Skocz do zawartości
Gość rafels

PS3 i Polskie menu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam mówię, że tak ja kw PSP nie ma polskiego języka wydanego w oficjalnych FW tak w PS3 nie pojawi się(bo PO CO). Angielski to PODSTAWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Sony cos dziala w temacie polskich graczy, ale moim skromnym zdaniem juz dawno temu powinna zostac wydana latka z nowymi jezykami m.in. z polskim.Chcialbym miec PSS,PS HOME w naszym rodzimym jezyku,bo w czym niby polscy gracze sa gorsi od reszty swiata?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie - tak powinni doprowadzić do tego, aby był język polski do wyboru. Jednak co do gier - bywają tak żałosne tłumaczenia dialogów a i podkładane głosy bywają tak lamerskie, że do dziś wolę angielskie wersje i to wszystkiego. Ale opcja "język polski" jak najbardziej - Polacy też naród i swój język powinni mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dobija mnie brak polskich ogonków w przeglądarce (a w darmowym linuksie na PS3 są).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?

To nawet jakby wpuścili polskie menu to bym nie skorzystał.

Jakoś zbyt jestem przyzwyczajony do Angola.

Mimo, że piszę po Polsku. Ale to inna kwestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jaką cholerę robić polskie menu ?

Czy słowa Photo, music, video, copy, delete, game, save data są zbyt trudne do zrozumienia ?

Jeżeli ktoś ma z nimi trudności to niech w ogóle nie kupuje PS3 bo gry są tylko po angielsku...

Taaa np killzone2,Bazz i inne Łosiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że dana gra nie jest po Polsku to zależy wyłącznie od dystrybutora.

SONY nie ma w tym nic do rzeczy łosiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co kombinować to nie jest zaawansowany angielski żeby nie wiedzieć o co chodzi a jeśli ktoś ma problemy to można zajżec do słownika bo czytanie nie boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w czym niby polscy gracze sa gorsi od reszty swiata?!?
W niczym, a wiesz czemu? Bo POLAK POTRAFI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh niepotrzebne zmieszanie się zrobiło z tym językiem... No chociaż ja także chciałbym pl menu, ale w ps3 ang nie jest aż taki trudny żeby go nie zrozumieć... :P Fajnie byłoby gdyby dali pl język w nowej aktualizacji, ale to raczej jeszcze nie teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak miło by było zostać bardziej docenioną nacją graczy na świecie... W końcu to z Polski pochodzi 80% piratów w sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby wyszło PL menu to i tak większość by narzekała, że kole w oczy, że źle przetłumaczone, że głupio wygląda itp.

A później by chcieli wybrać z powrotem ENG...  

Cieszy mnie, że gry od Sony są/będą w pełni po polsku ale menu może zostać ENG i narzekał nie będę.

Edytowane przez mikro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, czy siak miło by było zostać bardziej docenioną nacją graczy na świecie... W końcu to z Polski pochodzi 80% piratów w sieci :)

No chyba przesadziłeś:) Polacy (w europie) są za niemcami, włochami, hiszpanami i francuzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby wyszło PL menu to i tak większość by narzekała, że kole w oczy, że źle przetłumaczone, że głupio wygląda itp.

A później by chcieli wybrać z powrotem ENG...

Oczywiście, że tak by było, ponieważ tłumaczyła by to jak zawsze grupa ignorantów. Już widzę oczami wyobraźni.... Sklepik Grajstacji, Tablica wiadomości, rejestracja zamiast zalogowanie się, albo Żyję z Konsolą hje hje.... Nie, lepiej nie. Nie wiecie o co prosicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, gdyby robili takowe tłumaczenie to na 90% zlecili by przygotowanie tekstów SCEPowi (mówię o samej części tłumaczenia tekstu, bo wrzucenie go do FW to inna sprawa), bo raczej Japoniec w Tokio tego by nie robił

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, gdyby robili takowe tłumaczenie to na 90% zlecili by przygotowanie tekstów SCEPowi (mówię o samej części tłumaczenia tekstu, bo wrzucenie go do FW to inna sprawa), bo raczej Japoniec w Tokio tego by nie robił

A ty myślisz, że o kim ja myślałem ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zamierzem kupic PS3 ale ze jestem za granica to zastanawiam sie czy konsola bedzie miala Polskie Menu.? i co zawiera podelko?

Jest juz polskie menu jakby ktos nie wiedzial

Edytowane przez najfajniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz polskie menu jakby ktos nie wiedzial

buhaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Ściągnąłem ze strony sony nową wersję oprogramowania z językiem polskim. Czy może ktoś mi udzielić wsparcia jak je wgrać do konsoli z pena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy , dziś kupiłem konsolę i nie ma meni po polsku , jest możliwość wgrania polskiego. Konsoli jeszcze nie mam podłączonej do internetu .Pozdrawiam

P.S. proszę o odpowiedz tych którzy chcą pomóc , a nie wymądrzać się i kazać szukać , pamiętajcie że konsole mają też dorośli faceci i też pytają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy , dziś kupiłem konsolę i nie ma meni po polsku , jest możliwość wgrania polskiego. Konsoli jeszcze nie mam podłączonej do internetu .Pozdrawiam

P.S. proszę o odpowiedz tych którzy chcą pomóc , a nie wymądrzać się i kazać szukać , pamiętajcie że konsole mają też dorośli faceci i też pytają .

podłącz do internetu

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/index.html

Settings > System Settings > System Language

prościej się nie da

Edytowane przez vide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij ze strony playstation nowego softa 3.15 i wgraj go na konsole. pojawi sie mozliwosc wyboru polskiego jezyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy , dziś kupiłem konsolę i nie ma meni po polsku , jest możliwość wgrania polskiego. Konsoli jeszcze nie mam podłączonej do internetu .Pozdrawiam

P.S. proszę o odpowiedz tych którzy chcą pomóc , a nie wymądrzać się i kazać szukać , pamiętajcie że konsole mają też dorośli faceci i też pytają .

Masz 2 wyjścia:

1. Podłączasz konsolę do internetu i pokazuje się informacja o aktualizacji.

2. Pobierasz aktualizację na pamięć przenośną przez PC, wrzucasz ją do folderów PS3/UPDATE.

Wersja 3.15 - klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×