Skocz do zawartości
Sucre

Jaki TV kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tego co slyszalem nowe telewizory dziela sie na LCD i Plazmowe. Ktore beda lepsze do PS3 i ogolnie jako TV do ogladania (oczywiscie z full HD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmy oferują lepszą jakość obrazu, ale plazma dobrej klasy to spory wydatek, a dobre LCD można kupić znacznie taniej. No i musisz określić jaka wielkość Cię interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie wielkosc 42" a czy przy grze na ps3 ta jakosc pomiedzy nimi jest bardzo odczuwalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie wielkosc 42" a czy przy grze na ps3 ta jakosc pomiedzy nimi jest bardzo odczuwalna?

plazmy mają lepsze kolory, kontrast, czasy reakcji. Jak zależy Ci na tanim modelu dosyć to pomyśl o Panasonicach z fullHD. Najlepsze (ale i najdroższe) sa Pioneery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kup sobie LCD z tego co wiem to plazmy maja krotka zywotnosc(ekran sie wypala po 10 latach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema kup sobie LCD z tego co wiem to plazmy maja krotka zywotnosc(ekran sie wypala po 10 latach)

A kto będzie trzymał dłużej taki tv niż 10 lat? Przy dzisiejszym wypasie sklepowym, 5 lat to wystarczająco, aby zmienić sprzęt na nowy. Za 10 lat świat nie będzie juz pamiętał co to była plazma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema kup sobie LCD z tego co wiem to plazmy maja krotka zywotnosc(ekran sie wypala po 10 latach)

mnie w monitorze LCD po pięciu latach już wyblakły trochę kolory i biały nie był idealnie biały więc w tym wzglęcie LCD i plazmy są bardzo podobne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta czerń w LCD jest często szara a nie czarna więc tutaj na korzyść PLASMY TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×