych wysokich pilek ... staram sie grac kazda druzyna poprzez podania po ziemi ... wiadomo zdarzy sie kilka dosrodkowan ale ani razu jeszcze online nie uzywalem dlugich podan na dobieg itp... jestes taki cwany tutaj to dawaj w grze to zalatwimy... zaloze sie ze gowno potrafisz grac tylko tutaj taki cwaniaczek z ciebie... a jesli ci tak zalezy w kazdej chwili mozemy zagrac i zobaczysz co potrafie ...

znajac zycie pewnie bys uciekl jakbys dostawal

No to:

Tottenham(ja) 2 - 1 Tottenham (eVi92)

Juventus(ja) 3 - 1 Tottenham(eVi92)

Villarreal(ja) 1 - 4 Wolfsburg

Borussia(ja) 2 - 1 Schalke

@Evi92 zwracam honor, nie grasz tak jak opisywałem i o dziwo faktycznie tak jak pisałeś ani razu nie używałeś górnego wysunięcia.

A kiwek się uczyłem od Fify 09 i raczej nie długo. Po prostu godziny spędzone na arenie, a potem wprowadzenie tego w ciągu meczu i teraz to robię praktycznie z automatu. Choć do każdej Fify przyzwyczajenie zajmuję mi tak ok. tygodnia.

Wgrałem jedną bramkę tylko nie wiem czy błąd jakiś wystąpił bo jeszcze jej nie ma u mnie na koncie. Jakby się pojawiła to wrzucę.

E: Ja nie pisałem, że wrzutki i górne podanie są złe tylko ich nadużywanie, czyli wykorzystywanie nadmierne w drużynach gdzie zawodnicy górne piłki przyjmują z łatwością.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to:

Tottenham(ja) 2 - 1 Tottenham (eVi92)

Juventus(ja) 3 - 1 Tottenham(eVi92)

Villarreal(ja) 1 - 4 Werder

Borussia(ja) 2 - 1 Hamburg

@Evi92 zwracam honor, nie grasz tak jak opisywałem i o dziwo faktycznie tak jak pisałeś ani razu nie używałeś górnego wysunięcia.

A kiwek się uczyłem od Fify 09 i raczej nie długo. Po prostu godziny spędzone na arenie, a potem wprowadzenie tego w ciągu meczu i teraz to robię praktycznie z automatu. Choć do każdej Fify przyzwyczajenie zajmuję mi tak ok. tygodnia.

Wgrałem jedną bramkę tylko nie wiem czy błąd jakiś wystąpił bo jeszcze jej nie ma u mnie na koncie. Jakby się pojawiła to wrzucę.

nigdy nie uzywalem gornych wysuniec bo dla mnie to jak jakies dodatkowe wspomaganie bo zawsze jak juz sie tak zagra to masz 100% sam sa sam z bramkarzem ;d i wolfsburgiem cie rozwalilem a nie werderem ;d a borussia grala z schalke...

no i ja tez zwracam honor... jestes bardzo dobrym graczem a do tego nie uciekasz jak dostajesz wiec sorki;p

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie uzywalem gornych wysuniec bo dla mnie to jak jakies dodatkowe wspomaganie bo zawsze jak juz sie tak zagra to masz 100% sam sa sam z bramkarzem ;d i wolfsburgiem cie rozwalilem a nie werderem ;d a borussia grala z schalke...

no i ja tez zwracam honor... jestes bardzo dobrym graczem a do tego nie uciekasz jak dostajesz wiec sorki;p

A górne wysunięcie to? :l1: +:triangle:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×