Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Mapy i lokalizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Port Valdez...może z przyzwyczajenia? Ale Port Arica wymiata!!! Ten rozmach zmagań mnie powala na kolana!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Port Valdez...może z przyzwyczajenia? Ale Port Arica wymiata!!! Ten rozmach zmagań mnie powala na kolana!!!

dla mnie to tez sa bardzooo dobre mapy (no i chyba z przyzwyczajenia sie je lepiej gra) ale sztuka jest obronic sie na nelson bay w trybie rush na pierwszym bs-ie. Te dwie ktore napisales wydaja mi sie najwieksze chodz nie wiem nawet, czy tak jest :P na tych mapach zdecydowanie rzadzi assault z jego karabinami :D (jak dla mnie)

ale po glebszym zastanowieniu kazda z map w trybie rush jest inna i inaczej trzeba grac i dlatego takie to wszystko jest miodne, nie nudzi sie nic a nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten port zawalony zdezelowanym sprzętem!!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arica Harbor - bo łatwo podejść z nożem te kampiące k***y. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najwięcej pkt. zbijam w porcie Valdez ale to oczywiście przez demo :) Lubię tą mapę, ale

najbardziej przykuła moją uwagę Arica Harbor. Fajnie się wykorzystuję pojazdy i recon ma tu swoje duże 3 grosze. Bardzo dobra mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arica najlepsza, bo nigdy nie brakuje czolgow:D

Najmniej lubie Nelsona:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nelson bay i isla inocentes ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak autor uważam. Port jest super, każda klasa znajdzie w nim coś dla siebię, a Aricę lubię za fajne wykorzystanie dużej przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arica Harbor za zróżniocowanie w typie walki. Od czołgów i wielkich połaci ziem do typowego CQC po budynkach.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w Arica wychodzę na wzgórze i widzę ten dym znad płonącego portu...mimo iż wiem że jest to statyczna "dekorka" zawsze mnie to wprawia w taki sam zachwyt!!!! Ten rozmach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nelson Bay jest blad. Gdy korzystasz z UAV'a i przejdziesz na druga linie obrony a tam go stracisz, zostajesz poza polem walki i ''you commitet suicide ''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nelson Bay jest blad. Gdy korzystasz z UAV'a i przejdziesz na druga linie obrony a tam go stracisz, zostajesz poza polem walki i ''you commitet suicide ''.

z tym się zgadzam ale ogółem to wszystkie mapy mi się podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Arica Harbor... lubię bardzo pustynne walki i dodatkowo kojarzy mi się z super filmem Helikopter w Ogniu:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Atacama Desert nikt nie gral? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie Rush, jak dla mnie, najlepsze mapki to Arica i Valparaiso. Jednak Conquest ma zdecydowanie fajniejsze mapki. Tam wszystkie są świetne ( Panama Canal jest niesamowita ). Pozostaje tylko czekać aż w końcu dodadzą je wszystkie do Rusha ( Laguna Presa już za kilka dni ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arica Harbor, Port Valdez i ostatnio Panama Canal przypadł mi do gustu, ale z tych trzech Arica the beast:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust za malo jest mapek na infantere, ale zapewne maja juz cos przyszykowane na DLC bo malo zarobili na podstawce.

mogli by cos zapodac w stylu karkanda/sharqi z BF2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust za malo jest mapek na infantere, ale zapewne maja juz cos przyszykowane na DLC bo malo zarobili na podstawce.

mogli by cos zapodac w stylu karkanda/sharqi z BF2 :-)

infantere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infantere?

Chodzi mu o infantry czyli o piechote to dobra uwaga ponieważ niekiedy zadużo na mapach jest pojazdów.

BTW. jeśli dali by mape strike at karkand z BF2 z pełna destrukcją to bym się rozpłyną.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infantere?

To chyba o piechote chodzilo - ale glowy nie dam :blink:

PS. Wolf - ty masz ponad 200tagow! Jezu jakis rzeznik z ciebie :biggrin:

Jak zobacze tego nicka to sam sie porzne - bedzie szybciej :wink:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Arica ^^". Zajebista mapa.

Ale oprócz Nelson Bay nie ma kiepskich plansz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na Rash'u Port Valdez zdecudowanie rzadzi, reszta jest tak niezbalansowana/niegrywalna, ze az glowa boli... Za to na Conquest'ie i SQ DM wiekszosc map jest bardzo dobrze przemyslanych, jedynie Panama Canal jest za duza jak na 24 osoby (do tego na Conquescie pojazdy za szybko sie respia, co dobitnie widac wlasnie na tej mapie i Atakama Desert). A SQ Rush to jest jakis zart jednym slowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×