Skocz do zawartości
Natsu

Two Worlds 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

mam pytanko czy mógłby ktos objaśnić jak mam tworzyć czary chodzi o czar ognistej kuli na nieumarłych bo mieczem jakoś ciężko idzie

z góry thx

czy jest ktoś kto jeszcze gra w tą grę i jest chetny pomóc w trofkach onlinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w których. Jeżeli chcesz pomocy w wygraniu tych kilku dueli i pojedynków na zbieranie kryształów, to mogę Ci pomóc, ale dopiero później w tygodniu niestety. Jeżeli Ci się nie śpieszy i możesz poczekać, to odezwij się na prywacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę dołączyć.

Mam HS jak by co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do trofeum Ruthless. Jest to TDM do którego potrzeba 4 graczy. Z poziomu gry jest to raczej niemożliwe ponieważ nikt w to nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do trofeum Ruthless. Jest to TDM do którego potrzeba 4 graczy. Z poziomu gry jest to raczej niemożliwe ponieważ nikt w to nie gra.

ja chętnie

jeszcze nawet w multi nie grałem i nie ogarniam tego

szkoda że nikt w to nie gra

serwery puste

psn id: erwines15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba jest ekipa ale raczej pod koniec tygodnia. Postaram się wszystko zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie

jeszcze nawet w multi nie grałem i nie ogarniam tego

szkoda że nikt w to nie gra

serwery puste

psn id: erwines15

ludzie grają tylko mają takie poziomy że głowa mała

dziś grałem z gościem na 493 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grają tylko mają takie poziomy że głowa mała

dziś grałem z gościem na 493 lvl

Jak to zrobiłeś? Ja nic wyszukać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że po godzinie 16 cos sie zaczyna dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś się może orientuje czy wersja z PSS jest w języku Polskim? Chcę sobie kupić Two Worlds 2, tyle że nie wiem jak będzie najbardziej opłacalnie, zależy mi na edycji z dodatkiem i to pudełkowej która stoi na allegro po 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Do wyboru jest kilka wersji językowych - w tym polskie napisy. Gram aktualnie.

Opłaca się imo, wersja z PSStore to GOTY, czyli dokładnie ta wersja, co obecnie dostępna w sklepach. Podstawka + Pirates of the Flying Fortress + jeszcze jakieś mniejsze DLC.

O ile nie zależy Ci na pudełku i bonusach (mapka, przypinka itd) to ściągaj z PSN - 89zł, a 150 (czy 200 w wypadku sklepów) to spora różnica. Ja już od dawna chciałem zagrać, ale dość ciężko było z dostępnością, a i ceny nadal wysokie. Dlatego jak tylko gra wylądowała w PSS, to wziąłem z miejsca i nie żałuję:)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, w pełni warta tych 89zł :) a nawet połowy tego! (hehe)

Generalnie, jak na razie, bardziej mi się podoba od Skyrima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poprawili coś ?

Pamiętam że było kilka zabugowanych questów i animacja w dużych miastach padała na pysk .

Ale giera świetna, piękne widoczki na sawanie i tropikalne lasy, design był super pograł bym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animacja w miastach nadal chrupie, ale nie jest to jakoś szczególnie przykre. Szczerze - gorzej było w Skyrim przed patchami.

Jestem obecnie w II rozdziale i jeszcze żadnych bugów questowych nie miałem, aczkolwiek słyszałem, że one bardziej w drugiej połowie gry występują. Poza tym gra śmiga miło - żadnych zwiech do tej pory.

Z tym "lepsze od Skyrim" to bym nie przesadzał, ale fakt faktem, Two Worlds II to zaskakująco dobry i przyjemny tytuł. Szczególnie zaskakują questy - ciekawe, rozbudowane, miejscami z odrobiną humoru. Grafika naprawdę śliczna - właściwie jedynie FPS w miastach i przegięty blur to największe minusy.

Jeszcze jedna myśl - TW2 to jedna z tych gier, które rumieńców nabierają, gdy bardziej rozwinie się postać. Początkowo nie dość, że jest trudno (brak level scallingu i chwała za to), to walka ogranicza się do mashowania R2. A jak już się odblokuje kolejne umiejętności (piruety, bloki, nieczyste zagrania, wytrącania tarcz, obszarowe ataki, dźgnięcia, ogłuszanie itp itd) to walka robi się naprawdę ciekawa i urozmaicona. Polecam dać grze szansę, zwłaszcza że i klimat nietuzinkowy - więcej tu klimatów pustynnych, tropikalnych i azjatyckich, niż typowego fantasy.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TW2 ukończone. Generalnie pozytywne zaskoczenie, chociaż druga połowa gry zdecydowanie słabuje.

Początek przyjemny. Druga wyspa świetna - bardzo fajny, pustynny klimat. Bardzo dobre, rozbudowane i ciekawe questy - to chyba największe zaskoczenie. Kolejna wyspa - nadal bardzo dobrze, chociaż zadania jak by mniej rozbudowane. Bagna zapowiadały się na fajną, klimatyczną lokację, ale wizyta na nich była skandalicznie krótka. Masa NPC w wiosce zapowiadała ogrom pracy. W praktyce natomiast był tam raptem jeden poboczny quest, szkoda. Końcowa lokacja to takie meh - liniowa wycieczka w ciemnościach.

Jednak ogólnie jest naprawdę dobrze. System walki początkowo taki sobie, ale potem robi się ciekawszy. Na plus cały system tworzenia czarów, upgrade'owania przedmiotów, etc. Grafika śliczna, chociaż jak już wspominałem - framerate w miastach i przegięty blur to główne wady.

Teraz w kolejce dodatek, ale muszę odsapnąć od RPG.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam przygodę z tym tytułem i chciałbym się dowiedzieć jak mogę zdobyć dodatek do tejrze gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując w PSStore.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować tą grę żeby pograć multi ? Czy multi już raczej nikt nie gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi do pupy nie podobne i dodane wybitnie na siłę. To typowa kłoda pod nogi by wbić platynę a zebranie ekipy by wbić trofea sieciowe to już prawdziwe wyzwanie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla samego singla opłaca się gre kupić :) ?

Dodam że jestem wielkim fanem serii Gothic 1,2 noc kruka ( 3 już nie byla taka dobra) oraz Risen 1 w które miałem przyjemność grać wyłącznie na PC

Edytowane przez Imbus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież TW2 to gra wybitnie singlowa, więc co to za pytanie :D Jak by co to odsyłam wyżej do moich dwóch postów z mini recką - jeśli lubisz Gothic to i TW2 powinno Ci się podobać, chociaż druga połowa gry jest wyraźnie słabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dzisiaj grę zamawiam :) dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS store US ta giera (velvet) jest za 10$ ,czyli kupując zdrapkę 20$ można jeszcze coś za te 10$ dobrać :) Chyba zaraz kupię ,tylko nie wiem co dobiorę za drugą dyszkę.

E: Na allegro udało mi się kupić zdrapkę za 10$ czyli za tą gierę ze wszystkimi dodatkami wyszło mnie 46zł :)

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał problem z platyną. Zebrać ekipę do ustawki graniczy z cudem. Mi się udało doczepić do hamburgerów z forum ps3trophies i jakoś poszło. Tylko do samej gry jakoś nie mogę się zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×