Skocz do zawartości
Psychol321

Podejrzane Sztuki Uncharteda 2 Za 50 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, u2 wyszedł już w wersji platynowej lecz na allegro pojawiły się sztuki z przesadną ceną bo tylko 50zł, zafoliowane i wersji premierowej! jakby było mało to PL

oto link: http://allegro.pl/it..._folia_ps3.html

Jak myślicie? są to piraty z tłoczni czy gość chce zrobić ludzi w konia wnioskując po ilości komentarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wysyła kurierem, to racze nie jest to przekręt, bo przecież sprawdza się paczkę przy osobie z firmy kurierskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo podejrzanie, myślę że to może być jakiś wałek. Przekonamy się za parę dni po komentarzach kupujących:biggrin:, niedawno też ktoś zrobił promocję na Bad Company 2 po 69zł - aukcja zniknęła po 2 dniach i zostawiła po sobie 40 negatywnych komentarzy. Na ludzką głupotę nic się nie poradzi. Ja osobiście omijam szerokim łukiem tego typu aukcje z ceną o połowę niższą niż rynkowa bo większości są to ryzykowne transakcje.

Coś tu śmierdzi !!!!!!!!!!!!!!:sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to platinum edition?

BTW... Sprawdzaj pisownie - "Podejżane" - wygląda niesamowicie podejrzanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoich aukcjach sprzedaje również konsole x360 elite + mw2 za 550zł, chętnie bym je kupił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoich aukcjach sprzedaje również konsole x360 elite + mw2 za 550zł, chętnie bym je kupił..

a jesteś na tyle odważny ??:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesteś na tyle odważny ??:biggrin:

chyba nie :( zbyt piękne, aby było prawdziwe..

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie czekam aż U2 stanieje, więc chyba u niego zamówię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie czekam aż U2 stanieje, więc chyba u niego zamówię :D

Ja wam dobrze radzę, wstrzymajcie się z zakupami do puki gość nie otrzyma pierwszych pozytywnych komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wysyła kurierem, to racze nie jest to przekręt, bo przecież sprawdza się paczkę przy osobie z firmy kurierskiej.

Przy kurierze to co najwyżej możesz sprawdzić czy paczka jest nienaruszona nic innego go nie obchodzi, w środku to może być i wata on ma to w d... bo na liście przewozoym nie jest napisane co ma być w środku a co otrzymał klient.

Po drugie co z tego że wysyła kurierem, a kto powiedział że wyśle?

Po trzecie można zaryzykować jeśli ma się dużo czasu i cierpliwości aby potem iść na policję wypełnić zeznania (ok 30 minut więc nie tak strasznie) powypełniac druczki do allegro i zgłosić sprawę do nic, po ok 3 -4 miesiącach odzyska się kasę ale straci się sporo czasu na załątwianie tego i jeśli zostaniesz oszukany na allegro nawet na 30 zł to warto to zrobić aby oszustów gnojkom dać nauczkę (sam osobiście zgłosiłem sprawę za 89 zł bo koleś pisał mi bezczelnie że za tyle to mi się na policję nie będzie chciało chodzić a jak już pójdę to mnie wyśmieją, rozczarował się jak dostał wezwanie na rozprawę sądową;) i teraz ma nas....e w papierach.

Reasumując - masz czas i żyłkę ryzykanta i urzędnika aby ewentuaklnie potem odzyskiwac kasę (to jest praktycznie gwarantowane) to licytuj, ale za taką cenę to jakiś duży przekręt jak na mój gust tym bardziej że naqet zdjęcia tych 100 gier nie zrobił tylko wkleił fotkę z google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze wieli napis na dole aukcji

"NIE AKCEPTUJE WPŁAT PRZEZ "PŁACE PRZEZ ALLEGRO"

wałek jak nic, współczuje kupującym:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem maila od osoby, która wystawiła te aukcje z odp na moje pytania.

Sprzedający wystawia faktury VAT, niestety zakupionego przedmiotu nie można odebrać osobiście :) ponieważ sprzedający przebywa za granicą. :biggrin:

Powodzenia kupującym - widzę że już parę osób rzuciło sie na U2 !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co gorączkować wystarczy poczekać z wpłatą te 2 lub 3 dni aż pojawią się jakieś komentarze za te aukcję. Powiem szczerze z doświadczenia że jak ktoś nie daje możliwości zakupu przedmiotu za pobraniem bądź choćby płacę z allegro to mamy w tej sytuacji duże prawdopodobieństwo na przekręt... Allegro aukcje nam ubezpiecza tylko komu się chce bawić w zgłaszanie na policję i tego typu komplikacje :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem maila od osoby, która wystawiła te aukcje z odp na moje pytania.

Sprzedający wystawia faktury VAT, niestety zakupionego przedmiotu nie można odebrać osobiście :) ponieważ sprzedający przebywa za granicą. :biggrin:

Powodzenia kupującym - widzę że już parę osób rzuciło sie na U2 !!!!!

Sprzedający przebywa za granicą skąd wysyła gry w polskiej wersji językowej, które można kupić jedynie w Polsce... taaa na pewnofool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy kurierze to co najwyżej możesz sprawdzić czy paczka jest nienaruszona nic innego go nie obchodzi, w środku to może być i wata on ma to w d... bo na liście przewozoym nie jest napisane co ma być w środku a co otrzymał klient.

NIE PRAWDA! Wiele razy przy kurierze sprawdzałem stan przedmiotu w środku i on na się po prostu godził bo masz prawo rozpakować, jeśli Ci coś nie pasi on spisuje protokół i przesyłka wraca do nadawcy.

A co do tych aukcji wszystko jest zbyt piękne. Było już tak raz na tym forum, że ktoś kupił za 800 zł nowe ps3 i co dostał nic. Na innych aukcjach gość też miał jakieś tam iPhony, itd, ludzie na to poszli po czym poszli i również na policje.

Edytowane przez szelix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można sprawdzić zawartość przy kurierze tylko wpierw należy i tak bez względu na przyjęcie czy też nie zapłacić za przesyłkę, dopiero jeżeli stwierdzimy niezgodność towaru z opisem sporządzany jest protokół i zabiera kurier paczkę i kasę do wyjaśnienia.

BTW

Czy działa komuś psn w chwili obecnej ?? Mnie już od dobrych 3h nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie doczekamy się pozytywnych komentarzy przed sprzedażą wszystkich sztuk ponieważ cena jest zbyt atrakcyjna by przetrwała parę dni więc będzie wałek jeśli sprzedawca będzie uczciwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście? ktoś tam się rzucił na u2 w liczbie ponad 80 sztuk heh ciekawe ciekawe czy to wałek czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście? ktoś tam się rzucił na u2 w liczbie ponad 80 sztuk heh ciekawe ciekawe czy to wałek czy nie :)

Hahahaha wariat :D ale to pewnie wał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo gościu wykupił i będzie sprzedawał drożej... Kupił 80 gier jedna za 50 zł, a sprzedać może lekko po 90 zł. Teraz przeliczcie sobie jaki miałby z tego zysk :D Oczywiście zakładając, że to nie jest przekręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×