Skocz do zawartości
ONE

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem już info w odpowiednim temacie, ale tam nie każdy zagląda.

Raymana można już kupić za 129,99 w empik.com, co ważne dostawa za free do salonu. Ja już się skusiłem, bo chyba warto.

Demko było super, już nie mogę się doczekać pełnej wersji w mojej konsolce. biggrin.gif

http://www.empik.com/rayman-originis-ps3-ubisoft,p1045375904,multimedia-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 150zł, też w Empiku, i muszę powiedzieć, że było warto, a co dopiero za 129,99zł !

Mam już prawie wszystkie trofea, brakuje mi zdaje się sześciu (w tym platynowego), oczywiście brakuje tych najtrudniejszych tj. za wszystkie znaleziska itd., więc nie wiem czy uda się wbić platynę, bo niektóre wyzwania czasowe są naprawdę ciężkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe do kiedy taka cena. Z chęcią bym przygarnął, ale dopiero za tydzień... Jeszcze mam zniżkę na zakupy w empiku 20zł hmmmm

EDIT:

Jak poinformowali przedstawiciele polskiego oddziału Ubisoftu

od jutra,

7 grudnia

, w wybranych sieciach sklepów (m.in.

Media Markt

,

Saturn

i

Empik

) będzie można kupić wybrane produkcje firmy o 25% taniej.

Oferta

ważna jest do

23 grudnia

.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje przejście tego Raymana? Bossowie pewnie potrafią utrzeć nosa :D

Jeszcze jedno: Czy można grać we 2 osoby na jednej konsoli?

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać we 2 osoby na jednej konsoli?

Mozna w dwie... a nawet w cztery :D

...aaa i zapomnialem dodac, ze mozna sie dolaczac do gry w dowolnym momencie - z tego co pomaietam z dema ;)

Edytowane przez maruda74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swoją kopię może będzie w piątek.W międzyczasie poprzeglądałem różne strony, fora, blogi i strony na facebooku, aby ustalić wszystkie fakty:

- problem z synchro w polskiej wersji występuje od samego początku, nowe firmware nie pomógł; Ubi pracuje na patchem, ale szczegółów brak

- jeżeli mamy XMB po polsku trofea będą po polsku

- jeżeli mamy XMB po angielsku lub w innym języku trofea są po rosyjsku, przestawienie później XMB na polski nie pomaga !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem blisko platynki w tej grze jednakże mam problem z trofeami też mam nadzieję że za pare dni to ogarną :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czytałem jak pisaliście, że fajny ten Rayman to z ciekawości ściągnąłem sobie demko i... Ta gra jest na prawdę świetna! Nawet nie wiedziałem, że wychodzi w tym roku Rayman, cicho było o nim. Niby gra w 2D, ale fun niesamowity. Jak przejdę Assassina to będę musiał sobie sprawić Raymana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt z innego forum

Witam Pana,

Błąd, który pan otrzymuje należy do Sony i firma Ubisoft nie posiada żadnych informacji na temat błędów Sony. Otrzymałem sugestię, że może Pan spróbować zsynchronizować trofea ręcznie z menu konsoli wybierając na trofeach trójkąt na kontrolerze, jednakże podejrzewam, że już Pan testował to rozwiązanie.

Naprawdę, mimo szczerych chęci, nie mam możliwości uzyskania żadnych informacji, dlaczego usługa Sony nie synchronizuje Trofeów.

Czy zgłosił Pan również numer błędu do Sony? Nie ma on nic wspólnego z firmą Ubisoft. Nie mamy dostępu do edycji ustawień usług Sony.

Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Jeśli ma Pan więcej pytań proszę dać nam znać.

Pozdrawiam,

Piotr

Pomoc Techniczna Ubisoft

Tak Ubisoft Polska załatwił sprawę. Moja płytka już czeka do odbioru. Głęboko zastanowię się czy ją odebrać może poczekam i zamówię z UK

Osoby które zamówiły grę w empiku z odbiorem osobistym w salonie proszone są o wsparcie całkowicie spontanicznej akcji na facebooku

" Nie odbieram swojej gry, dopóki nie naprawicie trofeów" Im więcej wpisów tym lepiej.

http://www.facebook.com/pages/Ubisoft-Polska/321526841369

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktos problem w tej grze z wibracjami w padzie??? Gram gram i nic nie wibruje a na pudelku jest znaczek ze gra obsluguje wibracje tylko jej nie ma w samej grze. Zaznaczam ze pad na pewno mam sprawny bo w innych grach dzialaja wibracje normalnie. Co do gry to POLECAM!!! Nie zaluje wydanej kasy na ten tytul!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy portal o grach zainteresował się problematyką trofeów w Raymanie:

...Gorsze od tego jest jednak to, że jak zdobędziemy choć jedno trofeum w Rayman Origins, to za każdym razem kiedy chce się zobaczyć swoją lub czyjąś kolekcję trofeów trzeba przejść wystarczająco długi żeby wkurzyć proces synchronizacji, nawet jeżeli nic nowego się nie odblokowało

Przy powyższym problemie brak mozliwości synchronizacji i ruskie trofa to pikuś. Jak tego nie załatają, będziemy się z tym męczyć już zawsze,

http://neogo.pl/news...ns-ma-problemy/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie autora tekstu. Gracze mają psychiczny opór przed wydaniem przysłowiowych dwóch stów na grę 2D, niezależnie jak dobra by ona była

Dlatego szybka reakcja wydawcy i solidne obniżki już kilka tygodni po premierze (129 zł u nas, 22 funty w amazonie UK)

Eksperyment nie wypalił, kolejnego Raymana i produkcje tego typu zakupimy moim zdaniem wyłącznie w PSN za max 70 zł.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze mają psychiczny opór przed wydaniem przysłowiowych dwóch stów na grę 2D, niezależnie jak dobra by ona była

Dlatego szybka reakcja wydawcy i solidne obniżki już kilka tygodni po premierze (129 zł u nas, 22 funty w amazonie UK)

Eksperyment nie wypalił, kolejnego Raymana i produkcje tego typu zakupimy moim zdaniem wyłącznie w PSN za max 70 zł.

Mimo że 2 stówy na grę 2D mogło by wydawać się sporo, to na tą grę naprawdę warto. Sam zakupię na święta w promocji. Smuci mnie ten fakt że nie są już "modne", lecz mimo to ludzie nadal je lubią, ale nie ma co porównywać, są tańsze... Mam pytanie, jak to jest z tym ruskim językiem w grze ? Jest zamiast polskiego ? Wiem że trofea są podobno po rosyjsku ale nie wiem nic o tym, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz polski język w konsoli to grę i trofea będziesz miał po polsku.

Po rusku gra będzie gdy masz język angielski w konsoli, jednak da się zmienić na polski. Trofea instalują się po ruski i nie da się już tego zmienić!

Niezależnie od wersji językowej systemu jest problem z synchronizacją. Konsola synchronizuję się nieskutecznie przy każdej możliwej okazji, więc jeżeli tego nie naprawią będzie to bardzo uciążliwe na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią o błędzie z synchronizacją i ruskim języku a nikt nie zwraca uwagi na błąd w jednej z plansz (tak mi się wydaje że to błąd). Mianowicie chodzi o planszę "Pirates Treasures - Skarb piracki", gdzie trza zdobyć ząb w tej krainie w prawym dolnym rogu. Błąd jest pokazany tutaj -

pod koniec filmiku gdy rayman ginie. Jest to bardzo frustrujące bo plansze znam już na pamięć i zawsze zginę w tym momencie. Wygląda to tak jakby kamera za szybko przesunęła sie w prawo przez co kierowana postać ginie bo znajduje się za ekranem:/ Ma ktoś jakieś pomysły???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra rewelacyjna!przeszedłem ją w coopie na 2 osoby co prawda i mega szkoda ze sie słabo sprzedała biorac pod uwage fakt ze to swietny prezent dla dziecka od rodzica(aczkolwiek poziom trudnosci pozniej dosc wyzyłowany..)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea zostaly naprawione.Przed chwila po synchronizacji wpadło mi 25 pucharów:) Rzadnego Patcha niema i wszystko zadziałało tak odrazu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie idę odebrać mojego Raymana. Trochę się zakurzył na półce w empiku, a termin miałem tylko 24.XII.

Super udana akcja na facebooku, udało się przycisnąć Ubi Polska do muru, aby naprawili problem thumbsup.gif Dziękuję wszystkim co dołożyli do tego swoja cegiełkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno zadna gra mnie tak nie zmaltretowała jak rayman. Matko, grajac w ten tytuł trzeba miec nerwy ze stali. A pomyslec, ze wczoraj w saturnie stalem przed polka i wahałem się czy wybrac coda 3, arkham city czy wlasnie raymana. Postanowilem wziac tą ostatnią bo chcialem sie troche wyluzowac przez swieta. Przed chwila wylaczylem konsole po tym jak przez 3 godziny probowalem zdobyc jakąś pierd$%ną bankę, którą autorzy umiejscowili na mapie w miejscu do ktorego da sie dojsc tylko cudem. Geeeez, zaraz wlaczam battlefielda zeby sie chwile odprezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nieprzesadzaj ja juz mam chyba z 30 złotych medalionów;p Jak odkryjesz ten ukryty świat to zobaczysz co to znaczy naprawdę trudny poziom uwierz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea zostaly naprawione.Przed chwila po synchronizacji wpadło mi 25 pucharów:) Rzadnego Patcha niema i wszystko zadziałało tak odrazu:D

Synchronizacja owszem działa ale niestety nie wiedząc wcześniej o problemach, zainstalowałem gierkę mając angielski w XMB. Wywalenie danych gry i zmiana na polski nic nie dała... Niby pierdoła ale drażnią mnie niesamowicie trofea po rusku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×