Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chętny na wszystkie trofea multiplayerowe, ale do którego trofeum potrzeba aż czterech osób?

Do 'Ruthless', bo aby deathmatch ruszył chyba potrzebny jest komplet. Nikt nie hostuje meczy, więc trudno powiedzieć :/

Widzę, że jest nas już trzech. Przydałby się czwarty i mamy w jeden wieczór komplet chyba najgłupszych trofeów z tej gry.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak ukończę np. I rozdział to będę mógł wrócić na tą wyspę ?

edit: jakby co to mogę dołączyć do ustawki w deathmatchu

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak ukończę np. I rozdział to będę mógł wrócić na tą wyspę ?

Tak, teleportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania z innej beczki:

Czy zysk z wioski nalicza tylko jak w niej siedzę?

Czy mogę jakoś swoją kasę wrzucić do budżetu wioski tak jak na start zabiera 10tys. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie tylko. Gdy Cię w wiosce nie ma (tzn. jesteś wylogowany) to nalicza się dużo wolniej.

2. Możesz wpłacić na konto wioski pieniądze z własnej kieszeni. Naciskasz cicle.png a potemtriangle.png.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliście już trofeum z 25 lochami? Ja wciąż się z tym męczę i mam dopiero 22 odkryte. Zdobyłbym już to trofeum gdyby nie to, że około pięć podziemi mam całkowicie zablokowanych i to nawet takich, które zapisują się na mapie <_< Na przykład ten loch, który mamy zbadać w zadaniu od Rodgara z Alsorny. Dostałem niby do niego klucz a i tak nie idzie otworzyć tych drzwi. Podobnie ma się sprawa ze Świętą Jaskinią w Gardzielach i jednym lochem pod Hatmandorem w obozie Varnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliście już trofeum z 25 lochami? Ja wciąż się z tym męczę i mam dopiero 22 odkryte. Zdobyłbym już to trofeum gdyby nie to, że około pięć podziemi mam całkowicie zablokowanych i to nawet takich, które zapisują się na mapie <_< Na przykład ten loch, który mamy zbadać w zadaniu od Rodgara z Alsorny. Dostałem niby do niego klucz a i tak nie idzie otworzyć tych drzwi. Podobnie ma się sprawa ze Świętą Jaskinią w Gardzielach i jednym lochem pod Hatmandorem w obozie Varnów.

Glief jedyną rzeczą jaką mogę jeszcze doradzić (oprócz zrobienia questa z kamieniami i przejścia 3 rozdziału) jest to, że ja zwiedzałem te lochy jak miałem 100/100 we wszystkich frakcjach (oprócz nekromantów i wyścigów konnych). Możesz tego spróbować, aczkolwiek nie wiem czy ma to jakikolwiek wpływ.

Powodzenia i pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i tak mi bardzo pomogłeś, więc leci plusik. Mam już właśnie wszystkie gildie zrobione oprócz nekromantów i wyścigów konnych. W zasadzie to brakuje mi jednej lokacji, gdyż podobno w trzecim i czwartym rozdziale zalicza po jednej. Dzisiaj postaram się poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) W zasadzie to brakuje mi jednej lokacji, gdyż podobno w trzecim i czwartym rozdziale zalicza po jednej. Dzisiaj postaram się poszukać.

Jeżeli brakuje Ci tylko jednej lokacji to na miękko niczym się nie przejmuj bo w IV rozdziale na zamku Vahkmaar jest jeden loch, który dolicza na pewno ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli brakuje Ci tylko jednej lokacji to na miękko niczym się nie przejmuj bo w IV rozdziale na zamku Vahkmaar jest jeden loch, który dolicza na pewno ;)

Pozdro

Właśnie licząc z tym lochem + katakumbami na bagnach (do których na razie mam zablokowane wejście). Mam 23/25, więc jeśli te dwa mi zaliczy to pucharek wpadnie mi na styk :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie, chociaż grę już ukończyłem, wciąż brakuje jednego. Teraz muszę szukać tego zaginionego -.- Jak igła w stogu siana, nie ma co. Wydrukowałem sobie mapkę podziemi i lecę jedne po drugich, bo nie widzę innej opcji.

Jest to jedno z najbardziej niezrozumiałych dla mnie trofeów z jakimi się zetknąłem. Głównie dlatego, że nie wszystkie podziemia się liczą i tego właśnie do końca nie czaję. Podziemia to podziemia, to trofeum powinno wpadać w drugim rozdziale. A tak jedne podziemia się liczą, inne nie. Genialne.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lars przy Hohle 4 po lewej stronie na plaży w południowo-zachodniej części Sawanny jest jeden loch, którego nie na mapie a liczy się do trofeum. Może tego Ci brakuje? Ja na całe szczęście właśnie wbiłem platynę i ostatnim osiągnięciem było "I stanie się koniec". Dziękuję, robię sobie chwilę przerwy od konsoli :tongue:

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również już mam platynkę. Okazało się, że podziemia, których mi brakowało, to the Shady Kettle. Był w ich pobliżu quest, więc musiałem przejść obok wejścia i podziemia te zaznaczyły się na mapie, a ja po prostu zapomniałem do nich wrócić... i wejść ;) Na szczęście nie spędziłem za dużo czasu na szukanie, uff. Dzięki Glief za pomoc w zdobywaniu trofeów z multi.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również już mam platynkę. Okazało się, że podziemia, których mi brakowało, to the Shady Kettle. Był w ich pobliżu quest, więc musiałem przejść obok wejścia i podziemia te zaznaczyły się na mapie, a ja po prostu zapomniałem do nich wrócić... i wejść ;) Na szczęście nie spędziłem za dużo czasu na szukanie, uff. Dzięki Glief za pomoc w zdobywaniu trofeów z multi.

Pozdro.

Gratuluję. Nie ma za co, również dziękuję. Ciekawe czy w najbliższej przyszłości ukaże się jakieś DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polowałem na te podziemia i efekt był taki sam jak u Ciebie - do tej pory nie mam 25. Mam zamiar poodwiedzać ponownie te, w których już byłem i może "zaskoczą". A jeśli nie, to na pewno będzie ku temu wiele okazji, gdy wyjdzie dodatek.

PS

Byłby ktoś chętny na ustawkę na trofea z multi? Potrzebne są w sumie 4 osoby.

Pozdro.

Witam!! Jestem jak najbardziej chętny na trofea w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Nie ma za co, również dziękuję. Ciekawe czy w najbliższej przyszłości ukaże się jakieś DLC...

Słyszałem jakoby coś miało się ukazać już w okresie świątecznym zeszłego roku, ale jak widać to były jakieś dyrdymały tongue.gif To może być naprawdę warty kupna dodatek, dlatego też strasznie na niego czekam. W zasadzie można mieć do twórców żal o to, że wycięli (lub jeszcze nie opracowali) tak gigantyczny kawał świata. Na necie jest nawet szczegółowa mapa tego zablokowanego obszaru, więc przez chwilę czułem się jakbym kupił jakiś 'wybrakowany' produkt dry.gif Ta wyspa jest większa niż pozostałe 3 razem wzięte i miałem już na początku wrażenie, że to normalny kontynent na kilkanaście godzin zwiedzania, a nie kawał lądu pod DLCblink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam z moimi pytaniami. Ktoś pomoże?

Witam. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Otóż utknąłem w tw2 :). Miałem misję w której moim zadaniem było pójść za tzw. Jeżykiem. Niestety zachciało mi się potrenować kradzież (co zakończyło się ogólnym alarmem w mieście :D ). Jeżyk uciekł, a ja od tego momentu nie wiem co zrobić.

2 pytanko- jak dostać się do bodajże grobowca arcykapłana Qaa? Mam bramę, ale ona jest zamknięta.

3 pytanko- jak dostać się na tą przeklętą wyspę na której mam znaleść ludzki kamień runiczny ("... gdzieś w pobliżu Nowego Ashos"), oraz gdzie mam ukraść ten łuk dla Nortara? Nawet starałem się tam dopłynąć :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Jeżyka to nie wiem, spróbuj aktywować quest w dzienniku, może pokaże się na mapie gdzie masz iść (jeśli nie to musisz wczytać grę :P )

co do grobowca to musisz najpierw poprzednie grobowce odwiedzić, w nich dostajesz wskazówki do następnych grobowców, co do kamienia runicznego: jak będziesz w Nowym Ashos (II rozdział) to musisz okrążyć gardziel od północnej strony (można też od południowej, ale wtedy musisz płynąć, wpław jest lipa, a żaglówką jak wiatr nie podejdzie...) co do łuku Nortara to na mapie powinno pokazywać również Nowe Ashos, jakiś tam domek w tym miasteczku, ogólnie jak nie wiesz gdzie iść to czytaj opis questa, aktywuj go i patrz na mapie gdzie flaga pokazuje

a co do łuku Nortara to ja mam ciekawy problem - poszedłem po łuk ale jakoś go nie zanosiłem, ale quest ciągle w dzienniku był, w końcu wróciłem do Alsorny (przed teleportowaniem się quest ciągle był), jak podszedłem do Nortara dostałem standardowy tekst "pracuj ciężej", myślę sobie wtf? zaglądam do dziennika a tam nie ma w ogóle tego questa, a Nortar mówi jakby mi zlecił tego questa a ja nie miał łuku O.o drugi problem - jak wróciłem do Ashos to David znowu do mnie zagadał i zlecił mi swojego questa, w dzienniku i na mapie questa mam, ale nie mogę go wykonać bo tego typka tam nie ma gdyż robiąc ten quest poprzednio zabiłem go O.o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś łuk, a on wciąż odzywa się w ten sposób, to obawiam się, że mogłeś omyłkowo ten łuk na przykład sprzedać. Spróbuj sobie przypomnieć, czy coś takiego mogło mieć miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, w pewnym momencie gdy sobie "przypomniałem" o tym queście zajrzałem do dziennika, quest był jak trzeba żeby zanieść łuk, wróciłem na Alsornę i bęc - quest z dziennika wyparował O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W późniejszych chapterach gry jest podobny quest, polegający na znalezieniu itemu i oddaniu go jednemu npc-owi. Mogę przysiąc, że oddałem mu ten quest item, a jednak quest nie został zaliczony. Wygląda dokładnie jak u Ciebie. A jestem pewien, że skończyłem ten quest. Obawiam się, że tak, jak ja, złapałeś buga, których w tej grze niestety pełno i albo skończy się na naprawdę długim kombinowaniu zanim go skończysz, albo Ci się to po prostu nie uda.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć tą grę po polsku to muszę ją kupić w Polsce, czy może tak jak z KZ3 na płycie są wszystkie wersje językowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić polską wersję, nie ma opcji zmiany języka w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie to będzie szokujące pytanie dla was, ale za cholerę nie wiem co oznacza/określa złota gwiazdka w opisach broni, biżuterii, pancerza w TW2?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

No to dupa zbita :D Aktywuje ten quest i nic się nie pojawia. Chyba muszę zacząć wszystko od początku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×