Skocz do zawartości
D4Ru73K

ImpreZzza 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, przyszedł ten jeden, jedyny dzień w roku Z mojej strony dla wszystkich, bez wyjątku, wszystkiego najlepszego Zdrowia, aby sił było targać padem przed wielkim 100'' FullHD. Aby kasy starczyło na wyczyszczenie z gier raz w tygodniu wszystkich półek Innowacyjnych tytułów, takich, że szczena opada Kobiety jak ktoś jeszcze nie ma (ja =/) Kasy było? było no to jeszcze raz kasy, aby każdy z Was mógł sobie pozwolić na wszystkie nowe zabawki i technologie, jakie tylko pojawią sią na rynku. Wszystkiego najlepszego dla Was drodzy koledzy i koleżanki Pozdro 7637 i zajebistej impreZzzy, dajmy czadu w ten dzień

# Dodam tylko, że dziś imprezę nakręca: Goa Psy Trance, 2x 0.7 żurawinowa, czerwona Finlandia, jakis francuski szampon, 5 redbulli, soczek cytrynowy i grejfrutowy, 2x Marlboro czerwone i tona żarcia

# Mam nadzieję, że zobacze fajerwerki, bo w domu obstawiają moje party na max godzinę 22 haha, ale będzie gitara, chyba lol ;x

A Wy jak sie dziś bawicie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tęgo bedzie, na domowke wybywam - i choc zakladam (jak zwykle zreszta) ze wody z redbullami nie bede mieszac - to nic pewnie z tego znowu nie wyjdzie

pozdra i wszystkiego naj!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszystkiego najzajebiaszczego x). Żeby 2008 przyniósł jeszcze więcej hitów niż mają być i ogólnie powodzenia w pracy/szkole/domu . Kocham was ! Już w tym roku nic nie napisze xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również wszystkiego naj

Ja w domu siedzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy! Mam nadzieje ze ten Nowy Rok, bedzie jeszcze ciekawszy i bogatszy w nowe gry na nasza konsole - to tak wstepem, bo reszta zyczen to standardowe bzdety - zdrowia, szczescia i milosci ;-) hhehe.... ja siedze troszke w domu (trzeba zrobic podkladzik na tzw "Tour de Poznan"), potem robie objazd po znajomych. Oj, bedzie sie dzialo, bedzie sie dzialo (mam tylko nadzieje, ze wroce do domu ;-)

Moje motto na 2008:

WIECEJ GRAC I WIECEJ SIE SMIAC!!!

pozdrawiam was wszystkich !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w domq i przychodzi rodzinka do mnie I przyłączam się do zyczeń - wszystkiego naj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też sie dołączę.

Wszystkiego najspeesowanego w tym nadchodzącym 2008 roku.

Milej zabawy! Ja tez wybywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkiego NAj;d;d;d Ide na domówke od razu wiem ze bedzie slaba hehe panien nie ma to lipa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego życzę wam forumowicze!!! Szczecin już ostro zaczął zabawę to i ja lecę. Do zobaczenia...? usłyszenia...? Napisania! w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj Wszystkim graczą PS3 niech nomanie ps3 w 2008 roku wygra z bilem tekilem . Ja SIEDZE w domku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY POST W 2008 !!!

ŁUUU NOWY ROK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego! Oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. 3 post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała impreza w gronie znajomych, odrobina ciekawych tematów, wódki, SingStara i Guitar Hero dała radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam teraz kaca! bol bani jakiego dlugo nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwalczysz go złączymy nasze siły by kac minoł

Bog zaplac dobry czlowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stycznia, godz. 17:15 właśnie się obudziłem. Impreza udana, kaca nie ma, wódeczka pierwsza klasa Do domu wróciłem po 24, czyli była już środa po imprezie nie było sensu się pakować do domu, więc wyczyściliśmy barek i zrobiliśmy poprawiny Będzie co wspominać, tony fotek i kilka godzin filmu Najlepsze były kąpiele w jakuzi Nie obyło się bez strat, blaty w kuchni urwane, wieszaki urwane no i kibelek w WC urwany, trochę grosza trzeba było rzuci na pokrycie strat, ale impreza warta najlepszego w 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×