Skocz do zawartości
Hades26

Death Red Ring w XKlocku i inne takie ...

Rekomendowane odpowiedzi

(Chyba morał każdy wie jaki z tego wynika... )

Waćpan raczy żartować. Chyba szanowny Panie nie do końca zrozumiałeś co chciałem Wam szanowni koledzy delikatnie napisać. Zatem inaczej to ujmę, mniej zgrabnie w formie lecz bardziej w treści dosadnie.

Polewki z konkurencji robicie, jasne filmy śmieszne, oglądałem. Tylko że niektórym idzie o udowodnienie słabości sprzętu konkurencji przez oczernianie wszystkiego co się da, czego mam serdecznie dość. PS3 jest super ale wali się aż miło, koledze laser padł, wymienił, coś innego padło wymienił. Innemu poleciał dysk wymienił nie pograł bo po nowym sofcie znowu sprzęt padł. Jakieś tematy paniczne widzę czy przy PS3 wolno palić bo się wali chyba od tego, żarty jakieś. Konsola ma taki sam badziewny nie miłosiernie laser jak poprzedniczka, wyłażą inne wady lawinowo. A co Sony, a wykłada na to wszystko .......... (sami w te kropki wpiszcie co uważacie za słuszne). Mili są niema co, wiem bo koledzy z PS3 zaczynają narzekać. Ot taka rzeczywistość. O tym chciałem napisać, filmiki pozostawiając w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam kiedyś sklep z RTV/AGD (nie będę przytaczał nazwy...) w którym obsługa pozostawiała wiele do życzenia jak i jakość towaru... ale każdego klienta częstowali przy wyjściu cukierkami a laski co dawały cukiery mówiły ochoczo "zapraszamy ponownie" no i przyłazili niektórzy znów... a syf jak byl tak jest nadal!!

(Chyba morał każdy wie jaki z tego wynika... )

Taki mały off:

Metoda wzajemności- dają Ci prezent a większość ludzi ma zakodowane że w takiej sytuacji muszą się odwdzięczyć (nawet za cukierek!) więc kiedy dostają od razu propozycję jak mogą to zrobić to spełniają ją podświadomie

@ Shubnyggurath - nikt nie zaprzecza że PlayStation jest awaryjnym sprzętem! Zawsze tak było ale nigdy nie udało im się z procentem walniętych konsolek zbliżyć nawet do magicznego 35% Bill'a

Ogólnie jeśli macie zacząć tu znowu walczyć (wam to chyba tylko miejsce jest potrzebne...) to temat wyląduje w koszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, nikt tu raczej nie ma zamiaru walczyć (tak mi sie wydaje przynajmniej) a jak widać zawsze się znajdzie JEDEN TAKI co to rozumy pozjada i musi se pojeździć... więc Shubnyggurath z łaski swojej, jak nic nowego nie wnosisz w temat na temat... to daruj se kolejne konkluzje nt wyższości jajka nad kurą, bo temat jest prostą próbą pokazania (linkami) co ćwierka w trawie u konkurencji a nie próbą zrobienia jazdy/awantury nt Xa......

THX!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Są pewne granice do których mogę się pośmiać z X360, lecz to co dziś widziałem powaliło mnie na kolana.

Dysk twardy 120 GB TYLKO I WYŁĄCZNIE do X360 za <przełyka_ślinę> 649 zł i 99 gr, na allegro już tylko 479 :|

OSZALELI xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem gier i konsol. Kolekcjonuje konsolę i gry. Szanuję każdą konsolkę (Pegazus 4 Life!). Xboxa 360 miałem rok. Piękny rok - masa grania w świetne tytuły takie jak Crackdown, GoW, Viva Piniata, Just Cause czy Dead Rising. Kochałem te konsolkę i cieszę się, że wprowadziła mnie w nową generację. Dlaczego sprzedałem... Sam się zastanawiam. Dwa razy mi padła. Achievmenty mnie dobijały choć na moim koncie było dużo GSu... Przede wszystkim chyba jestem typowym człowiekiem Sony i uwielbiam PlayStation. Taka mała anegdotka do tematu, może kogoś rozśmieszy. Xbox 360 padł mi w sierpniu na RoD. Dwa tygodnie później z bananem na twarzy witam konsolkę. Mija tydzień i wita mnie kolejne RoD. Brawo - myślałem, że Microsoft robi sobie ze mnie jaja! Tak czy siak kiedyś kupię te konsolę raz jeszcze. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×