Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zostały mi trofki online :) Grałem z jakimś typem i dał mi 2 miliony hajsu na start. Ogólnie 2 mapki w trybie adventure udało mi się z ludźmi zrobić i 1 duel wygrać. Nie jest tak tragicznie. Gorzej będzie ze znalezieniem kogoś z DLC żeby te nowe mapki zrobić. Myślę że ustawka nie będzie konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ustawka nie będzie konieczna.

Jakby co daj znać. Pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję :) Jak nikogo nie znajdę to się odezwę.

Co do samego trybu online to wg mnie jest świetny. Różnorodne tryby ,rozwijanie postaci i tryb wioski zmiata wszystko :)

Jak narazie skończyłem tryb adventure ,świetnie się bawiłem (może poza jedną mapką gdzie zostałem sam). Ludzie dochodzą ,nie raz trafiałem na calutkie lobby (8/8 graczy). Problem jest jak chce się wejść manualnie na jakiś serwer. Zawsze jak patrzyłem to nie było żadnego serwera ,a podczas dołączania poprzez quick match udawało mi się prawie zawsze trafić na jakiś serwer. Możliwe że zostanę na dłużej w tym trybie multi :)

Jedna rzecz mnie denerwuje - mam 39 lvl ,i ludziom powyżej 35 nic praktycznie nie robię. A itemki rozbudowane na maxa. Babka na 42lvl bez zbroi na hita mnie w duelu wzięła. Wydaje mi się że niestety jakieś cheaty są na tym multi :/

E: Platyna wbita :) Zgadałem się z jakimś kolesiem na online ,te deathmatche też nie były takie straszne. Multi odpuszczam bo jakieś dziwne rzeczy się tam dzieją (koleś 7 lvli mniej mnie na strzała gasi) ,ale jak ktoś ma kogoś do gry to jest świetna zabawa :) Szkoda że jest tylko 10 map do trybu adventure.

E2 : Obawy potwierdzone. Ludzie latają ze zmodowanymi postaciami.

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, sprawiłem sobie TW2 goty i przez pierwsze chwile z gra (w zamku i kawalek na zewnatrz) framerate jest jak z dupy, jest jakas latka do sciagniecia do to naprawia czy tak przez cala gre bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frameratu nie poprawisz niczym na konsoli, to nie jest PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał wbić trofeum z DLC za przejście czterech map w trybie przygody to dajcie znać ;)

PSN ID: Glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Frameratu nie poprawisz niczym na konsoli, to nie jest PC ;)

Coś tu znalazłem http://board.zuxxez....lur-on-Xbox-PS3 to sie pobawie tymi console commands wieczorem może coś się poprawi - oby ;)

EDIT: Polecam wpisanie poszczególnych poleceń w konsoli, w moim przypadku dużo pomogło, klatek wiecej i ten cholerny blur juz zniknal

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby/osób chętnych do ustawki na trofea online: deathmatch, duel i wojna na kryształy które są teraz trudne do wbicia bo albo nikt tych trybów nie gra, a jak trafi się przeciwnik to albo oszukuje albo ma trzycyfrowy level. Przy okazji mogę pomóc z przejściem przygody albo dodatkowych map z DLC. psn: DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć co-opa online? (nowa postać od 1lv)

Jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowaniem wbiciem online'owych trofków, to proszę o kontakt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest ktoś jeszcze chętny na ustawkę do trofeów online? Próbuję skompletować ekipę 4 osób głównie do deathmath-ów bo z tym jest największy problem.

Jak co to na resztą też jestem zainteresowany.

Mój PSN ID: Radosz86

Edytowane przez Radosz86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne. Ustawka to jedyna szansa na to trofeum. Serwery są puste a jak ktoś już się znajdzie to albo ma bardzo wysoki level i nie mamy szans albo jest oszustem - ginąłem w 1sec gry nawet nie widząc przeciwnika z podobnym levelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież godzinę temu, wyżej, ktoś napisał "Serwery są puste" :biggrin:

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w przygodę w kooperacji.Jeśli ktos chętny to zapraszam.PS id KrzysztofM28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko że jak ja grałem nie dało się wbić 100% bo pomimo że miałeś klucz to nie otwierały się drzwi do dungeonu .

Ta GOTY edition coś poprawiła apropo bugów i spadków fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×