Skocz do zawartości
ONE

Street Fighter X Tekken

Rekomendowane odpowiedzi

Oj zacieramy ;] w końcu będzie jakieś porządne mordobicie tylko żeby nie skopali online to będzie się działo oj będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu będzie jakieś porządne mordobicie

Jak w koncu? SSF4 jest swietne. Nowa gra bedzie oparta na tym samym silniku, dojda tylko postacie z tekkena. Nie mialem nigdy za duzo do czynienia z bijatykami ( teraz ucze sie ssf4 ) ale nawet z mala wiedza o tekkenie czy street fighter boje sie o dobre zbalansowanie postaci. Walki w jednej i drugiej sa zupelnie inne. Ciekawy jestem co powiedza wyjadacze obu serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zatwardziały fan Tekkena napewno chapnie, mimo iż ogólnie SF do mnie nie przemawia, mam nadzieję że gra będzie lepsza od gównianej TK6 no i licze na moich ulubieńców - Armor King, Beak czy Mardock.

Ja jako zatwardziały fan Tekkena napewno chapnie, mimo iż ogólnie SF do mnie nie przemawia, mam nadzieję że gra będzie lepsza od gównianej TK6 no i licze na moich ulubieńców - Armor King, Beak czy Mardock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale bardziej napakowan toi juz nie mogli byc ?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale bardziej napakowan toi juz nie mogli byc ?? <_<

Do Pudziana jeszcze im trochę brakuje, więc nie marudź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pudziana jeszcze im trochę brakuje, więc nie marudź.

hahaha dobre. Pudzian przy nich wyglada jak by dopiero co zaczynal przygode z kulturystyka. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobre. Pudzian przy nich wyglada jak by dopiero co zaczynal przygode z kulturystyka. :biggrin:

Urodziłeś się wczoraj ? xD Japońce tak sobie kompleksy leczą xD No to czekamy teraz na panie z wielkimi "oczami" xD !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodziłeś się wczoraj ? xD Japońce tak sobie kompleksy leczą xD No to czekamy teraz na panie z wielkimi "oczami" xD !

Oczy napewno beda duuuze ale mam nadzieje ze nie takie jak pani Ivy z Soul Calibura :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodziłeś się wczoraj ? xD Japońce tak sobie kompleksy leczą xD No to czekamy teraz na panie z wielkimi "oczami" xD !

Tu nie chodzi o kompleksy, a konwencję. Zobaczcie jak wyglądają postacie w amerykańskich kreskówkach (chodzi mi o pakerów).

Co do gry, to jest to całkiem ciekawy pomysł. Pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squal, ten fajny gameplay ma już kilka miesięcy (patrz 1 post), więc trochę zaspałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squal, ten fajny gameplay ma już kilka miesięcy (patrz 1 post), więc trochę zaspałeś.

Ups sorki !:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tekkena nie lubię tak jestem bardzo ciekawy tego połączenia. Może nawet się skusze i zakupię tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo, że jestem fanem Tekkena, to pewnie się wstrzymam z zakupem. Po pierwsze niech cena spadnie a po drugie, jako że grę wydaje Capcom to warto poczekać jak będzie wyglądała sytuacja z DLC i późniejszymi ulepszeniami typu Super Turbo Alpha Street Fighter X Mega Tekken Full Wypass Edition, bo z tego co kojarzę już są zapowiedzi, ze w wersji na Vitę będzie dostępnych około 12 nowych postaci w tym Bryan, który bardzo mnie interesuje, choć na szczęscie King i Nina są w podstawce.Aczkolwiek oceny nastawiają bardzo pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i byc do tyłu z systemem o pół roku, nie dziękuje, dlc w tym wypadku to zapewne jakieś tępe stroje i postacie którymi potem i tak nikt grać nie będzie więc można je sobie darować.

Pojutrze premiera najlepszej bijatyki tej generacji, zacieram łapska i czekam z niecierpliwością! oby balans był taki jak w ssf4 a nie w t6 czy mk9...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy pisałem swojego posata a rano na stronie pojawiła się wiadomość, że DLC są już na płycie, tyle tylko, że zablokowane. Nie wiem jak ty, ale ja pełnej kwoty za półprodukt płacić nie zamierzam i gdyby nie to, że tak jak napisałem jestem fanem Tekkena to w tym momencie bym sobie grę odpuścił w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%

Miałem kupić za kilka dni ale po tym co się dowiedziałem podziękuje

bezczelność devów przechodzi wszelkie granice

To jest plucie graczom w twarz

Jestem fanem Tekkena ale gry nie kupie na premierę, mam w co grać a za 2-3 miesiące gry będa tanio sprzedawane na allegro, zresztą prawdopodobnie za jakiś czas wyjdzie super streetfighterXtekken

Szkoda ponieważ zapowiadała się świetna bijatyka niestety bezczelnie i chamsko wykastrowana co by wydoić za gre dwa razy więcej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fani tekkena nigdy nie powiedzą że są "fanami" (zwykle robią to osoby nie potrafiące wsadzić najprostszego juggle'e ;) )

ja czekam na jutro i wiem już że przy sfxtekken licznik w wakacje (tak od jutra do czerwaca) dobije do 500 godzin + :) , szkoda tylko że wycieli Bryana z podstawki. Ja od zawsze wolałem streeta dlatego ta gra to ziszczenie moich bijatykowych marzeń (Ken,Ryu vs Steve,Hwoarang = MIODZIO!!!), tym co "mają w nosie tytuł" Hadouken w twarz !! :) , pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fani tekkena nigdy nie powiedzą że są "fanami"

Stwierdzenie jest idiotyczne. Z równym powodzeniem można powiedzieć, że student nigdy nie powie, że jest studentem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzenie że "gadam bzdury" tylko pokazuje mi jak mało masz z tekkenem wspólnego (żeby było śmieszniej dla mnie seria namco jest tylko dobra - bez zbędnego szału)...

pisanie na forach że jesteś fanem jakiejkolwiek bijatyki zobowiązuje dlatego w tym wypadku ludzie raczej podciągają język... Sam z serią mam 100 ki godzin za sobą ale nie piszę że jestem fanem... Aby się przekonać czy mam rację proszę bardzo zapraszam na spary w t6!

Po ksywie nie kojarzę żadnego z was ze sceny tekkena w naszym kraju stąd śmieszą mnie nazwy per "fan" oczywiście bez urazy...

Gatunek bijatyk dzieli się na 2 grupy graczy:

prosi i noobki

, nie ma nic pośredniego, albo oddajesz grze cząstkę siebie albo grasz for fan "maszując" przyciski...

a tekken to jedyna bijatyka w którą lepiej mi się gra na padzie a nie sticku...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie gdzie moge kupic od reki gre jeszcze dzis lub jutro w trojmiescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×