Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Az tak zle na PSie ?

Spojrz na moja wypowiedz na temat klatkowania;p jesli i inni tak maja to sie nie dziwie. Sam rozwazam wymiane juz po jednym rozdziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na moja wypowiedz na temat klatkowania;p jesli i inni tak maja to sie nie dziwie. Sam rozwazam wymiane juz po jednym rozdziale

Ja mialem wymieniac wersje Xowa na PS3jkowa, ale skoro tak to wyglada to chyba oleje te wymiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wymieniac wersje Xowa na PS3jkowa, ale skoro tak to wyglada to chyba oleje te wymiane.

Szkoda zdrowia. Powaznie. Gralem sobie i dostalem kopa w pysk w postaci klatkowania jak na starym pececie. Podobno kolega dere91 ma to samo wiec... blad w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zdrowia. Powaznie. Gralem sobie i dostalem kopa w pysk w postaci klatkowania jak na starym pececie. Podobno kolega dere91 ma to samo wiec... blad w grze?

Watpie, raczej lenistwo developerow ktorym sie nie chcialo porzadnego porta zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, raczej lenistwo developerow ktorym sie nie chcialo porzadnego porta zrobic :)

Szkoda, ze nie wypowiadaja sie Ci ktorzy maja wersje ps3 bo chetnie bym sie przekonal czy inni maja podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest parę filmików na YT opisanych mniej więcej "PS3 low performance" ale na nich jakoś nie widać aby animacja nie wiadomo jak klatkowała. Jest jakaś recenzja wersji na PS3 ? Może to nie u każdego tak się dzieje (vide Fifa11 która u jednych się tnie a u innych działa ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne ozdrowienie mojej kopii gry;d;d wczytalem stary save i okazuje sie ze dziala:D co nie zmienia faktu ze nadal sa spadki animacji. Grac sie da. Przynajmniej na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie grać na PS3 jak najbardziej się da. Niemniej jednak przy sprincie co chwila gra łapie czkawkę, szczególnie przy ładowaniu nowych obiektów. Przy jeździe na koniu jest podobnie. Poza tym, wydaje mi się, że jest mały kłopot z płynnością. Gdyby nie możliwość przejścia gry na PC, zostałbym przy wersji na PS3. Podczas walk, nawet z większą ilością przeciwników gra się nie tnie. Animacje czarów też nie powodują czkawki. Z resztą ja dostaje białej gorączki jak cokolwiek skacze mi na konsoli, nie po to ją kupowałem. Podsumowując nie ma katastrofy, tylko mała klęska optymalizacyjna.

Miałem szansę wymienić TW2 na doskonałą Castlevanię (poprzednia płyta pękła w tajemniczy sposób ) więc wymieniłem.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne ze u Ciebie nie cielo w czasie walki bo u mnie sie zdarza. Rzadko ale sie zdarza. Do tego raz sie save posypal:/ ale gram dalej i mam nadzieje ze juz wiecej niespodzianek nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Gra mi się nie tnie tylko mam problemy bo przez duzy ping gra wywala mnie w multi. Na ps3 da się grac w koncu jestem już w czwartym rozdziale a w multi mam już swoja wioske i 2 wysoko lvlowe postacie. Sam gre polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Gra mi się nie tnie tylko mam problemy bo przez duzy ping gra wywala mnie w multi. Na ps3 da się grac w koncu jestem już w czwartym rozdziale a w multi mam już swoja wioske i 2 wysoko lvlowe postacie. Sam gre polecam :)

Ja tylko mam nadzieje ze caly zestaw niespodzianek juz wyczerpalem bo nawet psujacy gre save sie trafil. Jak/jesli skoncze singla to sie zastanowie nad multi.

Masz racje grac sie da ale szalu nie ma. Wizualnie gra ma knockdown ale gameplay ja mocno ratuje

EDIT. Myslalem ze juz koniec przygod z bledami w TW2 a jednak nie:/ zablokowaly mi sie drzwi do "Lwa" i nie jestem w stanie pchnac fabuly do przodu. Chyba ostatni raz kupuje gre Reality Pump na PS3:/

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc warto kupić TW2 bo patrząc na komentarze to ciężko stwierdzić. Dodam, że zastanawiam się nad TW2 lub GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc warto kupić TW2 bo patrząc na komentarze to ciężko stwierdzić. Dodam, że zastanawiam się nad TW2 lub GT5.

Jak by co to moge sprzedac albo sie wymienic;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc warto kupić TW2 bo patrząc na komentarze to ciężko stwierdzić. Dodam, że zastanawiam się nad TW2 lub GT5.

Nikt Ci nie powie nic nowego poczytaj/obejrzyj recenzje. Przeanalizuj wątki na forach i zdecyduj. Pomiędzy tymi grami wybór powinien być prostu. Jeśli lubisz symulacje samochodowe bierz GT5 bo to jeden z największych hitów na PS3. Jeśli Cie średnio jarają samochodówki i jesteś fanem RPG łap TW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile? biggrin.gif

Juz wymienilem na NFS'a. Jak dla mnie stracona kasa na TW2 a powody sa powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc warto kupić TW2 bo patrząc na komentarze to ciężko stwierdzić. Dodam, że zastanawiam się nad TW2 lub GT5.

Też miałem dziś ten ciężki wybór do dokonania i wybrałem TW2... GT5 kupie ale jak będzie tańszy a przed gt5 kupie jeszcze TDU2.

Generalnie uwielbiam i RPG i symulatory samochodowe po to kupiłem też kiere jakiś czas temu.

Jak dziś pogram bo na razie siedze w robocie to napisze czy nie wywaliłem w błoto 170zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dziś ten ciężki wybór do dokonania i wybrałem TW2... GT5 kupie ale jak będzie tańszy a przed gt5 kupie jeszcze TDU2.

Generalnie uwielbiam i RPG i symulatory samochodowe po to kupiłem też kiere jakiś czas temu.

Jak dziś pogram bo na razie siedze w robocie to napisze czy nie wywaliłem w błoto 170zl

OK. to napisz jak pograsz bo ja jutro lub w czwartek lecę coś kupić i cały czas się zastanawiam thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. to napisz jak pograsz bo ja jutro lub w czwartek lecę coś kupić i cały czas się zastanawiam thumbsup.gif

To ja juz Ci powiem ze gra sie swietnie. Gdyby nie bledy ktore mi obrzydzily rozgrywke(raz zepsyty save-15minut w tyl, drugi raz zablokowane drzwi "fabularne"-okolo 6h w tyl i tego juz nie przezylem) to gral bym do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zamknięte drzwi 0o? Ja zadnych błedów nie miałem, i jestem w pełni zadowolony z zakupu. Polecam każdemu. Siepie cały czas multi, ale juz powoli zaczyna mnie nudzić. Na liczniku okolo 50h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zamknięte drzwi 0o? Ja zadnych błedów nie miałem, i jestem w pełni zadowolony z zakupu. Polecam każdemu. Siepie cały czas multi, ale juz powoli zaczyna mnie nudzić. Na liczniku okolo 50h

Ty nie miales a mnie juz raz save sie zwalil a za drugim drzwi byly totalnie zamkniete chociaz karta czlonkowska byla. To sie pech nazywa

EDIT: jednak nie pech http://www.forum.two...opic.php?t=3139

nie zdziwcie sie jezeli was tez cos takiego spotka:/ btw drugi wpis jest moj. jakos nikt nie reaguje nawet na oficjalnym forum. patche dla pc i xboxa juz wyszly a o ps3 nawet nie slychac

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ta gra , widze niektorzy maja problemy .... polecacie ? ostatnio spedzam duzo w GT5 ale przydalby sie jakis inny klimat.

ogolnie jaki poziom trudnosci jest w grze ?

wyszly juz jakies patche , poprawiajace rozgrywke ?

jak tam polska wersja sie sprawuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam z ta gra , widze niektorzy maja problemy .... polecacie ? ostatnio spedzam duzo w GT5 ale przydalby sie jakis inny klimat.

ogolnie jaki poziom trudnosci jest w grze ?

wyszly juz jakies patche , poprawiajace rozgrywke ?

jak tam polska wersja sie sprawuje ?

Jak dla mnie poziom trudnosci jest zle zbalansowany. Zdarza sie ze 3 skorpiony robia wiecej krzywdy niz boss. Patch ma byc ale daty nie ma a tlumaczenie czasem wola o pomste do nieba ale ogolnie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pograłem ze 2 godzinki i muszę przyznać że gierka bardzo fajna i grywalna. Na pewno ma ten klimat z gothiców co było dla mnie bardzo istotne jak ją kupowałem. Generalnie sporo błędów postać biega jak by była na speedzie ale, która gra z wielkim otwartym światem typu gothic, gta nie miał błędów... poza tym fajnie że jest tryb multi chociaż szkoda że postacią z singla nie można grać w multi.

Zobaczymy jak będę ją oceniał po kilkunastu godzinach gry ale na początek jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×