Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szern jest to poziom przedmiotu, liczba po + oznacza o ile poziomów przedmiot został ulepszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugów trochę jest, jednak nie utrudniają one rozgrywki w znaczny sposób (czasem tylko irytują) i nie zdarzają się znów tak często. Spotkałem się z tym, że questy poboczne mogą czasem się zaciąć, ale to rzadka rzecz i przeważnie da się to naprawić wczytując grę.

Ja sam, gierkę kupiłem całkowicie w ciemno, nie zagrawszy nawet w pierwszą część i jestem zachwycony. Kawał dobrego RPG'a, któremu wybaczam wszystkie małe błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Gram dopiero początek pierwszego rozdziału i już się wciągnąłem. Grafika może nie jest na najwyższym poziomie, ale spokojnie da się przeżyć. No i system tworzenia czarów jest całkiem dobrym pomysłem. Nie grałem w pierwszą część, więc nie wiem czy w niej też już coś takiego było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Gram dopiero początek pierwszego rozdziału i już się wciągnąłem. Grafika może nie jest na najwyższym poziomie, ale spokojnie da się przeżyć. No i system tworzenia czarów jest całkiem dobrym pomysłem. Nie grałem w pierwszą część, więc nie wiem czy w niej też już coś takiego było.

Cóż, grafika według mnie jest na bardzo wysokim poziomie, często przystawałem na chwilę żeby popatrzeć na wodospad w tle dżungli, ale to tylko moje zdanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest po patchu, ale ja gry nie skonczylem wlasnie przez bugi. Co do grafiki to jest ladna, ale bez przesady. Animacja potrafi chrupnac i to dosc porzadnie, jazda konna to parodia a mimika twarzy smierdzi poprzednia generacja. Co do fabuly to niczego odkrywczego tu nie znajdziesz, ale jest calkiem niezla. Walka bardzo fajna jednak te bugi... Mam nadzieje, ze patch wyeliminowal magicznie zamkniete drzwi przez ktore nie dalo sie przejsc i teraz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki każdy ma inne zdanie. Osobiście zawsze na pierwszym miejscu stawiam fabułę, dopiero później grafikę, ale nie powinna być kiepska, bo odstrasza.

Jazda konna jest rzeczywiście mocno niedopracowana. Chociażby kiedy próbuję się zatrzymać, koń reaguje dopiero po kilkunastu kolejnych metrach. I za szybko się męczy. Nie można się rozpędzić, a już trzeba zwalniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie grafika jest całkiem niezła

mam pytanie dot. ostatniej walki: czy po jej zakończeniu mogę wrócić do świata, robić questy, zwiedzać lochy itp. czy wszystko na trofea muszę porobić przed wejściem do zamku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie grafika jest całkiem niezła

mam pytanie dot. ostatniej walki: czy po jej zakończeniu mogę wrócić do świata, robić questy, zwiedzać lochy itp. czy wszystko na trofea muszę porobić przed wejściem do zamku ?

Większość można zrobić po ukończeniu głównego wątku. Automatycznie po napisach końcowych wracasz do normalnej rozgrywki. Trofea do pominięcia wg. poradnika z ps3trophies.org - Zagubiony (runy), Soze (zadanie związane z fabułą) i Książę Złodziei (100% w gildii złodziei).

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba będę musiał zacząć grać od nowa bo mam 91% u złodziei, na żadnej z tablic nie mam już questów, nie pamiętam postaci Scythe, ale nie przypominam też sobie żebym z jakimiś duchami walczył więc pewnie questa nie dostałem ;|

mam jeszcze takie pytanko: czy w dzienniku reputacji prawidłowo nalicza wam zabitych przy pomocy fire arrow oraz używanie innych skilli ? bo u mnie chyba coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba będę musiał zacząć grać od nowa bo mam 91% u złodziei, na żadnej z tablic nie mam już questów, nie pamiętam postaci Scythe, ale nie przypominam też sobie żebym z jakimiś duchami walczył więc pewnie questa nie dostałem ;|

mam jeszcze takie pytanko: czy w dzienniku reputacji prawidłowo nalicza wam zabitych przy pomocy fire arrow oraz używanie innych skilli ? bo u mnie chyba coś jest nie tak

Właśnie z gildią złodziei jest ten bug, że bodajże jedno zdanie może się w ogóle nie pojawić. Ja na szczęście nie miałem tego problemu, jedynie wczytanie wcześniejszego save'a może Cię uratować. Polecam zasięgnąć informacji na ps3trophies.org. Tam jest wszystko dokładnie opisane.

Co do zabójstw za pomocą ognistej strzały też miałem z tym problem, nie wiem od czego to zależy. Zabijałem jednak do skutku i w końcu trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczytanie wcześniejszego sejwa raczej jest niemożliwe bo z tego co widzę to quest jest w Hatmandorze, a stamtąd nie mam żadnego sejwa :| no nic, wieczorem posprawdzam jakiego questa mi zabrakło, btw. jakieś porady dot. ostatecznej walki z

Cassandrą czy jak ona tam się zwie na wieży? próbuję napieprzać balistami, ale w pewnym momencie wzlatuje z dołu w górę i zalewa ogniem całą wieżę, nie mam gdzie uciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sobie przed walką uwarzyć trochę mikstur chroniących przed ogniem.

Gdy walczysz z Cassarą i widzisz, że leci w górę z zamiarem ziania ogniem, od razu uciekaj do balisty po przeciwnej stronie wieży.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sytuacja w multi? Ciągle można wiele osób znaleźć? Bo mam zamiar zakupić grę i chciałbym pobawić się w multiplayer oprócz single.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na multi beznadziejna. Na mecz czeka się czasem 15 minut - wszystko zależy od szczęścia.

Jak w misjach co-op jest trochę ludzi, tak w team deathmatch'ach i duelach jest mało. Jednak wejście o jakiejś strategicznej porze wieczornej może jakimś stopniu rozwiązać problem.

Jeśli myślisz o platynowaniu, to lepiej mieć jakąś osobę do ustawki. Ja ustawiłem się z jednym forumowiczem z tego forum, a potem przypałętał się jakiś gość z Austrii i z nim się dogadaliśmy. Mimo to, nie było łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no to nie dobrze bo myślałem że oprócz single będzie też niezła zabawa w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam tę gre i jestem mile zaskoczony.

Co do co-opa multi, to na czym polega przechodzenie rozdziałów co-op? Są one długie? Trzeba wszystkie na raz i na czym polegają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam tę gre i jestem mile zaskoczony.

Co do co-opa multi, to na czym polega przechodzenie rozdziałów co-op? Są one długie? Trzeba wszystkie na raz i na czym polegają.

Tą grę w ogóle da się gdzieś kupić w rozsądnej cenie ?? Na Allegro drogo, w sklepach internetowych nie ma w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może takie pytanie już tu było, ale nie znalazłem. Jestem zainteresowany kupnem gry, i zastanawiam się, czy warto? Bardzo mi się podobały gry Gothic, Gothic 2, G:NK na PC, i mam związku z tym pytanie, czy TW:2 jest podobne do serii Gothic i czy spodoba się fanowi Gothic'a? ?

Wcześniej jak trochę się interesowałem tą grą, to słyszałem dużo narzekań na błędy gry uniemożliwiające jej przejście, czy zostało już to poprawione i czy te spadki animacji są częste i mocno przeszkadzają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdarzają się błędy. Jednak bugi uniemożliwiające grę nie występują często. Poza tym opcja auto save, lub po prostu częste zapisywanie daje Ci 100% pewność na uniknięcie czegoś takiego. Spadki animacji występują jedynie w miastach - poza nimi jest spoko. Gra dla mnie była miłym zaskoczeniem i dała mi prawie 50h super zabawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, tytuł jest jak najbardziej godny uwagi, żadnych błędów nie miałem. Bardzo ciekawa i wciągająca gra - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również z czystym sumieniem polecam Dwa Światy. Jestem obecnie w trakcie gry i jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się, że ten tytuł aż tak bardzo wciąga i jest zdecydowanie miodniejszy od Dragon Age`a. Gra chrupie, nie oszukujmy się, ale w niczym to nie przeszkadza. Kamerze zdarza się tańczyć na suficie kiedy dochodzi do starcia w małych pomieszczeniach, a trofea są zbugowane okrutnie, ale gra broni się doskonale. Patenty z czarami, rzemiosłem, czy alchemią są genialne po prostu. Większość questów pobocznych naprawdę wysokiego lotu. Singla ukończyłem w 33 godziny, a zostaje jeszcze "Przygoda" w multi na jakieś 8 godzin, "Wioska" i wszelkie inne rozgrywki.

Nie przejmuj się początkiem, który moim zdaniem jest lekko "zepsuty". Im więcej będziesz grał, tym bardziej będziesz wsiąkał w świat Antalooru...

Edytowane przez remimar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obdzwoniłem dzisiaj wszystkie sklepy w Wawie żeby kupic tą gierkę, efekt był taki że nigdzie nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie .

Tylko w electronic dreams mieli w bardzo "atrakcyjnej" cenie 150 zł .

Tak czy siak prędzej czy pózniej ją dopadnę na allegro :P .

To co mnie denerwuje i czytałem tez o tym to straszny blur na obiektach stosunkowo blisko nas i dorysowywanie = paskudnie to wygląda .

Ale jak to w rpg bywa grafika nie jest najważniejsza tak że nie zraża mnie to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Electronic Dreams to nie jest drogi sklep. Kupiłem tam konsolę i wszystkie gry do tej pory (swoją drogą polecam, bardzo miła obsługa). 150 zł to dość dobra oferta za tą grę - w dniu premiery cena przekraczała 180 zł. Oczywiście nie twierdzę, że nie da się znaleźć taniej niż 150 zł, bo zawsze się da ;)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×