Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie czy na manualu będę strzelał piękniejsze bramki niż na automatyku(głównie mi chodzi o okienka itp ;P)?

Pzdr.

:D

Strzaly wygladaja calkowicie inaczej, asystent zawsze tak dopasowuje sile i kat, ze strzaly wygladaja bardzo podobnie, wystarczy przelaczyc sie na semi-auto albo manual i roznica jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zakupie francuską lub niemiecką wersję gry( są sporo tańsze na allegro niż polskie) z wyborem języka polskiego to czy komentarz również będzie po polsku?? Jeszcze jedno... Jeżeli ktoś ucieknie mi z meczu online (co zdarzało mi się w przypadku 10 notorycznie) to zaliczy mi zwycięstwo do rankingu czy jest tak samo jak w 10??

W momencie,gdy przeciwnik ucieka z gry to zwycięstwo przyznawane jest dla Ciebie ( walkower 3:0 ).Dodatkowo dostajesz punkty do rankingu ( z moich obserwacji około 50 pkt. ).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zakupie francuską lub niemiecką wersję gry( są sporo tańsze na allegro niż polskie) z wyborem języka polskiego to czy komentarz również będzie po polsku?? Jeszcze jedno... Jeżeli ktoś ucieknie mi z meczu online (co zdarzało mi się w przypadku 10 notorycznie) to zaliczy mi zwycięstwo do rankingu czy jest tak samo jak w 10??

Mozesz smialo kupic niemiecka wersje.Ja mieszkam w niemczech tu kupilem fife 11 i tak samo jak w fifa 10 tez masz na poczatku mozliwoc wyboru jezyka i jest jezyk POLSKI z polskim komentarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Otóz gram na ustawieniach domyslnych sterowania ( full asysty ) i irytuje mnie ze czasem zawodnik podaje pilke w zupelnie inne miejsce niz zamierzalem.

Lepiej grać na asystach, czy tylko częsciowych, a moze w ogole lepiej bez asyst ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Otóz gram na ustawieniach domyslnych sterowania ( full asysty ) i irytuje mnie ze czasem zawodnik podaje pilke w zupelnie inne miejsce niz zamierzalem.

Lepiej grać na asystach, czy tylko częsciowych, a moze w ogole lepiej bez asyst ??

jeżeli komputer kieruje twoimi podaniami, a ty jesteś botem który tylko wciska guziki, to się nie dziw że tak jest. na manualu tez piłka nie poleci tam gdzie chcesz, z tą różnicą że zawsze. pier*** fife, zostan ninja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi pytaniami? Jak już się zacznie seria to tak ciągniecie to bez końca. Największą przyjemność w tego typu grach sprawia odkrywanie wszystkiego samemu. Każdy nowy trick, zagranie, schemat - na tym polega ta gra.

Moja kopia właśnie wraca z MM do domu i jak tylko trafię do domu to biorę się za rozgryzanie. Na pierwszy ogień trafi chyba Malaga, bo zauroczył mnie jej ofensywny styl gry w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wypisz te rozwiązania? najlepiej w innym temacie, ale nowy PES ma rozwiązania które są skopiowane z fify. Mimo to dalej te "for freedom" jest tylko marketingową gadką. Jedyne problemy masz chyba Ty - nie potrafisz się pogodzić z faktami podanymi w gazetach i serwisach:laugh:

heh, ja mam 2mb i jakoś lagi, spowolnienia czy rozłączenia mam od święta. Może jednak gramy w inną grę, lub co bardziej prawdopodobne, masz zablokowane porty i/lub firewall'a mocnego

Możliwe, że w tym tkwi problem. Ma ktoś linka do instrukcji jak te porty odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurd, nikt nie wie? :( Mam pełną playlistę, jak mogę wrzucić więcej piosenek?

I jeszcze jedno, słyszałem o zanikaniu wirtualnej gwiazdy, gdy podpisuje się kontrakt z innym klubem, jak z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszym minusem fify jest zwyczajnie za male boisko, przez co nie ma na nic miejsca i gra polega na wykonywaniu zwodzikow i podan na jeden kontakt, co nie bardzo przypomina prawdziwa pilke, raczej halowke. ale wiekszosci to niestety nie przeszkadza, bo sa fanami ronaldow, messich i innych barcelonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy da się strzelać bramki w fifie takie jak ta: http://www.youtube.com/watch?v=ImAONXnCp_E?

Jak się da to tylko na manualu,częściowym, czy da się też na automatyku?

Pozdrawiam i sorki za utrudniające życie pytania ,lecz chcę wiedzieć jak strzelać takie bramki a ,że za dobry w fifkę nie jestem ,bo gram na automatyku dlatego pytam

:)

Edytowane przez BudynGohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurd, nikt nie wie? :( Mam pełną playlistę, jak mogę wrzucić więcej piosenek?

I jeszcze jedno, słyszałem o zanikaniu wirtualnej gwiazdy, gdy podpisuje się kontrakt z innym klubem, jak z tym jest?

ja mialem gwiazde w lechu po skonczeniu sezonu zniknela, nie podpisalem innej umowy tylko dalej gralem lechem, gwiazda jest ale w karierze zniknela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem gwiazde w lechu po skonczeniu sezonu zniknela, nie podpisalem innej umowy tylko dalej gralem lechem, gwiazda jest ale w karierze zniknela

Bo podpisales umowe jako manager, a nie jako grajacy manager.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy EA wyda jakiegos patcha do gry poprawiającego te 2sekundowe 'freezy'...

chociaz dzisiaj zauwazylem nowy problem - w trybie imprezy - gralem chyba z 5 meczy z czego podczas dwóch nastąpił kompletny freeze gry - nie dalo sie nic zrobic (chociaz XMB  i sama konsola odpowiadaly) - musialem zrestartowac gre i wlaczyc mecz od nowa... miał ktoś też takie freezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincii Zwracam honor , teraz w 3 meczach takie lagi , że masakra , ale dziwne bo w 2 meczach lagi i zupełnie rozłączyło i przypisało mi wygraną , a w 3 niestety sam się rozłączyłem co skutkowało porażką , bo nie dało się grać takie ściny były ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo podpisales umowe jako manager, a nie jako grajacy manager.

wlasnie ze nie, caly czas gram jako grajacy manager

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , większość czasu gry w FIFA 11 ONLINE niemam lagów , ale czasem są i to holerne i do tego rozłączenia ale na moją korszyść idzie wynik. To jest wina po mojej stronie czy innego gracza czy też serwerów EA???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze nie, caly czas gram jako grajacy manager

Brat mial to samo. Po sezonie pierwsza posade jak mu zaproponowali to manager tego samego klubu, ale nie grajacy. Wzial ja z rozpedu i taki byl tego rezultat, chyba, ze powstal jakis kolejny blad o ktorym nie slyszalem/nie spotkalem sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam pytanie, czy grając w Wirtualną Gwiazdę można gdzieś zobaczyć swoje statystyki? I nie chodzi mi tu o staty/progres typu podania, wykończenie itp tylko o suche statystyki typu ile bramek zdobyłeś w grze sieciowej, asyst itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam poważny problem :) czy można dodać naszą wirtualną gwiazdę do reprezentacji kraju? W edycji gwiazdy wybiera się narodowość, ale w składzie reprezentacji polski niestety mnie nie ma :/ nie mówię o karierze, bo tam wiadomo, że nas powołują. Chciałbym zagrać mecz towarzyski Polską reprezentacją ze swoją gwiazdą w składzie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomsonPP

Tak idzie;) Musisz wejść w Moja FIFA- Składy- Powołania do Reprezentacji- Polska, powołujesz się;)

Potem tylko zarządzanie zespołem- ustawiasz skład wyjściowy Polski i włączasz mecz towarzyski;)

A teraz jeśli można ma ktoś odpowiedź na moje pytanie dwa komentarze wyżej?

Edytowane przez ReGeD1T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem by pograć sobie online. I co? na na 7 meczy (liczyłem) żadnego nie dokończyłem. 6 razy koleś uciekł (lub go rozłączyło przez lagi) a w 1 mnie rozłączyło z EA.

Dopiero za 8 udało mi się zagrać cały i strzelić o taką brameczkę

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/42203050

Jeszcze czasami się zdarza, że przed rozpoczęciem meczu na rozgrzewce zacina mi się gra i jedynie co się da zrobić to res konsoli.

Niech zrobią coś z tym uciekaniem bądź rozłączaniem z EA bo wkurwia mnie zaczynanie co chwile meczu od nowa bądź resy konsoli z powodu przycinki gry. :dry: :mad: :down: :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem by pograć sobie online. I co? na na 7 meczy (liczyłem) żadnego nie dokończyłem. 6 razy koleś uciekł (lub go rozłączyło przez lagi) a w 1 mnie rozłączyło z EA.

Dopiero za 8 udało mi się zagrać cały i strzelić o taką brameczkę

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/42203050

Jeszcze czasami się zdarza, że przed rozpoczęciem meczu na rozgrzewce zacina mi się gra i jedynie co się da zrobić to res konsoli.

Niech zrobią coś z tym uciekaniem bądź rozłączaniem z EA bo wkurwia mnie zaczynanie co chwile meczu od nowa bądź resy konsoli z powodu przycinki gry. :dry: :mad: :down: :down:

Servery EA do Fify 11 to jakaś kupa!!

Ja od resetu nie mogę zagrać rankingowego 1na1 tylko zawiesza się połączenie z serverem EA gdy wybieram grę 1n1. Po resecie dostaje pkt których nie ma.

A w inne tryby online gram bez problemu. Całe szczęście ze chodzi Virtual Pro bo bym piznoł tą fifą o ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×