Skocz do zawartości
astronom333

Kabel Z Gniazdka W Trybie Czuwania

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie

kiedys nie wiedzialem o przycisku main power i przez ok 1  miesiąc grając 1 raz na dwa dni wyciagalem kabel zasilania z gniazdka jak konsola byla w trybie czuwania

i tak samo wkladalem spowrotem zaczynajac gre

gram juz przez 6 miesiecy( w przerwach) i uzywam main power i nic sie zlego nie dzieje 

czy moglo to miec jakis wplyw na zywotnosc konsoli?

albo czy moglo sie cos zepsuc co potem wyjdzie?

z gory dzieki za pomoc

a bardzo zalezy mi na odpowiedzi na to pytanie bo z trudem uzbieralem na ta konsole i pare gierek i chcialbym byc pewny ze jak raz na jakis czas dostane przepustke to moge spokojnie usiaśc z piwkiem i pogr

bardzo prosze o SZYBKA pomoc

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie czuwania , to znaczy wyłączona z czerwoną diodą ? Z tego powodu nic się dziać nie powinno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie czuwania, więc raczej z włączoną diodą :whistling:

Pewnie lepiej jest wyłączać "po bożemu", czyli najpierw wyłączyć przełącznikiem 1/0, a później dopiero z gniazdka. Ale skoro konsola działa to nie ma czym się przejmować, bo czasu i tak się nie cofnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem co znaczy ''czuwanie'' ale jeśli wyłączałeś ją gdy dioda świeciła na czerwono to nic sie nie stanie ale jeśli gdy dioda była niebieska czyli konsola działała to mogło sie coś stać , ale tak jak mówił TheMichal jak konsola cały czas działa to znaczy , że nic jej nie zaszkodziło ;)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatelko swiecilo sie stalym swiatlem na czerwono

dzieki chlopaki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×