Skocz do zawartości
kill

Nowa Wersja Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahahahahahaha o matko zmiotło mnie nie mogę powstrzymać łez

a btw co za cyrk urządzili z tym krzyżem, na poważnie całkowicie źle się do tego zabrali zamiast o 3 w nocy podjechać z przyczepą (bez żadnych głupich zapowiedzi) przesunąć te 5 babć na bok i zabrać ten krzyż do tego kościoła a potem ewentualnie odprawić mszę i tyle.

Co najgorsze, że ci psychiczni ludzie są wszędzie moja matka pracuje w przychodni gdzie jest solidarność, spróbuj się odezwać coś na kaczora w obecności szefowej związku to jesteś spalony. Jednej babce w biurze tak wjechali na psyche, że skończyła magisterkę (2 miechy jej brakowało) i uciekła, bo co drugi dzień miała łzy w oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polac krzyz benzyna w nocy i podpalic, obroncow tam kilku bedzie tylko ktorzy i tak pewnie nie podejda do pochodni :teehee:

Dobre kill, preferuje wersje 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszej Wersji, bardziej dopasowanej do realiów naszego życia codziennego.

:rofl:

Od teraz arab nie będzie się musiał przejmować o bezpieczeństwo serwerów bo będzie strzeżone 24/7 przez specjalną firmę ochroniarską o. Dyrektora - "Moher Securitas Sp. z o.o".

Co będzie tylko formalnością, wszak powszechnie wiadomo, że Krzyża - NIKT NIE RUSZY! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku MŚ i wersji wuwuzelowej Forum, tak teraz proponuję wszystkim userom korzystanie z Nowszej Wersji, bardziej dopasowanej do realiów naszego życia codziennego.

O stary , padłem :biggrin:

Czekaj , jak to szło - Żydzi liwkidują krzyże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polac krzyz benzyna w nocy i podpalic, 

to by się sprawdziło bardziej przed białym domem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×