Skocz do zawartości
Matry_s

Nowe Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-) pisze z taką dyskusją mianowicie jak myślicie kiedy sony wprowadzi nową konsole do tej pory wydawali co 6 lat czyli możemy spodziewać się nowego cudeńka w 2012 roku? jak myślicie? mam nadzieje że nie rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-) pisze z taką dyskusją mianowicie jak myślicie kiedy sony wprowadzi nową konsole do tej pory wydawali co 6 lat czyli możemy spodziewać się nowego cudeńka w 2012 roku? jak myślicie? mam nadzieje że nie rolleyes.gif

Rozumiem, że wakacje się zaczęły i pojawi się sporo nowych bezsensownych postów itp bo dzieci w domach się nudzą.Mam nadzieje, że nadchodzące zmiany na forum pozwolą uniknąć takich sytuacji.

Jeśli chcesz napisać pierwszy post jest wiele tematów gdzie to możesz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale co w moim temacie jest nie tak? chce po prostu wiedziec jaka jest wasza opinia a tu odrazu zmieszanie z błotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co tak gdybać, gdybać i bezsensownie myśleć o takich rzeczach jak to i tak nic nie da. Kiedy? Kiedyś. Na Twoim miejscu wolał bym na coś innego przeznaczyć ten czas w którym pisałeś tego posta. Tego typu tematy są raczej dla tych co lubią więcej siedzieć przed kompem i jak pisał poprzednik są pisane z nudy. Opinie innych? Jakie korzyści z nich wyciągniesz? Napisz proszę [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gdzies czytalem, ze zywotnosc systemu ps3 jest przewidziana na 10 lat, konsola wydana w 2006 tak wiec miejmy nadzieje ze do 2016 ps3 bedzie zywe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by wypuścili następna konsolę tak szybko. Trzeba wziąć pod uwagę, że teraz produkcja gier trwa dłużej. Podejrzewam więc, że Sony będzie chciało podtrzymać PS3 trochę dłużej by naprawdę wyjść na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę zacznie się wojna na Move i Kinecty.

Potem sezon gwiazdkowy. Do grudnia na bank nic nowego nie zrobią.

Potem przygotowania do kolejnego E3, na którym być może coś puszczą z gęby, a być może nie. I szczerze wątpię, żeby coś pokazali, bo nikt z branży nie wspomina o konieczności budowania kolejnej generacji.

Tak naprawdę ani Sony, ani M$ nie pozwolą sobie na żadne ruchy bez znajomości planów drugiej strony. Więc o żywotność konsoli się nie boję.

Zakup pierwszego PS3 przede mną, planów nie zmieniam.

Jeśli powstanie coś nowego, to PS3 o wielkości mydelniczki. Z takimi samymi bebechami.

Wielkie mi HALO, czekać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym nowy PS miałby się różnić z PS3. Wszystko na aktualne możliwości konsola posiada. Jeszcze dochodzi do tego Move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest trend idący w kierunku obniżania kosztów produkcji konsol i ogólnie większej ekonomiczności jeśli chodzi o zużycie energii.Zarówno ps3 jak i Xbox 360 dostaną lada chwila zabaweczki pod nazwa move i kinetic i zacznie się dopiero zabawa.Do tego technologia 3d obsługiwana w grach na ps3 też zrobi swoje.Także myślę że nie prędko ujrzymy kolejne ,,pokolenie'' konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje że szybko niczego nowego nie wprowadzą, bowiem z tego co widzę to developerzy (nie licząc niektórych) nie wykorzystali jeszcze pełni mocy PS3, zatem po co wprowadzać coś czego też będą się ładnych kilka lat uczyć. Z PS2 było identycznie, pod koniec ery panowania tej wspaniałej maszynki, producenci wycisnęli z niej ostatnie soki. Jak nauczą się w końcu programować na PS3 to wtedy można myśleć o następnej generacji IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się ps3 i tyle a nie gdybajm kiedy coś nowego :pardon:taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wypuszczą nową konsole to i tak jeszcze przez jakieś 1,5- 2 lat będą wypuszczać nowe gry na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wątpie, żeby było jakieś nowe PS3 czy PS4. Bo co niby mają ulepszać? Internet jest, PSN jest, trofea są. Nowe PS będzie, gdy będzie era gier 3D, co nie wiadomo czy w ogóle się przyjmie lub kiedy nastąpi, a nastąpi nie prędko.

Stawiam, że PS4 zostanie wydane za jakieś hm... 4 lata. Ale co tu gdybać i myśleć... trzeba się cieszyć PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno M$ i Sony wydało na obecną generacje znacznie wiecej kasy jak na ,którąkolwiek z poprzednich. Teraz to w zasadzie taki wyspecjalizowany pc do gier, a nie to co kiedyś czyli ,że nawet menu nie było tylko wrzucasz płytke i grasz. IMHO będą chcieli wykorzystać absolutne 100% z tych systemow skoro tyle w nie inwestowali, a do tego jeszcze długa droga. Uważam ,że następna generacja także będzie jakoś technologicznie bardziej przełomowa, dyski holograficzne itp. Bo po co wydawać kase na PS4 ,które będzie rózniło się tym ,że będzie miało troche mocniejsze bebechy, a zanim wprowadzenie takich właśnie przełomowych zmian będzie miało sens poczekamy myśle jeszcze do może 2014/15? Istotny także był kryzys finansowy, który zmusił firmy do oszczędności co przesunęło w ogóle myślenie o next-genach o co najmniej jakieś 2 lata. Więc na razie możemy spać spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj pojawil sie ciekawy artykul nt. nastepnego PS:

http://www.develop-online.net/news/35289/Sony-Developers-will-help-build-the-next-PlayStation

W skrocie - SONY bedzie teraz bralo pod uwage zdanie developerow przy projektowaniu nastepnej konsoli, zamiast wymyslac specyfikacje z kosmosu na ktora potem nikt nie bedzie chcial robic gier. Ale sadzac po dotychczasowych wypowiedziach developerow takich jak GG, ND, SMS czy ostatno SP, to w PS4 mozemy na 99% spodziewac sie rozwinietej wersji CELL'a i czytnika BD (lub nowszego juz BDXL). Ale tak jak Wsioq napisal - poki co wszystkie 3 firmy beda chcialy wycisnac 100% z tego co jest - Wii ciagle schodzi jak cieple buleczki i Nintendo nawet nie ma powodu zeby w ogole myslec nad Wii HD, M$ tez sobie niezle radzi, zwlaszcza z oplatami za XBL, i oczywiscie SONY, ktore dopiero od wypuszczenia Slima przestalo doplacac do interesu. Ja obstawiam nastepna generacje najwczesniej w 2013r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze , myśle że do puki technologia bardziej sie nie rozwinie to nic nowego nie wypuszczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze , myśle że do puki technologia bardziej sie nie rozwinie to nic nowego nie wypuszczą :)

Hmm, akurat jesli chodzi o PS3 to w sumie racja - CELL, naped BD, pamiec XDR - jakby nie patrzec to 4 letni sprzet wyprzedza to co jest obecnie montowane w PCtach, ALE - GPU to prawdziwy dinozaur, az strach pomyslec jakby wygladaly gry na PS3 gdyby czesci zadan GPU nie mozna bylo przerzucic na CELLa... Ja w sumie bym sie nie obrazil jakby juz jutro wyszly konsole zdolne do wyswiatlania KAZDEj gry w natywnych 720p@60FPS, albo natywnych 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od sprzętu i podzespołów, ale jak widzę U2, GOW3, HR; jak widzę screeny z KZ3 i GT5 to tak sobie myślę, że kolejna generacja konsoli nie jest mi do szczęścia potrzebna. Jeśli tylko twórcy gier zechcą się wysilić i wykorzystać moc PS3 to jeszcze ładnych parę lat bedziemy miec na tej konsoli prawdziwe perełki wśród gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość i jakość już zapowiedzianych gier, o przyszłość PS3 nie trzeba się martwić :)

Edytowane przez fanpsx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie wyjdzie bo w 2012 bedzie koniec świata :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie wyjdzie bo w 2012 bedzie koniec świata :P

Nie będzie żadnego końca świata :) Widać że ktoś ufa filmom a nie historii . Wystarczy poczytać o co chodzi z końcem świata , a raczej ery ;) po 2012 będziemy po prostu mądrzejsi :) 21.XII.2012 - 28.III.2013 ma trwać zmiana ery więc PS4 wyjdzie na pewno ale jak news mówił nie prędko ;)

http://www.youtube.com/watch?v=kRDvbXaQvB8

A to znalazłem na temat Majów jeśli ktoś chce zobaczyć ale i tak trzeba czytać

http://www.youtube.com/watch?v=ybVkyjgoUiQ

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem oglądałem to juz dawno :) tak sobie tylko żartowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczynacie odbiegać od tematu, to zamieszczam link, który pozwoli Wam się bardziej skupić na temacie przewodnim "Nowe PS3".

Kolejne pierdy nt apokalipsy w tym temacie będą traktowane jako offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×