Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiecie może jakie błędy poprawia i wprowadza usprawnienia łatka do 2.0?

Pozdrawiam

Edytowane przez Komski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, kto może pomóc?

chce z kumplem pograć razem w TWII, dostaję od niego zaproszenie jak daje dołącz po chwili wyświetla mi się info, że nie można skorzystać z zaproszenia i tak w dwie strony, bez znaczenia kto z nas jest hostem, postać mam stworzoną itp, Ktoś, może wie o co chodzi?

Pozdrawiam

może masz nat3. u mnie jest to samo. Właśnie przez nat 3 nie mogę się łączyć z graczami w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj odpaliłem gierkę. Do tej pory miałem przyjemność zaliczyć prolog na PC i stąd pomysł zakupu gry w wersji na PS3. Naprawdę wciągający RPG, jedyne co mnie irytuje to deliatne spadki animacji, ale to chyba normalka w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś, co również denerwuje, to czasem naprawdę irytujące bugi. Przez to jednego questa nie byłem w stanie ukończyć. Mimo wszystko dla mnie ta gierka to i tak miła niespodzianka, bo kupiłem w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Potrzebuje Pomocy

Grałem W TW2 i zgubiłem konia a potrzebny mi jest do questa

Wiecie gdzie mugłbym znajść nowego konia ukraść obojetnie ..... ZGóry Dziękuje za oDp

Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład w pobliżu miasta Bayan. Tam znajduje się gość, który organizuje wyścigi konne. Jest też takie miasteczko przy dużej latarni morskiej, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy, sry. Może sam skojarzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiony czar wody zadaje kilka tysiecy damage zuzywajac tylko sladowe ilosci many :)

Wystarczy tylko stac i spamowac tym jak z karabinu, a stado pociskow robi rzez

Ponizej przepis na super mocny i super tani czar wodny. Jak ktos zna tez jakies fajne przepisy to tez prosze sie podzielic

1 sekcja - dajemy tylko karty "pocisk" x10 zeby szybciej lecialy.

Dodajemy modyfikatory: rozszczepienia +5, odbicia +4 oraz celnosci +1

2 sekcja - dajemy karte "zaklecie" oraz 10 kart "woda"

Dodajemy modyfikatory: obrazen +1 oraz czasu +1

Rezultat:

Za jednym razem wystrzeliwujemy 13 pociskow, ktore 9 razy odbijaja sie od przedmiotow, za kazdym razem zadajac po 3000 damage.

Co najwazniejsze - Czar kosztuje tylko 300 many, a majac jej kilka tysiecy mozemy tym spamowac na okraglo

Deszcz ognia tez bylby super, ale kosztowal na najwyzszym poziomie ponad 2 tys many i nie da sie tego puscic 20 razy pod rzad

Jou

albo ja coś źle montuje albo ten przepis nie działa bo robiłem co prawda z tylko 4 kartami wody i 3 rozszczepienia ale już many zżera tyle samo co ogień ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jou

albo ja coś źle montuje albo ten przepis nie działa bo robiłem co prawda z tylko 4 kartami wody i 3 rozszczepienia ale już many zżera tyle samo co ogień ;/

Umknal Ci jeden drobny szczegol. Patch wyszedl. Juz nie mozna robic takich walow z czarami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odpalania multi potrzeba jakiegoś kodu? Bo nie wiem czy mogę kupić używkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zaden kod nie jest potrzebny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umknal Ci jeden drobny szczegol. Patch wyszedl. Juz nie mozna robic takich walow z czarami

no to w sumie nawet lepiej ponieważ byłoby troszkę przy łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś coś o nadchodzących DLC? Czytałem dużo o tym dużym niedostępnym świecie i wielu twierdzi, że to pod DLC (no bo w zasadzie do czego innego?). Obiło się Wam coś o uszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo tyle, ze dlc bedzie. Nie jest znana dokladna data premiery na PC i konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku przechodzę Two Worlds 2, na budziku mam już prawie 6 godzin gry i aż ciężko się oderwać. W zasadzie nie uświadczyłem bugów poza jednym - podczas wsiadania na konia (swoją drogą beznadziejnie się na nim jeździ) ni stąd ni zowąd odebrało mi całe życie i zginąłem, dziwne. Mniejsza o to, gra się bardzo przyjemnie: mnogość questów, świetny soundtrack i dość ciekawa fabuła w zupełności wystarczają by polecić tą produkcję. Nie jest w stanie tego zepsuć nawet fatalny interfejs czy trochę niezrównoważony poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

szybkie pytanko

Czy jest jakiś myk na to żeby zrobić trophy z 20 dyskretnymi zabójstwami jak nie ma żadnych dostępnych Vardów? czy trzeba od nowa grać?

pozdro

Edit. Mam jeszcze jeden jednak problem, mianowicie trzeba zbadać 25 podziemi... muszą to być jakieś specjalne czy byle jakie?

Ponieważ już do któregoś z rzędu wchodzę i mi nie dolicza. Zrobił ktoś to trofeum?

Edytowane przez lokacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polowałem na te podziemia i efekt był taki sam jak u Ciebie - do tej pory nie mam 25. Mam zamiar poodwiedzać ponownie te, w których już byłem i może "zaskoczą". A jeśli nie, to na pewno będzie ku temu wiele okazji, gdy wyjdzie dodatek.

PS

Byłby ktoś chętny na ustawkę na trofea z multi? Potrzebne są w sumie 4 osoby.

Pozdro.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polowałem na te podziemia i efekt był taki sam jak u Ciebie - do tej pory nie mam 25. Mam zamiar poodwiedzać ponownie te, w których już byłem i może "zaskoczą". A jeśli nie, to na pewno będzie ku temu wiele okazji, gdy wyjdzie dodatek.

PS

Byłby ktoś chętny na ustawkę na trofea z multi? Potrzebne są w sumie 4 osoby.

Pozdro.

Co do podziemi to czytałem, że trzeba zrobić to zadanie z orkiem polegające na przyniesieniu czterech run (orkowej, ludzkiej, elfickiej i krasnoludzkiej) i wtedy wszystkie podziemia się odblokują.

Jestem chętny na wszystkie trofea multiplayerowe, ale do którego trofeum potrzeba aż czterech osób?

Edit.

Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć lub kupić księgę traktującą o zakładaniu pułapek? Nie mogę się nauczyć tej umiejętności a potrzebuję jej do pucharka.

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym mieście po teleportacji od orków jest kupiec, który ma różne książki, które co jakiś czas się zmieniają (w nocy kupiec śpi), grasz w kości, zarabiasz hajs i co jakiś czas zaglądasz co ma na sprzedaż :)

ja mam pytanie z innej beczki, robiąc czar dodałem rozproszenie, miałem 3 pociski zamiast jednego, ale problem był z naprowadzaniem, jeden pocisk zawsze leciał gdzieś w bok i praktycznie marnował się, jest sposób żeby wszystkie pociski leciały do celu ? i czy można dodać kartę modyfikatora obrażeń ?

co do samej gry to jest naprawdę świetna, jazda konna nie jest zła, wkurzające jest tylko to, że ten zielony pasek co chwilę spada : | grafika może nie powala, ale zła też nie jest, bugów zbytnio na razie nie uświadczyłem (może tylko bieganie wszerz prawie pionowej skały), ale i tak po kilkukrotnym ukończeniu sacreda2PL to żadne błędy mi nie straszne : ) trochę denerwuje też to, że przeciwnicy łatwo blokują rzucanie czarów, tj. jak mnie otoczą to czarami nie mam szans jak na razie (może jak będę silniejszy...) i jak w zamkniętym pomieszczeniu wyskoczy do mnie kilku przeciwników muszę walczyć bronią :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podziemi to czytałem, że trzeba zrobić to zadanie z orkiem polegające na przyniesieniu czterech run (orkowej, ludzkiej, elfickiej i krasnoludzkiej) i wtedy wszystkie podziemia się odblokują.

Jestem chętny na wszystkie trofea multiplayerowe, ale do którego trofeum potrzeba aż czterech osób?

Edit.

Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć lub kupić księgę traktującą o zakładaniu pułapek? Nie mogę się nauczyć tej umiejętności a potrzebuję jej do pucharka.

No ja tego questa zrobiłem i zacząłem zwiedzać podziemia i po kilku wejściach zauważyłem, że nie dolicza więc postanowiłem zbadać co jest na rzeczy ;)

Glief to może dziś jakaś ustawka na multi? wieczorkiem późnym jakoś...

Jeśli chodzi o księgę to spróbuj może w gildiach u tych ludków co takie rzeczy mają. Tak jak napisał kolega wyżej to co maja na sprzedaż jest losowe i po prostu musisz próbować.

Zrobił ktoś platynę tak a propos?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym mieście po teleportacji od orków jest kupiec, który ma różne książki, które co jakiś czas się zmieniają (w nocy kupiec śpi), grasz w kości, zarabiasz hajs i co jakiś czas zaglądasz co ma na sprzedaż :)

ja mam pytanie z innej beczki, robiąc czar dodałem rozproszenie, miałem 3 pociski zamiast jednego, ale problem był z naprowadzaniem, jeden pocisk zawsze leciał gdzieś w bok i praktycznie marnował się, jest sposób żeby wszystkie pociski leciały do celu ? i czy można dodać kartę modyfikatora obrażeń ?

Dzięki za pomoc, ale właśnie sprawdzam u każdego handlarza i jej nie ma <_< Nawet w kanałach Hatmandorskich w Girizie. Spróbuję jeszcze poszukać, może na nowej wyspie będzie.

Co do czarów to Ci niestety nie pomogę, bo mało się nimi bawiłem (gram wojownikiem), popróbuj z tymi kartami, na pewno można dodać kartę modyfikatora obrażeń. Jeśli chcesz, mogę podesłać na PW poradnik.

No ja tego questa zrobiłem i zacząłem zwiedzać podziemia i po kilku wejściach zauważyłem, że nie dolicza więc postanowiłem zbadać co jest na rzeczy ;)

Glief to może dziś jakaś ustawka na multi? wieczorkiem późnym jakoś...

Dziwne, na zagranicznych forach również głównie z tym trofeum mają problem. Podobno zabugowane jest też trofeum "Książe złodziei". Co do ustawki to chętnie, wyślę dzisiaj zaproszenie :thumbsup:

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i czy można dodać kartę modyfikatora obrażeń ?

Ja robiłem tak dawałem pocisk i ogien (firebolt) i potem jak do tego dodasz modyfikator obrażeń (ta kartę z czaszką) to możesz zależnie od tego jak masz rozwiniętą magię ognia dodać odpowiednią ilość kart ognia co zwiększa moc czaru.

Ja zamiast wielu pocisków stosowałem 1 ale wielokrotnie się odbijający, co powodowało ze nawet jak dwa strasznie silne stwory stały obok siebie to wystarczyły dwa strzały i odbijały się między stworami w nieskończoność w zasadzie :P

Pozdro

Edytowane przez lokacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedokładnie napisałem, chodziło mi o to czy można dodać więcej niż jeden modyfikator obrażeń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedokładnie napisałem, chodziło mi o to czy można dodać więcej niż jeden modyfikator obrażeń ?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z tych mapek by znależć brakujące dungeony i udało sie.Po skończeniu gry miałem 12/25,w ostatnim rozdziale jest też jedna lokacja która się liczy do tych 25.Oto link do tej stronki:

http://guides.gamepressure.com/twoworldsii/guide.asp?ID=10228

Sprawdzajcie wszystkie niebieskie punkty z każdej mapki,powinno pomóc.

Edytowane przez gandi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×