Skocz do zawartości
ONE

Street Fighter X Tekken

Rekomendowane odpowiedzi

stwierdzenie że "gadam bzdury" tylko pokazuje mi jak mało masz z tekkenem wspólnego.

To niby jak według ciebie mam napisać, że w serię gram od 1997 roku zachaczając również o część pierwszą wydaną wcześniej? Że jest ładna pogoda, czy że widziałem Teletubisie?

Po ksywie nie kojarzę żadnego z was ze sceny tekkena w naszym kraju stąd śmieszą mnie nazwy per "fan" oczywiście bez urazy...

Bo ze sceną nie jestem związany tak od wielu lat.

Gatunek bijatyk dzieli się na 2 grupy graczy: prosi i noobki, nie ma nic pośredniego, albo oddajesz grze cząstkę siebie albo grasz for fan "maszując" przyciski...

Sam z serią mam 100 ki godzin za sobą ale nie piszę że jestem fanem...

Następne bzdury. Po pierwsze można być niezłym w Tekkena nie siedziąc przed nim "setki godzin" bo po paru, góra kilkunastu można nauczyć się wymiatać jedną postacią i lać takich wielkich "miszczów", co oddają grze cząstę siebie, po drugie to znaczy, ze według ciebie jeśli nie siedzę przed grą "setki godzin" to nie mam prawa być jej fanem? A może w takim razi mi się gra chociaż podobać?

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobać owszem ale fan bijatyki oznacza coś innego.

ta......... nie słyszałem od czasu t2 (jakoś 1998) o żadnym Hadzio :P chodź od tego czasu do 2 lata temu raczej bywałem na wszystkich ważniejszych turniejach pl i znam około połowy turniejowców a drugą ze słyszenia czy z backdasha...

Największą bzdurą jaką napisałeś to to że wystarczy opanować jedną postać do dobrego grania w tekkena(zresztą w każdą bijatykę)...

Powtarzam sparingujmy się... Ja fanem t6 nie jestem ale czuję się na siłach wklepaniem takiego fana jak ty do jaja(0) :) od kiedy ty obracając jedną postać dałbyś radę moim kumplom z którymi uczę się grać którzy robią np. to (oni się nazywają fanami: ja nie, sam przyznaj po tym czy masz do tego umiejętności - pozdro pitrex i sneju):

jak o czymś pojęcia nie masz to chociaż postaraj się nie wykłucać proszę cie...

już się kłócić nie chcę więc chill, po prostu uważaj za jakiego fana się uważasz :P. peace i pozdrowienia.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobać owszem ale fan bijatyki oznacza coś innego.

ta......... nie słyszałem od czasu t2 (jakoś 1998) o żadnym Hadzio :P chodź od tego czasu do 2 lata temu raczej bywałem na wszystkich ważniejszych turniejach pl i znam około połowy turniejowców a drugą ze słyszenia czy z backdasha...

Największą bzdurą jaką napisałeś to to że wystarczy opanować jedną postać do dobrego grania w tekkena(zresztą w każdą bijatykę)...

Powtarzam sparingujmy się... Ja fanem t6 nie jestem ale czuję się na siłach wklepaniem takiego fana jak ty do jaja(0) :) od kiedy ty obracając jedną postać dałbyś radę moim kumplom z którymi uczę się grać którzy robią np. to (oni się nazywają fanami: ja nie, sam przyznaj po tym czy masz do tego umiejętności - pozdro pitrex i sneju):

jak o czymś pojęcia nie masz to chociaż postaraj się nie wykłucać proszę cie...

już się kłócić nie chcę więc chill, po prostu uważaj za jakiego fana się uważasz :P. peace i pozdrowienia.

Dziękuję, ze chociaż pozwalasz mi na to aby gra mi się mogła podobałać.

Jak napisałem, ze sceną nie jestem w ogóle związany od kilku lat a tylko w czasach PSX'a byłem na niej jako tako aktywny. Raptem uczestnictwo w kilku turniejach, aczkolwiek z niezłymi wynikami, choć szału nie robiłem. Turnieje odpuściłem głównie dla tego, że w nich naprawdę dobrzy gracze ograniczali się do najprostszych, ale zabójczo skutecznych ciosów(np. wyskok i podcinka Leia) mimo, że mieli umiejętności na coś więcej.

Szkoda, że nie mam w tej chwili Tekkena i przez ostatni rok praktycznie w niego nie grałem, bo chętnie bym sprawdził czy taki z ciebie mistrz "co wklepie mi do zera" (Najman też zawsze dużo szczeka przed walką i odgraża się jak to łatwo i szybko pokona rywala a kończy się to jakoś tak niespecjalnie).

Poza tym nie przypisuj mi słów, których nie napisałem. Bo według mnie jest różnica między słowem "Niezły"(ja tak napisałem) a "Dobry"(jak ty mi przypisujesz). Owszem, zeby na wysokim poziomie opanować Tekkena(tak zresztą jak napisałeś kazdą inną nie tylko bijatykę, ale grę w ogóle) trzeba nad nią spędzić dużo czasu, ale aby opanować ją w stopniu pozwalającym na bezproblemowe pokonywanie amatorów i masherów wystarczy kilka-kilkanaście godzin.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśl jak chcesz ja kończę wywód i jutro zaczynam zagrywać się w tytuł z tematu.

I ty mi nie przypisuj gdyż ja za dobrego się nie uważam (fanem w końcu nie jestem), po prostu widzę co w trawie piszczy i co za fan pozbywa się tytułu z danej marki?? ;) i od roku go nie posiada??

dobry - niezły hmm osobiście nie widzę różnicy (ja się przyznaje do średniactwa).

A taki nubek jak ja ma grę od premiery i gra co najmniej parę godzin tygodniowo...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za fan pozbywa się tytułu z danej marki?? ;) i od roku go nie posiada??

A gdzie napisałem, że się gry pozbyłem i jej od roku nie posiadam? Bo według mnie napisałem że nie mam jej w tej chwili. Być moze nie wiesz, ale czasami ludzie porzyczają sobie gry.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dowalaj się do pierdółek z całej wypowiedzi (czy rozmawiam z maksymalnie studentem?? czy osobą w miarę ogarniętą?? :/ ), ja nie chcę w tym uczestniczyć, napisałeś że nie masz i od roku nie grałeś więc się pytam co z ciebie za FAN????!!!!!!!!!!!!! koniec.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam w tej chwili Tekkena i przez ostatni rok praktycznie w niego nie grałem,

Gdzie ty tu widzisz cokolwiek o sprzedawaniu i nie graniu? Bo widzę, że pytanie z kim rozmawiam, to powinienem ja zadać, bo albo udajesz, albo faktycznie nie rozumiesz tekstu pisanego. Ale spróbuję napisać to maksymalnie prosto i wyraźnie: Grę porzyczyłem znajomemu i on mi ją kiedyś odda, więc spowrotem będę ją miał, a w grę gram od czasu do czasu dla relaksu, jak nie ogrywam właśnie innego tytułu. Mam nadzieję, ze pogrubienie i wytłuszczenie wystarczy abyś zrozumiał co napisałem.

dobry - niezły hmm osobiście nie widzę różnicy (ja się przyznaje do średniactwa).

Teraz już jestem pewien, że nie rozumiesz tekstu pisanego. Nie dość, zę nie odróżniasz znaczenia dwóch słów, to najpierw(w jednym z pierwszych swoich postów w naszej dyskusji) sam piszesz, ze, są tylko gracze pro i noob'y a teraz piszesz, ze jesteś gdzieś po środku

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko pa "mistrzu" i "fanie"... Do zobaczenia na sparach ;)(ciekawe kiedy się odważysz) wielki inteligencie (ciekawe ilu letni i jak wykształcony skoro tak piszesz....), tak samo jak nie chwalę się że jestem fanem tak jakie jest moje wykształcenie i status społeczny, teraz naprawdę ostatni raz pozdrawiam...

dla mnie od roku praktycznie nie granie = nic nie potrafienie dla choć w lekkim stopniu ogarniających. może kkk+kkk hwoarangiem albo na jana eddym może maks podcięcie paulem....ale to nie ta bajka...

ps.jestem pośrodku noob w tekkena(nie gram turniejowo) i pośrodku pro w streeta(staram się grać turniejowo)... panie wykształcony nastolatku...

a ten czerwony kolor sobie naprawdę głęboko wsadź z całym bez-szacunkiem co do twojej wirtualno-twardzielczej(wielkiiiiiiii e-penis) postaci (typowy okaz twardego w gębie)....

w takim razie jak tekkena "pożyczyłeś" zapraszam do ssf4 też się sprawdzić możemy...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko pa "mistrzu" i "fanie"... Do zobaczenia na sparach ;)(ciekawe kiedy się odważysz) wielki inteligencie (ciekawe ilu letni i jak wykształcony skoro tak piszesz....), tak samo jak nie chwalę się że jestem fanem tak jakie jest moje wykształcenie i status społeczny, teraz naprawdę ostatni raz pozdrawiam...

dla mnie od roku praktycznie nie granie = nic nie potrafienie dla choć w lekkim stopniu ogarniających. może kkk+kkk hwoarangiem albo na jana eddym może maks podcięcie paulem....ale to nie ta bajka...

ps.jestem pośrodku noob w tekkena(nie gram turniejowo) i pośrodku pro w streeta(staram się grać turniejowo)... panie wykształcony nastolatku...

a ten czerwony kolor sobie naprawdę głęboko wsadź z całym bez-szacunkiem co do twojej wirtualno-twardzielczej(wielkiiiiiiii e-penis) postaci (typowy okaz twardego w gębie)....

w takim razie jak tekkena "pożyczyłeś" zapraszam do ssf4 też się sprawdzić możemy...

1) Co do ewentualnych sparingów, to od razu i tutaj ci napiszę, że się nie spotkamy, bo ani nie widzę takiej potrzeby, ani nie będę miał z tego żadnej satysfakcji. Gram dla frajdy a nie aby sobie a tym bardziej komuś coś udowadniać. Już nie te lata i nie ta pasja. Także myśl sobie o mnie co chcesz, bo lata mi koło ..... twoje o mnie zdanie.

2) Mój wiek możesz sobie sprawdzić w moim profilu(jeśli zrozumiesz co oznaczają te cyfry) a co do mojej inteligencji, to się nie wypowiadam, bo nie będę sędzią w swojej sprawie. Natomiast twierdzenie o nie chwaleniu się wiekiem mając w nicku (jak sądzę) datę urodzenia jest śmieszne.

3) Co do wsadzania sobie czegokolwiek i gdziekolwiek, to nie oceniaj innych swoją miarą.

4) Wystarczy minimum dobrej chęci i byś zobaczył, że ani w zwykłego ani w SSF4 nie grałem. Ponieważ wystarczyło spojrzeć na mój gamecard.

Edytowane przez Hadzio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od "znawców" serii sf i tekken (po cholerę zgrywać ważniaka jak w "streeta 4 nigdy nie grał"). Moja sztuka już w sklepie czeka. Jutro około 11 odbieram, potem do roboty i wieczorem odpalam (mam nadzieję na zarwaną noc). Pojutrze zdam relację z tego cudeńka.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od "znawców" serii sf i tekken (po cholerę zgrywać ważniaka jak w "streeta 4 nigdy nie grał"). Moja sztuka już w sklepie czeka. Jutro około 11 odbieram, potem do roboty i wieczorem odpalam (mam nadzieję na zarwaną noc). Pojutrze zdam relację z tego cudeńka.

Zdun ty jako wielki wojownik i znawca tekken'a powinieneś dostać grę przed premierą i to w specjalnym pudełku ;]

Czytając twoje ,,wyzywające'' posty poszczałem się ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekkena w nosie mam (pisałem wcześniej że średnio mnie seria grzeje ale ugrać coś czasem lubię), właśnie śmieszą mnie "fani" od początku wiadomo że dostajemy Sfxtekken inaczej kolejnego streeta z postaciami z tego drugiego... Jak nie pasuje od dawna system stritowy to po co się udzielać ("nie bo 12 postaci jako dlc - kpina", sf4/ssf4 też z tego słynęły a są najlepszymi mordobitkami tej gen. i praktycznie nikomu to nie przeszkadzało) więc w czym problem, a to że serwują nam tyle postaci w podstawce jak żadna inna bijatyka do tej pory ??

A wyzwałem aby sprawdzić tych true fanów i tyle... pozdrawiam.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od "znawców" serii sf i tekken (po cholerę zgrywać ważniaka jak w "streeta 4 nigdy nie grał"). Moja sztuka już w sklepie czeka. Jutro około 11 odbieram, potem do roboty i wieczorem odpalam (mam nadzieję na zarwaną noc). Pojutrze zdam relację z tego cudeńka.

tekkena w nosie mam (pisałem wcześniej że średnio mnie seria grzeje ale ugrać coś czasem lubię), właśnie śmieszą mnie "fani" od początku wiadomo że dostajemy Sfxtekken inaczej kolejnego streeta z postaciami z tego drugiego... Jak nie pasuje od dawna system stritowy to po co się udzielać ("nie bo 12 postaci jako dlc - kpina", sf4/ssf4 też z tego słynęły a są najlepszymi mordobitkami tej gen. i praktycznie nikomu to nie przeszkadzało) więc w czym problem, a to że serwują nam tyle postaci w podstawce jak żadna inna bijatyka do tej pory ??

A wyzwałem aby sprawdzić tych true fanów i tyle... pozdrawiam.

Widzę, ze nie możesz sobie odpuścić, ale to dobrze, dzięki temu mam lepszy humor.

1) To że systemowo będzie to Street Fighter z postaciami z Tekken to było oczywiste, tak samo jak to, że ewentualny TekkenXSF będzie Tekkenem z postaciami z universum Streeta. Tyle tylko, że fani serii Tekken właśnie kupią tą pozycje dla postaci z serii.

2) Z twojej wypowiedzi wynika, że skoro nie grałem w ST4 ani SSF4 to już nawet nie mogę kupić tej gry. A Uncharted'a 3 mogę kupić, skoro nie wykupiłem DLC do dwójki?

3) Są ludzie, którzy nie lubią jak się na nich pluje i próbuje wmówić, ze deszcz pada a tak traktuje uumieszczanie DLC już na płycie, aby później więcej zarobić i argument że z tego słynie Capcom mnie w żaden sposób nie przekonuje a wręcz przeciwnie, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto kupować gier Capcom'u zaraz po premierze.

4) W podstawce Tekkena 6 było 40 postaci, wiec więcej niż w tym tytule.

5) Co do fragmentu o wyższości Street Fightera nad innymi bijatykami, to jest to kwestia gustu i z nią nie dyskutuję, ty wolisz SF, ja z bijatyk 2D Mortala, ale to jak napisałem kwestia indywidualnych upodobań.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja naprawdę się kłócić z tobą nie chcę, ba po prostu zależy mi na wymianie poglądów. Wczoraj wypiłem dość ostro chodź tym razem nie żałuję dyskusji:P gdyż zła nie była (sorki za obraze jeżeli do takowej doszło)

o gustach owszem się nie dyskutuje, co nie zmienia faktu że nie potrzebnie piszesz że nie kupisz gry bo: "twoje słowa 2 strony temu których mi się szukać nie chce", polityka capcom taka jest co nie zmienia faktu że to właśnie street4 jako jedyny zasługuje na miano najlepszej bijatyki tej generacji : (bo co innego?? najgorszy tekken w historii?? - chyba tylko 4 jest bardziej padaczna, ze spierd... scenario campaign na czele , czy nowy mk którego multi laguje jak od mnie do katowic - zresztą to samo tyczy t6) a może pokemonowo czyli sc5...

Capcom mnie przyzwyczaiło do dlc, mi nie przeszkadza bo wiem że przez naprawdę dłuuuuuuuuuugi czas będę się przy tym tytule świetnie bawił.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że nie potrzebnie piszesz że nie kupisz gry,

co nie zmienia faktu że to właśnie street4 jako jedyny zasługuje na miano najlepszej bijatyki tej generacji : (bo co innego?? najgorszy tekken w historii?? - chyba tylko 4 jest bardziej padaczna, ze spierd... scenario campaign na czele , czy nowy mk którego multi laguje jak od mnie do katowic - zresztą to samo tyczy t6) a może pokemonowo czyli sc5...

Capcom mnie przyzwyczaiło do dlc, mi nie przeszkadza bo wiem że przez naprawdę dłuuuuuuuuuugi czas będę się przy tym tytule świetnie bawił.

1) Nie napisałem, ze nie kupię w ogóle, tylko, że nie zaraz po premierze, głównie dlatego, że moim dylematem jest kwestia czy na PS3 czy na Vitę, której jeszcze nie mam, więc oczywistym jest, że nie kupię na nią (zresztą jeszcze nie wydanej) gry.

2) Co do kwestii lagów to się nie wypowiadam, bo jeśli chodzi o grę w sieci to niewiele grałem. Preferuje grę na jednej konsoli z przeciwnikiem siedzącym obok. Głównie dla tego, że w rankingowych pojedynkach w Tekkenie są praktycznie sami spamerzy. Tak samo jak z tego co słyszałem w Mortalu

3) Mnie taka polityka nie odpowiada i tyle. Ty kupisz grę jutro i później dokupisz DLC, ja poczekam i kupię za jakiś czas edycję z DLC.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie wie ktos moze gdzie moge kupic w trojmiescie (osobiscie) badz w sklepie internetowym Arcade sticka street fighter x tekken ? byl bym bardzo wdzieczny za info, a moze jest jakas edycja arcade stick + gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę online jest skopany, czytałem na backdashu że nie dość że jest duży lag to jeszcze jest problem z dźwiękiem, spóźnia się w stosunku do tego co się dzieje na ekranie

Podobno tez nie ma żadnej kontroli jeśli chodzi o rankingowe mecze, i nie mówię tu o swobodnym dobieraniu rywala ale żeby można było odrzucać osoby z niskim łączem (a podobno nie można), powinni zrobić tak jak w Tekken 6 gdzie przy wyszukiwaniu przeciwinika pokazywała się tylko jakośc połączenia i można było zdecydować czy akceptujemy walkę czy nie

Jeśli tak jest z online to ogromny zawód, jesli tego nie naprawią to gry na pewno nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem kilkanaście walk z kumplem z tego samego miasta, lagu nie było, niestety zupełnie inaczej sprawa się miała jak chcieliśmy się połączyć razem vs inni. na 30 prób raz się udało. Potwierdzam, dźwięk niekiedy bywa skopany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie panowie pomozcie z tym arcade fight stickiem nie moge nigdzie znalezc ma ktos namiary gdzie moge zamowic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest poki co skopane na full - lagow moze nie ma, ale dzwiek sie rozjezdza.

Sama gra - nie moge sie przyzwyczaic po SSF4 i pewnie troche czasu zajmie, zanim sie wczuje.

Drazni mnie oprawa audio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie i tak kupię dopiero kiedy stanieje na allegro

Nie kupię gry która ma bezczelnie zablokowane 12 postaci (są na płycie )co by wyciągnąć więcej pieniędzy od graczy

Do tego czasu pewnie naprawią online a może już wyjdzie wersja z "Super" na poczatku tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkiem zostałem właścicielem tej gry, dziewczyna przycisnęła że będziemy grać, więc ok. Na 2 naprawdę dobra zabawa, online dwa razy zrobiłem podejście raz znalazło rywala za drugim razem czekać nie wiadomo ile więc olałem. W pojedynkę no cóż typowa bijka Capcomu tyle że postacie z Tekkena. Online jak na razie za mało miałem styczności aby ocenić, jako gra wieloosobowa super, w pojedynkę nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×