Skocz do zawartości
Hades26

Death Red Ring w XKlocku i inne takie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś z rana byla na naszym forum jazda (sorki, wczoraj bo juz jest niedziela:)) z jednym takim co to postawił pierwszego posta i zaczął w nim jeździć po PS3 i wychwalać XKlocka i jego nieprzeciętną moc itd...

No więc, jak to dziadzio mówił... "jak Ci g**nem w oczy to im oddaj..." postanowiłem iśc za ciosem i pogrzebać w necie a dokladniej na Forach XKlockowych cos więcej o naszej konkurencji... i znalazłem toto:

1 - LINK

i

2 - LINK

Najlepszy moim zdaniem jest caly temat nr 1... a znalazło by się więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły hardcore. Mnie cholera by trafiła jakbym miał taki problem. Dobrze że z PS3 jest inaczej. Od zakupu konsoli w marcu miałem może ze dwie zawiechy konsoli (jedna w demie U:DF a druga w demie PES2008) a tak to żadnych problemów - i tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg..i ten facet z 1 linku jeszcze chce xa kupic? Ja gdybym kupowal cos i 4 egzemplarze byly zepsute...to omijalbym to szerokim lukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwują takie tematy ani porównania ani opisu innych konsl nie powinno byc bo nie dosc, że flame to jeszcze nie do tematu. To jest strona dla użytkowników konsoli ps3, nie do zakupu ps3 ani porównańna tle konkurencji i takie tematy powinny być kasowane bez nawet informacji do osoby zakładającej (poecam dodac do regulaminu). Bo fanboyism trzeba tępić jak chorobę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo fanboyism trzeba tępić jak chorobę...

A Ty nie rozumiesz tematu... i się dusisz prowokując do kłótni i innych bzdetów wyrażając swoje poglądy nt fanbojsów itd! Nie ma tu nic obraźliwego, jest temat gdzie są przytoczone rozmowy innych na innych forach, nie ma cytatów, nie ma tekstów (i proszę aby je ograniczyć do minimum...) nt konkurencji, są po prostu linki do ciekawych sytuacji związanych XKlockiem!!...

To złe? Myślę że nie, to już nie sap!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze kupilem PS3 Na poczatku sie zastanawialem co lepsze i dzieku Linuxowi kupilem Playa

Z playem mozna robic co sie chce wylaczac tym guzikiem z tylu jak sie zawiesi albo jak Linux sie chce zamknac

Pare x nawet jak e wkurzylem ze wyciagnolem kabel od PS3 z gniazdka i nic sie ne stalo A X to by pewni juz dawno sie spalil...

Moim zdanem M$ chcial za szybko wydac Xa i pop go nidopracowal albo tak jak ktos pisal Ze Xa Montuja male dzieci w Japoni i go psuja ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadox

Ano taki już jest Xklocek RROD goni RRODa. Opowieść z linka 1 to czysty hardcore lepiej żeby gościu kupił sobie szachy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des26 brak mi słów... Daj może więcej takich linków

Ale panowie bez bluzgów itp ok? Jesteści na tyle dorośli? Najlepiej same linki do takich rodzynków X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des26 brak mi słów... Daj może więcej takich linków

Ale panowie bez bluzgów itp ok? Jesteści na tyle dorośli? Najlepiej same linki do takich rodzynków X360

Właśnie, bez bluzgów i tego typu spraw... bo gęba nie wycieraczka!

Co do "więcej linków", wczoraj czytałem i czytałem i... sami zobaczcie... co można tu się dokopać a to tylko jedno z for o XKlocku, a jest wiecej i na każdym to samo LINK...i

Rozwala mnie jak się cieszą że w wersji tej najwyżsiejszej mają HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce z tych, którzy ubóstwiają XO, a wiedzą, że to najbardziej awaryjna konsola. Ja ostatnio chciałem sobie pograć w Halo 3 w mm, ale po 3 minutach bach ROD!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Boże jak dobrze ze nie kupiłem tego x ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalaja ich gadki o tym czy X lezy w przewiewnych miejscach, czy lezy na plaskiej powierzchni, Czy ma hdmi, jaka jest data produkcji i gdzie kupywali.

Ja tam problemow nie mam stawiam konsole gdzie chce i jak chce. O jakies podzespoly martwic sie nie musze bo mam wszystko w PS3 60 Gb. Kupilem w media bo bylo blisko a daty produkcji nawet nie znam i naprawde mnie to nie obchodzi.

Nie ma to jak PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo znalazłem 2 fajne tematy o RRoD:

1# Ankieta kto zaliczył RRoD, na 79 głosy 34 na "TAK"

Ankieta

2# Baaaardzo obszerny temat o zepsutych konsolach i ich naprawie, niektórzy to już po 5 Xów zaliczyli, ehh i nadal chcą kupić

Click

BTW

Wiecie, że miałem 2 Xklocki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW

Wiecie, że miałem 2 Xklocki?

Nawróciłeś się... powinni Ci dać DS3 za to

Ja miałem tylko problem z PS2 (dużą), zaraz po premierze kupiłem i mi połknęła DVD... i nie oddała, co gorsze był to film dla dorosłych hmm...i się mocno dziwili w serwisie jak to wyjęli ale to jedyna negatywna przygoda od 95r jaka milem z konsolami ze stajni SONY!

A jak widać innym może psuć się konsola 3-5 razy i ich to nie boli... tylko pałają nadzieją na "lepsze jutro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widziałem w sklepie dokładnie coś takiego samego jak ProCahoS, tylko że dali później drugiego X360.

Wszystko by było ok gdyby nie to że jest PS3... bez pada :| Na pytanie do obsługi : A gdzie jest pad ? Dostałem odpowiedź zepsuł się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą konsolę miałem w 96 roku i przez ten czas ani razu z żadną nie miałem najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy kupil X0 i .... stwierdzil ze nawet w nocy nie moze

pograc bo ... dziecko sie budzi jak plyta w napedzie pracuje

A tak wlasciwie to nie mam nic przeciwko iksom ...

PS3 kupilem bo ... tak

Mialem ps1 i 2 (jeszcze stoi) i teraz PS3 - jakis sentyment do Sony ... moze.

Ale dla mnie przewazyl wyglad i to co moge z nia zrobic.

Granie nie jest dla mnie priorytetem, potrzebowalem media center. Probowalem zrobic

to z PC ale obsluga to koszmar ... Pojawilo sie PS3 - poczytalem i kupilem - w planach byl linux

poniewaz nie wiedzialem o np TVersity. Moim zdaniem to iks'a to mozna sobie postawic ale w dziecinnym pokoju (bez obrazy)

nie pasuje mi wyglad tego na powazny sprzet ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Granie nie jest dla mnie priorytetem, potrzebowalem media center. Probowalem zrobic

to z PC ale obsluga to koszmar ...

Ja też kupiłem PS3, w drugiej kolejności jako media center, ale dlatego że nie miałem kompa w pokoju, za tydzień pewnie mój złom do mnie wróci i komp z 2002 będzie stał koło ps3, będę sobie go używał do audiacity aby mixować muzykę i to wszystko xP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem kawę na moją piękną klawiaturę i oplułem monitor

Cytat x01:

Potem ustawiam konsolke w nalezytym miejscu na biurku stawiam ja na boku i co? I jajco tacka sie nie otwiera (...)

Padłem stary (jeden z moich ulubionych) tekst haha, coooooooo?????????//// jajco!!!!!!!!!11111 ale do tej pory z tego leje

Cytat x02:

Trzy pieprzone czerwone sie na palaco diody (...)

Czerwone sie (a może ssssieee) na paląco diody - poprawna polszczyzna, kwiczę

Teraz coś ode mnie jako użytkownik x360 zaliczyłem 2x syndrom kronga czerwonego Przyczyną tego jest mój hdmi switch, z którym konsola prawdopodobnie się gryzie. Siedziałem sobie przy kompie, PS3 i x360 były włączone, na tv był dash w stanie czuwania. Nagle konsola zaczęła sobie mrugać na czerwono (szkoda, że nie tańczyła i podśpiewywała) Zamarłem myślę sobie, jutro będzie sklep, ale wyłączyłem, włączyłem i chodzi normalnie, relax. Kilka dni później było to samo, off/on pomogło, konsola żyje dalej. Next time pstryknę foto, wtedy byłem lekko przerażony i nie myślałem nawet, żeby szukać cyfraka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w jednym z tych linkow kolezka placze ze zasilacz mu siadl, bezpieczniki strzelily i plytke zarysowalo - na co mod mu odpowiada:

Nie powinno Ci się to zdarzać często jeżeli masz Xboxa z HDMI (nowe chłodzenie i te sprawy)

hehe, to dobre bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością częściej niż raz na tydzień (w przeliczeniu zakładam że dla większości tydzień to 7 dni) nie powinno się to zdarzać, jeśli zdarza się częściej powinno się postawić XKlocka na leżąco i poczekać aż 'tacka' się zamknie (chodzi o te 3-4mm co wystają poza obudowę) jeśli nie da rady to cza sprawdzić w ostateczności kiedy była konsola zrobiona (na naklejce ze tyłu) a jak i to nie pomoże to... kładziemy Xlocka na parapet i mamy podstawkę pod kwiatka, ewentualnie w kuchni pod patelnie i gary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
kładziemy Xlocka na parapet i mamy podstawkę pod kwiatka, ewentualnie w kuchni pod patelnie i gary

Japońce sprytnie przemyślały to i zrobiły owalne PS3 aby nie mogło być podstawką dla fanboyów x-a xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Japońce sprytnie przemyślały to i zrobiły owalne PS3 aby nie mogło być podstawką dla fanboyów x-a xD

Fanboy x'a w momencie gdy dostaje ps3 przestaje byc fanboyem x'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×