Skocz do zawartości
Majlosh

brak automatycznych aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm no to mam kolege ktory ma problemik i chodzi o to ze gdy wklada plyty ktore maja update nie wyskakuje mu ze konsola sie updatuje.....i np ma AC i gdy wklada plytke to nie wyskakuje mu ze musi sie updatowac i gra mu nie chodzi bo ma za slabego softa ;] ma tylko czarny ekran......a jak mi daje Ac to odrazu mi sie updatuje i takie tam wiec prosze o pilną pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to mam kolege ktory ma problemik i chodzi o to ze gdy wklada plyty ktore maja update nie wyskakuje mu ze konsola sie updatuje.....i np ma AC i gdy wklada plytke to nie wyskakuje mu ze musi sie updatowac i gra mu nie chodzi bo ma za slabego softa ;] ma tylko czarny ekran......a jak mi daje Ac to odrazu mi sie updatuje i takie tam wiec prosze o pilną pomoc

dziwne, a kolezka ma dzialajacy net na konsoli ma sie rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym co ma sie updatowac? gra AC czy firmware konsoli? troche wiecej konkretow zawsze sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym co ma sie updatowac? gra AC czy firmware konsoli? troche wiecej konkretow zawsze sie przyda

Napisła że chodzi o "za słaby soft w konsoli" więc to raczej nie logiczne by było gdyby chodziło o aktualizację AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche dziwne jak gra nie chce odpalic ze starym firmware konsoli :/ a jezeli jest podpiety internet to sie wchodzi w ustawienia konsoli i daje update firmware i lecisz. ja nie widze opcji zeby nie widzial nowego firmwaru. Skoro gra sie sama pluje ze za stary firmware to powinno leciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była robiona pod jeden z nowszych firmware'ów dlatego kompatybilny firmware jest chyba na płytce z AC i powinien się zainstalować przy odpalaniu gry...coś tak słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem ze powinno sie aktualizowac przy odpaleniu gry lecz wlasnie sie nei aktualizuje.............ale przynioslem jego konsole do mnie podlaczylem do neta i zrobilem mu softa.....AC mu juz dziala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra była robiona pod jeden z nowszych firmware'ów dlatego kompatybilny firmware jest chyba na płytce z AC i powinien się zainstalować przy odpalaniu gry...coś tak słyszałem...

Tak byllo np z HS w AC trzeba bylo sciagnac z neta bo wyszedl po wydaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×